Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Лицемер мазен, доказах ти, че терористични актове стават всеки ден..а вчера с три пъти повече загинали. Но за тях не си отварял теми, нито пък си давал осъдителни присъди (цитирам:"за мен тея винаги са си били за изтребване")

за какво съм говорел... за лицемерието говоря.

В ЕС не стават всеки ден, все още...
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

В ЕС не стават всеки ден, все още...
Тепърва ще стават :) Това е все едно племената в Амазонка да кажат, че не ги засяга глобалното затопляне защото те не карат коли...
то и в ирак преди 20 години не са ставали всеки ден..ама сега стават

Шизофрения или обикновено лицемерие?

10926382_826863534042384_6784052924371292753_n.jpg
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Е това се нарича " ефекта на пеперудата "
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Много хубав филм, ама надали норта го е гледал, а и не вярвам да го осмисли!
Е това се нарича " ефекта на пеперудата "
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Това което се случва е като еболата. Тя е далече. Никой не взима мерки - четем новините за загинали хора, а @уни даже въобще не бил прочел защото нямал нет.
В един ден тя (болестта) стига до България и всички в паника.
Тогава повече започват да се запитват дали не беше по-добре да помогне на хората да решат проблема..ама е късно. Това не е първия терористичен акт в европа (да..да..сега ще кажеш, ама аз имах предвид такъв на ИД...а този не знам дали е ръководен от ИД).

Тази тема е пусната от @редрум импулсивно. Това въобще не е хубаво.

Много хубав филм, ама надали норта го е гледал, а и не вярвам да го осмисли!

Сигурен ли си, че той говори за филм? :cry:
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Шимон Елиот,по-известен като Абу Бакр ал Багдади-водач на ИДИЛ,има еврейски произход и е агент на Мосад и Цру.Какво се правят на луди франсетатта-баси лицемерите.И така ли няма една свободна и независима медия във Франция,да пита Оланд-не бяха ли тези същите хора,които Франция до скоро подкрепяше с пари и оръжия в борбата им с/у Асад?..
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

ДА..........................................
Тази тема е пусната от @редрум импулсивно. Това въобще не е хубаво.



Сигурен ли си, че той говори за филм? :cry:
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Видео на част от атентата и екзукуцията на полицай 18 + [video]https://www.facebook.com/video.php?v=779112672125714&set=vb.189864914383829&type=2&theater[/video]
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Абе братле какво направи, той фейса се затормози :D
Видео на част от атентата и екзукуцията на полицай 18 + [video]https://www.facebook.com/video.php?v=779112672125714&set=vb.189864914383829&type=2&theater[/video]
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Абе братле какво направи, той фейса се затормози :D

Ми кадрите са от един журналист, който снима от покрива в момента на атаката... иначе при мен върви нормално видеото
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Франция е една от тъй наречените Велики сили, отговорна за безбройни зверства, престъпления срещу човечеството и стотици хиляди невинни жертви по света. Френската армия е избила огромен брой цивилни в Африка и на други континенти, за да поддържа колонии, от които е ограбвано всичко ценно, което може да се вземе и да се пренесе до Франция. Освен това французите имат собствена ядрена програма, заради която доскоро изселваха населението на цели острови, които после са взривявани с ядрени бомби, за да се тестват ефектите. За всички тези зверства Франция никога не е понесла отговорност, не е плащала репарации и не е възстановила откраднатите богатства. Трудно ми е да проявя съчувствие за 12 жертви в държава, която е отговорна за планини от трупове на много места по света. Още повече, че заради политиката на НАТО всеки ден умират много повече невинни хора в Близкия изток, за които почти не се споменава по медиите.

Както се спомена по-горе, точно Франция и военните им партньори са отговорни за размириците на изток от нас и политическата нестабилност, която създаде благодатна почва за оформянето на мощни терористични групировки.

В исторически план по религиозни причини са се водили много кървави войни и са измрели страшно много хора. Колко малоумен и арогантен трябва да си, за да се подиграваш така нагло с религията на други хора? Това е все едно Ку-клукс-клан да организира митинг в Детройт и после всички да се удивляват защо е станала трагедия с много жертви. Гаврата с религиозни символи не може да бъде оправдавана като част от свободата на словото.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Да допълня, че падането на Кадафи и в момента погрома в Либия се дължи именно на Саркози и Франция.
От друга страна съм против нападението над този вестник. Ако искат да нападат , да ходят да трепят политиците - те са виновни.

А относно това че са открили нападателите, ха-ха-ха - намерили някакви лични карти в изоставения автомобил ?!?!?!
По-голяма глупост не бях чувал отдавна, кой ще планира такава атака, ще се измъкне и накрая ще си остави личната карта :)

Този случай изглежда много нагласен нещо!
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Този случай изглежда много нагласен нещо!
Много станаха false flag случаите :)

Колкото до останалото, прави сте. Нито подкрепям брадатите примитиви, нито ми е жал за комуноидно-либерални журналя, които не са спрели с провокациите си. Първо, ги пускат в държавата си, а после ги е*ават. Това си е чиста бомба със закъснител. Ето една от жертвите, главното редакторче:

0939026001420642538_0.jpg


Направи ми впечатление, знакът който прави с ръка е политически и е типичен за левите движения по цял свят.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Направи ми впечатление, знакът който прави с ръка е политически и е типичен за левите движения по цял свят.
Знакът на мирните революции- 'Regime Change 101.'”
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Знакът на мирните революции- 'Regime Change 101.'”
1024px-CominternIV.jpg

Не точно :-o
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Не точно

Точно,точно.Да не мислиш,че случайно са копирали социалистическия символ,като са махнали сърпа и чука. Ето ти малко инфо за ОТПОР/OTPOR!
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Дано смъртта на тия хора накара много големи хора в Европа да се събудят от съня на толерантността и да разберат, че ако Европа не се затвори за такива субекти и не накара жителите на европа да живеятпо европейски, просто това няма да е единствения случай.
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Колкото до останалото, прави сте. Нито подкрепям брадатите примитиви, нито ми е жал за комуноидно-либерални журналя, които не са спрели с провокациите си. Първо, ги пускат в държавата си, а после ги е*ават. Това си е чиста бомба със закъснител.

Тогава темата с каква цел е?
Според мен трябва да се дискутира какво трябва да правим (като страна) за недопускане образуването на подходяща почва за развитието на такъв тип екстремизъм...
Да се надяваме, че все още не сме станали "интересни" за ислямистите (и ако е така, то е не защото си вършим работата добре, а не правим нищо - т.е. пасуваме. Това е добра тактика за началото, но след време може да се окажем в заварена ситуация.). Слава Богу все още няма такива "вестници" у нас които да си правят гаргара на гърба на толкова голяма група хора (иначе трябва да си малоумен).
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

вижте коментарите под видеото - https://www.facebook.com/video.php?v=979246375422323

има много подобни картинки
какво може да се спечели когато казваш това? и показваш среден пръст на толкова голяма маса хора?
когато се противопоставят две сили има загинали и от двете страни, т.е. когато стане терористичен акт, той трябва да се приема за логичен
по-скоро трябва да се осъдят действията направили възможно случването му

10922858_10204978380926751_330214814186132879_n.jpg


Тези които режисират терористичните актове имат за цел да настроят всички останали към мюсюлманите. Когато кажеш "мюсюлманин", да го свързваш с "терорист". По тази логика е немислимо истински мюсюлманин да стои зад изграждането на лошо лице на мюсюлманите и тяхната религия.
Тези които стоят поръчват терористичните актове НЕ са мюсюлмани, а имат желание да контролират нещо на територията където живеят такива!
Елементарно е...но като видиш коментарите под видеото, става ясно, че пропагандата която се води има резултат

ЛЕОНИД ИВАШОВ: „ЗАД ТЕРОРИСТИЧНИЯ АКТ ВЪВ ФРАНЦИЯ СТОЯТ САЩ И ИЗРАЕЛ”

Леонид Ивашов е президент на Академията по геополитическите проблеми. Според него зад терористичния акт не стоят истински мюсюлмани, а съвършено други сили – Израел и САЩ.
„Днес наблюдаваме война на цивилизациите. Тя се движи от Америка към Близкия изток и в Северна Африка. Има опит да бъде разрушена ислямската цивилизация, точно както в Украйна се разуршава православно-славянската цивилизация. В това, което се случва сега, виждаме не война на мюсюлмани срещу исляма, а на наемници и фанатици, оглупели от пропагандата, или основната маса са хора, които воюват за пари и други изгоди. И тук радикалният ислямизъм, който няма нищо общо с ислямската култура, се използва като инструментариум.
Карикатурният скандал и оскърбление на Пророка е само повод, за да се придаде на събитието някаква идеологическа мотивация. Очевидно и зад събитията във Франция не стоят истински мюсюлмани, а наемници и хора, оглупели от фанатизъм, действащи по поръчка на своите меценати, изпълняващи онова, което им поръчат или платят. Ислямът, естествено, не стои зад този терористичен акт – по-скоро операцията е планирана от САЩ, за да разруши ислямската култура, ислямската традиция, да противопостави исляма на европейците. Така поръчителите получават двустранна изгода.
Към случващото се са причастни и израелските специални служби. Както виждаме, днес Европа по различни причини се настройва срещу Израел, включително и заради това, че действията на евреите в Близкия изток заедно със съюзника им САЩ изпращат в Европа потоци от бежанци. Затова европейците са недоволни и от САЩ и от Израел; тъй като европейците признават Палестина за независима държава, получават удари от страната на САЩ и Израел.
Изпълнителят се намира лесно: той е еднотипен, придава му се някакъв фанатизъм и следва обикновено наемничество. Не е проблем да се намерят наемници за извършване на един или друг акт и той да бъде украсен като мюсюлманин или християнин. Така в Украйна беше възроден нацизмът; същият интернационален нацизъм възраждат в ислямска среда. Това са изкуствено създадени сили – едни се смятат за истински християни, други – за истински мюсюлмани, но това е еднотипна политическа наднационална сила.”
 

Горе