Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Викам, че току що изгледах видеото от убийството на полицая и след като го гръмнаха от 40 см с калашников нямаше и капка кръв, а като на половин метър пред главата му се появи облаче, все едно е стреляно пред него.

[video=youtube;BSMJb0fcWt4]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=BSMJb0fcWt4[/video]
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

И кво показва видеото, че САЩ/Израел имат милост към френските полицаи?

Или че франсетата сами са си организирали атентата?



Стига с тази евтина путинска пропаганда да се пускат 1000 лъжи и конспиративни теории с цел да не се търси истината.

Същата история като с малайзиския самолет дето го свалиха над Украйна:

1. Паспортите им били нови, чистак бърсак нови.
2. Нямали багаж.
3. Нямало жертви, щото не показали скърбящи по ТВ.
4. Бил пълен с трупове предварително.

Спомням си една камара миризливи руски партенки с цел да се избяга от истината. Да се вкарат 1000 лъжи с цел барем някоя да проработи или всеки да си хване неговата истината.

И тук по същия начин се вкарват 1000 конспирации барем хване някоя или просто се размие истината.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Не знам кой го е организирал, нито дали видеото е фалшиво. Само знам, че ако гръмнеш някой в главата (няма каска) от 40 см. с калашников трябва да хвърчи мозък. Коментирай самото видео, а не путин, мутин или гутин.

Колкото до намерения паспорт, смешно е да вярваш на тия глупости или на другото, намерили две знамена на ал кайда и коктейли молотов (нали уж имаха базука?!) в изоставената им кола :lol:
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Официално обявиха, че полицаят е мъртъв.

Дали от този изстрел или от други рани не е толкова важно. Все пак човекът е ранен и затова е паднал на земята. Не се е спънал докато се е разхождал.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Те и актьорите падат. А иначе всеки може да обявява каквото си иска, дай да гледаме документалните доказателства. Защо след като го гръмнаха в главата от половин метър с автомат, няма и капка кръв?
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Не знам кой го е организирал, нито дали видеото е фалшиво. Само знам, че ако гръмнеш някой в главата (няма каска) от 40 см. с калашников трябва да хвърчи мозък. Коментирай самото видео, а не путин, мутин или гутин.

Колкото до намерения паспорт, смешно е да вярваш на тия глупости или на другото, намерили две знамена на ал кайда и коктейли молотов (нали уж имаха базука?!) в изоставената им кола :lol:


Направи запитване към MythBusters дали при такъв изстрел с АК ще хвърчи мозък или ще има само една дупка в главата и след колко време ще се появи кръв.

Може да се окаже, че очакванията ти са грешни.
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Те и актьорите падат. А иначе всеки може да обявява каквото си иска, дай да гледаме документалните доказателства. Защо след като го гръмнаха в главата от половин метър с автомат, няма и капка кръв?


Нали властите ще обявят името му. Иди после намери къде е живял, говори с родата му. Увери се че такъв човек наистина е съществувал. И така.

Какви точно доказателства искаш. Хората са съществували и в момента са мъртви. Скоро ще има погребения. Ще ги дават по ТВ - опечалени роднини.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Или с други думи - аз вярвам на официалните власти - стига да не са диктаторски режими.

Ти като не вярваш - ходи си прави собствено разследване.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

А представи си, че единия от тия не "беше си забравил личната карта", което Ей Богу още не мога да си обясна.

Защо въобще я е слагал там? аз това се чудя...
значи ще крадеш кола и ще си бъркаш по джобовете за да си търсиш САМО личната карта за да я оставиш в жабката...
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Или с други думи - аз вярвам на официалните власти - стига да не са диктаторски режими.
Аз пък вярвам в баба Яга :lol:

Нали властите ще обявят името му.
Обявено ли е?
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Защо въобще я е слагал там? аз това се чудя...
значи ще крадеш кола и ще си бъркаш по джобовете за да си търсиш САМО личната карта за да я оставиш в жабката...
Кой ходи на терористична акция без личната си карта?! Много си задръстен брат, от теб не съм го очаквал :lol:
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

[video=youtube;3ZzoB6xBWOI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=3ZzoB6xBWOI[/video]

Eто едно видео което показва какво прави ак 47. Сега си представете разстояние от 50 см и не бронирано стъкло, а човешка глава.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Иди ходи гледай MythBusters

Там имат доста стрелба по манекени. Ще намериш клип в който стрелят в манекен и ще разбереш дали куршума минава или не през тялото (главата) и дали се разцепва или просто оставя дупка.

В един епизод разбиваха мита за стрелба с пушка помпа от близко разстояние. По филмите дават как човекът полита назад. Е не полита. Просто си пада манекена - свлича.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Иди ходи гледай MythBusters

Там имат доста стрелба по манекени. Ще намериш клип в който стрелят в манекен и ще разбереш дали куршума минава или не през тялото (главата) и дали се разцепва или просто оставя дупка.

В един епизод разбиваха мита за стрелба с пушка помпа от близко разстояние. По филмите дават как човекът полита назад. Е не полита. Просто си пада манекена - свлича.

Експерта,аз съм стрелял достатъчно с калашник и мога да ти кажа,че до 100 метра пробива жп релса,а от няколко метра щеше да му е отнесъл половината глава. ;)
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Споко Redrum и кръв е потекла, ама за тия 20 секунди няма как да е видиш, пак и видеото е снимано от далече, но да не се измества темата....

Гледам, че бая хора коментират, но ми е интересно някой да е имал контакт с "хора" от афганистан, пакистан ( нарочно ги пиша с малки букви ) и други подобни държавици, някой знае ли тия въпросните субекти как се интегрират в Европа - ще Ви кажа - въобще не се интегрират, в центъра на Лондон ми ходат боси с чаршаф, чалма и брада до колене, на работа ги мързи да гледат и само се молят по 5 пъти на ден ( даже и тия дето работят в метрото се дупят на платформата под земята )

Да ме прощават всички мюслими дето ще го прочетат това, ама за ква интеграциа говорим, европа си е виновна - спор няма, но те просто не могат да живеят цивилизовано и нямат място на този континент - да си стоят в Азия ( стига сте намесвали Путини, мутини, бараци и други ) проблема е доста по-дълбок, проблема е културен, религиозен, проблема е от кръстоносните походи насам - просто те не търпят друга религия и това което се случва сега е подготвяно с години. Искат си ислям на всеки континент и това е, които не е съгласен под ножа...

Не беше ли същото по турско робство.... идвали са и са ни клали, 600 години по-късно пак колят ( е имат и пушкала за разнообразие ) но основно си режат глави.

Ще видите, че на европееца ще му писне и ще стане война, гледам в Немско протести вървят от няколко месеца, ама дано не съм лош ( нема да напиша пророк ), че това "звание" е запазено за един с брада и името му почва с М

Айде със здраве иде време май да си купуваме пушкала.
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Експерта,аз съм стрелял достатъчно с калашник и мога да ти кажа,че до 100 метра пробива жп релса,а от няколко метра щеше да му е отнесъл половината глава. ;)

Ти па каде си стрелял с тоя калашник бе, като гледам си 82 набор, даже и в казарма не си ходил....
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Къф е спора даса фключа ияз в мелето
Спорите дали трява да има свобода на словото ил ко на некой не муй смешна некой каракатура, то той има свещеното право да убива и да бъде мръченик зо вярата си
Ного има за убиване тогаз и Боко и той трява нарами базуката,,, даса свети името Му
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Ти па каде си стрелял с тоя калашник бе, като гледам си 82 набор, даже и в казарма не си ходил....

Ходил съм,ходил съм,и съм стрелял достатъчно,за да знам какво причинява това оръжие и защо ползват него,а не М 16ките.Но,да се върнем на темата.Проблема е огромен и се задълбочава.И ние тук сме бомба със закъснител,манговците ги лъжат,че като се взривят,Аллаха щял да им даде по 16 жени и...като нищо може да спретнат някое атентатче...
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Съмнявам се да си стрелял повече от мен. Аз съм ходил в казармата и то едно време като беше по-сериозна (уж) и съм бил кашик (пехотинец).

И много добре знам какъв е ефектът на стрелбата на АК по различни ламарини и по земята.

Но както може да се сетиш какво става като стреляш с АК в човек никаква идея си нямам. Както казах за сметка на това съм гледал някои клипове със стрелба на АК в манекени от желе с плътност наподобяваща на човешкото тяло. И в някои ситуации куршумът излиза отзад от желето. Но както може да се сетиш желето на кърви. Така че колко кръв има и кога се появява никаква идея си нямам.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

А някой забеляза ли, че единия терорист е БЕЗ една маратонка - после преди да си тръгнат си я взе
явно преди да слязат си ги е бил събул...сигурно му стягали
rofl.gif
 

Горе