С каква цел посещавате форума?

С каква цел посещавате този форум

  • да Науча нещо

    Votes: 34 56.7%
  • да Споделя нещо

    Votes: 8 13.3%
  • между другото/ за почивка и разтоварване

    Votes: 18 30.0%

  • Общо гласове
    60
На мен ми е любопитно, тъй като анкетата не е публична, кои са тези тримата, които са гласували за "да Споделя нещо "?
Ще им набия възможно най-дебелия реп, стига да си публикуват прякорите ;)
 
От: Re: С каква цел посещавате форума?

На мен ми е любопитно, тъй като анкетата не е публична, кои са тези тримата, които са гласували за "да Споделя нещо "?
Ще им набия възможно най-дебелия реп, стига да си публикуват прякорите ;)

Аз съм един от тях, по рано писах защо :)
 
От: Re: С каква цел посещавате форума?

Аз съм един от тях, по рано писах защо :)

Доста информация получавам от тук, но целта ми е предимно да споделям. Надявам се да се справям с това. :)
 
От: С каква цел посещавате форума?

Отговор и трите :( най-добре ще приляга на големия % от нас! Voted
 
От: С каква цел посещавате форума?

Отговор и трите :( най-добре ще приляга на големия % от нас! Voted

И още доста даже може да се добавят, ама както и да е, за мен няма точен отговор за това се въздържам да гласувам. :)
 
От: С каква цел посещавате форума?

И още доста даже може да се добавят....

Като например: Да нахраня някой, щото тая сутрин ме приболяваха хемороидите.

Както и да е... и аз няма да гласувам :).
 
От: С каква цел посещавате форума?

Като например: Да нахраня някой, щото тая сутрин ме приболяваха хемороидите.

Мнеее да нахраня някой щото му е промит мозъка, ама това е друг въпрос, не обръщай към политическите теми, преспокойно може да ми разгледаш всички постове и да видиш, че се дера само когато има нещо свързано с тато, ама това е друг въпрос!!!
 
От: С каква цел посещавате форума?

Мнеее да нахраня някой щото му е промит мозъка, ама това е друг въпрос, не обръщай към политическите теми, преспокойно може да ми разгледаш всички постове и да видиш, че се дера само когато има нещо свързано с тато, ама това е друг въпрос!!!

Не си ме разбрал, изобщо не визирам теб. Говоря си по принцип... щото имам чувството, че някои са само за това тука.... :)
 
От: С каква цел посещавате форума?

Не си ме разбрал, изобщо не визирам теб. Говоря си по принцип... щото имам чувството, че някои са само за това тука.... :)

част от 16-те са за това тук :lol:
 
Re: От: Re: С каква цел посещавате форума?

Аз съм един от тях, по рано писах защо :)

You must spread some Reputation around before giving it to blackout8 again.

Вече станаха 6 тези хора. Не знам защо някой се притеснява да си изпише мнението, след като е гласувал за нещо.
 
От: С каква цел посещавате форума?

В началото просто го открих и ми стана интересен, после започнах да влизам за да науча нещо, да взема нещо хубаво, което е споделено, и даже в това отношение трима конкретни потребители имат заслугата да остана и посещавам този форум, които ми показаха, че има такава общност, където може да се споделя информация.
Но вече влизам просто така, "между другото/ за почивка и разтоварване", защото това обобщава всичко. Но заедно с това желая да бъда и полезен и да споделям (а споделянето на знания и опит е част от почивката и разтоварването за мен), за това избирам втората опция. И в този аспект не ми харесва да афиширам помощта си, на немалко хора съм помогнал с комуникация на лични съобщения или скайп, а не с писане във форума.
 
Гласувах за "да Науча нещо", тъй като почти всичко което знам за макертинг,сео и т.н. съм научил от този форум, тъй че трудно мога да ви науча на нещо, но намеря ли нещо интересно или има ли тема която по-разбирам гледам да споделям и помагам :)
 
Гласувах за "да Науча нещо", тъй като почти всичко което знам за макертинг,сео и т.н. съм научил от този форум, тъй че трудно мога да ви науча на нещо, но намеря ли нещо интересно или има ли тема която по-разбирам гледам да споделям и помагам :)
Може и да звучи нескромно, но доста от хората тук, които си мислят, че влизат само, за да получават информация, реално и допълват с такава темите. За това когато някой е активен потребител и се учи от тук, ми е малко трудно да повярвам, че не споделя и нещо от това, което е научил и приложил в действителния живот. А от там и вече може да даде и доста реалистичен отговор на някой проблем или казус.
 
От: Re: С каква цел посещавате форума?

Не знам защо някой се притеснява да си изпише мнението, след като е гласувал за нещо.

След тая заплашителна реплика

Ще им набия възможно най-дебелия реп, стига да си публикуват прякорите ;)

даже аз бих се притеснил :mrgreen: :mrgreen:

---

По темата - наистина не може да се разделят така нещата, всичко е микс и динамика.
 
От: С каква цел посещавате форума?

Основно съм тук за да споделям. Друг е въпроса, че това което споделям в повечето случаи не се харесва на тези, които го четат. Форумните общности се градят на това, да се споделя. Ако ще се подкрепяме в някаква форма, това е начина. В началото ми беше смешно, че най-интензивния раздел на форума е Webmaster offtopic, но в последствие, просто спрях да му обръщам внимание и се свиква.
 
Re: От: Re: С каква цел посещавате форума?

даже аз бих се притеснил :mrgreen: :mrgreen:
Аз имам навика на нови потребители, които са изразили мнение, да давам перче. Допада ми куража им, както и желанието да станат част от общността тук. Ще продължавам да го правя, както и искам специално да им кажа тук, както го правя винаги, когато ми се отдаде възможност, да не се притесняват. Никой няма да ги упрекне за малкото им знания или за начина, по който влизат в тема, която е тясно специализирана и биха могли да пишат само опитни хора. Естествено, не говорим за спам или неадекватно влизане.

Ще се радвам наистина да има повече такива хора. Няма страшно, тук толеранса е толкова голям, че всяко едно тяхно включване ще се разглежда по-скоро като желание за учене, отколкото като случайно драскотене. Искам да кажа, че точно такива включвания обогатяват темите, защото въпросите им и коментарите създават отговори в последствие. ;)
 
Re: От: С каква цел посещавате форума?

Основно съм тук за да споделям. Друг е въпроса, че това което споделям в повечето случаи не се харесва на тези, които го четат. Форумните общности се градят на това, да се споделя. Ако ще се подкрепяме в някаква форма, това е начина. В началото ми беше смешно, че най-интензивния раздел на форума е Webmaster offtopic, но в последствие, просто спрях да му обръщам внимание и се свиква.
Абе като ти гледам репутацията едва ли може да се определят мненията ти като "нехаресвани'. :)

Всеки избира какво да чете. Аз лично много рядко взимам участие там, естествено когато темата е хубава се включвам. Но мисля, че по другите има повече какво да кажа. Поне така си мисля де. :)
 
От: Re: От: С каква цел посещавате форума?

Абе като ти гледам репутацията едва ли може да се определят мненията ти като "нехаресвани'. :)

Знаеш много добре, че репутацията и в двата форума не е мерило. Досега не съм видял БГ форум, в който тя да действа с идеологията, с която е замислена - факт, народопсихология.
 
Re: От: Re: От: С каква цел посещавате форума?

Знаеш много добре, че репутацията и в двата форума не е мерило. Досега не съм видял БГ форум, в който тя да действа с идеологията, с която е замислена - факт, народопсихология.
Абе по принцип е така, но няма друг мерител тук, освен ако не се познаваме лично. :)

Но всеки знам, че има собствено себеусещане как го възприемат другите. И за това определено не е нужен рейтинг. :)
 

Горе