Тема за трупане на мнения :)

От: Тема за трупане на мнения :)

Аааа, на ботовете броят ли им се мненията.:D
 
От: Тема за трупане на мнения :)

ОООООООООООООО.

Ето това е от мен, бреееей как се отразява на натруването - имам +1 мнение :D
 
От: Тема за трупане на мнения :)

Здравейте, днес случайно попаднах във фейсбук на тази инициативата на JobTIger. Струва ми се доста добра идеята. Вие какво смятате? Гласувах за този човек - Максим Бехар, защото смятам, че е личност, която заслужава да спечели този приз. Мен не веднъж ме е вдъхновявал и не само това, а и впечатлявам с положителното си настроение и усмивката си. Ето тук може да гласувате за него - http://jobtiger.tv/inspiration/person/92, или за някой друг, който поне веднъж ви е вдъхновил! Ще се радвам да изкажете мнение. Слагам го в тази графа на форума, защото не намерих друга подходяща!
 
Максим Бхар заслужава. Лично го познавам и вярвам, че има защо да получи приза. Но там комуникирам с сина му, който движи нещата около One Click Media Group. Ще тегля едно вотче и за него. Заслужава го. А какво реално ще спечели победителя, не ми стана ясно. Можеше нова тема да се стартира. Това често го виждам, най-вече по социалните мрежи. :)
 
От: Тема за трупане на мнения :)

Мене пък чичо Бехар не ме кефи, щото има мустак и не е в добра спортна форма! Кат' го обръсне и като започне да ходи у фитнеса, тогава ще гласувам за него :twisted:
 
От: Тема за трупане на мнения :)

И аз не знам каква реално е наградата, но...май няма...сигурно за престиж само...знам ли...
 
От: Re: От: Тема за трупане на мнения :)

Аз мразя с много копър. :) И орехите да са на ситно начупени. :)

П.П: Какви само безумия се пишат тук. :D

Мразя таратор с копър и магданоз, обичам го чист. Трябва да ми кажеш рецептата за таратор с орехи! :)
 
От: Re: Тема за трупане на мнения :)

Довечера ще пробвам. А дано ми хареса. Ся отивам да си правя от моите страхотни сандвичи. :D
 
Re: От: Re: Тема за трупане на мнения :)

Довечера ще пробвам. А дано ми хареса. Ся отивам да си правя от моите страхотни сандвичи. :D
Дай после мнение тук дали ти е харесало. На мен повече ми допада с орехи. :)
 
От: Тема за трупане на мнения :)

Виж колко наивно спамят у Кофата, разбираш ли :) .
 

Горе