Татуировки

От: Татуировки

Внимавайте много с йероглифите, познавам човек които си беше написал нещо и явно и този които му го е писал не е знаел какво точно е, но на края се оказа, че значело нещо от сорта на****йте ми го от***ад, при което не е много разумно да се разхождаш с този надпис в Китай или Япония примерно:lol:
 
От: Татуировки

Да кажи. Мисля да отида при този който е близо до часовника. Иначе знам горе под хотел балкан, че е много добър.
Ще ти пратя ЛС :)
 
Re: От: Татуировки

Внимавайте много с йероглифите, познавам човек които си беше написал нещо и явно и този които му го е писал не е знаел какво точно е, но на края се оказа, че значело нещо от сорта на****йте ми го от***ад, при което не е много разумно да се разхождаш с този надпис в Китай или Япония примерно:lol:

По-скоро в тамушни затвори. :)

Аз пък не разбирам това да имаш татус като на еди кой си или видял го някъде и било добро. :)
 
От: Татуировки

Внимавайте много с йероглифите, познавам човек които си беше написал нещо и явно и този които му го е писал не е знаел какво точно е, но на края се оказа, че значело нещо от сорта на****йте ми го от***ад, при което не е много разумно да се разхождаш с този надпис в Китай или Япония примерно:lol:

Те затова не би трябвало да се измислят ей така от нета, защото после има изненади :lol:. Най-малкото би трябвало да е премислено решение какво точно искаш да слагаш и съответно добре проучено.
 
От: Re: От: Татуировки

По-скоро в тамушни затвори. :)

Аз пък не разбирам това да имаш татус като на еди кой си или видял го някъде и било добро. :)

Съгласна съм. Не е до мода.

Когато си направиш нещо, трябва да си го харесаш и заобичаш. Като малката бенка на рамото ти, която те прави уникален/а :)
 
От: От: Татуировки

Като вметна това за "белязаните" ... се сетих преди време като реших да споделя моята татуировка и ме обвиниха, че съм от проекта Монарх :twisted:

А иначе това с келтския е интересно. Ако искаш, може ли да постнеш снимка или рисунка на татуираното :)

Не че нещо просто нямам навика да ги споделям в нета, най-малкото уникалността ще им се загуби. Аз дори личен фейсбук нямам, камо ли пък каквито и да е снимки насам-натам :twisted:. Това, което мога да ти кажа е, че келстката е вид плетеница.
 
От: Татуировки

Няма проблем :) Мисля че знам за какво говориш. Ако е едно като трилистен символ означаващ трите от петте стихии- вода, въздух, земя :) значи е "куул" :)
 
От: Татуировки

Няма проблем :) Мисля че знам за какво говориш. Ако е едно като трилистен символ означаващ трите от петте стихии- вода, въздух, земя :) значи е "куул" :)

Не е точно тринити, но е подобно. :beer:
 
От: Татуировки

Да кажи. Мисля да отида при този който е близо до часовника. Иначе знам горе под хотел балкан, че е много добър.

Отиди при Цеко срещу облеклото. :)) Или ако нямаш номера на това момче до хотел балкан - ще ти го дам. :)
 
От: Татуировки

Отиди при Цеко срещу облеклото. :)) Или ако нямаш номера на това момче до хотел балкан - ще ти го дам. :)

Абе и този в " На Тъмно " е добър
 
От: Татуировки

Хайде да се похваля.. Нашарах се :D

1011107_10202341746738477_998440431_n.jpg


това ми беше темплейтчето което си сглобих в фотошоп http://store.picbg.net/pubpic/65/94/db85e8ee92cd6594.jpg
Татуира ме Николай Росенов https://www.facebook.com/nikolai.rosenov.79 който е свободен за нови поръчки от гр. Плевен :beer:
 
От: Татуировки

Честито 2fast4you!
Аз имам 5 татуса, ще ги споделя тези дни с вас :)
 
От: Татуировки

Благодаря :)
То не боляло толкова а как се бях наплашил.. :D
Очакваме и твои снимки да те видим :)
 
От: Татуировки

Благодаря :)
То не боляло толкова а как се бях наплашил.. :D
Очакваме и твои снимки да те видим :)

Честито! Да си я носиш със здраве. 8)

Ето ти едно рамо от мен :)

268949_1866895957778_5876787_n.jpg
 
От: Татуировки

Груба работа от моя страна... сега като се замисля татусите ми са 6 не 5.... :Д като се прибера от работа започвам да ги снимам :)
 
От: Татуировки

Благодаря :)
То не боляло толкова а как се бях наплашил.. :D

Доста голяма си направил като за първа татуировка. Да си я носиш с кеф :wink:. Не знам защо всички казват, че боляло много. Нямам такива спомени въобще. Със сигурност обаче зависи от две неща, праг на болка и избрано място.
 
От: Татуировки

За болката не е непоносимо наистина. Даже се свиква, но ти остава чувствително мястото.

Бях чела на едно място за Хоакин Финикс (актьора) като го питаха кой е най-унизителния му момент в живота и той беше отговорил, че като се татуирал Бен Афлек го снимал с камера. И Хоакин се разплакал заради болката, но издържал де, не се е отказал :wink:
 

Горе