Тефтерчето или има ли край Герберастията

От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

То е ясно че в редиците на протестиращите има платени герберастки марионетки - Ама се питам ако там има поне 10% нормални хора защо след изнесените данни за машинациите на президента все още не са започнали да му искат оставката.

Там нали беше интелигенцията - Тези протести нали бяха против порочният политически модел - Значи може да се протестира един месец с искания за оставка зарди едно отменено назначение а не може да се протестира против педал свил 7 милиона за един ден в офшорка ощетил държавният бюджет със 700 хилки само за неплатени данъци.

И това ми било президент и ще ми говорят за морал - Мислех си че след Гоце не може да се падне по ниско - Явно за герберастията граници няма.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Яко е да се правиш, че не ми виждаш коментарите.

Пак питам - ЗАЩО правиш пропаганда за едни от най-големите крадци на прехода?! За хората, благодарение на които 2 милиона българи напуснаха държавата.

Защо бе човек?!
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Редрум каква пропаганда какви пет лева - Просто не мога да дишам герберастката сган с която твоята партия примира да се гушне в следващият парламент.

Бих подкрепил всяка една политическа партия която е гарант за това че няма да допусне повече това да се повтори - Мутра министър председател - Тъп физкултурник - Министър на ВР - Президент Педал мошеник.

Ти искаш ли това да се повтори ??? Рано или късно ще има избори твоите ще влезнат в парламента - Какви ще ги говориш тогава ако направят коалиция с ГРОБ и върнат мутрата на власт - Ще се покриеш като Моко дето преди два месеца човек убиваше за Болен а сега не иска да го чуе.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Просто не мога да дишам герберастката сган с която твоята партия примира да се гушне в следващият парламент.
Горе долу моето мнение е същото за наследникът на БКП - единствената партия в Българската история, посегнала на собственият си народ в името на "идеята".
И понеже
каузата
е
благоденствието
на българският народ са готови на всичко затова.
БСП е партията управлявала най-много досега от 1990 година насам.

Посочете поне 1 значимо нещо да е направила тази партия?
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Не знам защо очаквате от мен да бъда адвокат на БСП обаче не се оставяйте емоциите да ви манипулират.

Но понеже питаш на момента ще ти посоча поне три неща -

През мандата на БСП България влезна в ЕС
През мандата на БСП беше въведен плоският данък
През мандата на БСП фискалният резерв нарастна с около 4 милиарда

Айде сега ми посочи няколко на ГРОБ защото сваляйки правителството на БСП колкото и да е калпаво вие поднасяте на тепсия властта на ГРОБ

Така че какво направиха ГРОБ за четири години та толкова държите да ги върнете.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Никой не иска да върне ГЕРБ. Не искаме обаче и сегашната триглава лайняно-турско-комунистическа ламя. Кое не ти е ясно?

Бих подкрепил всяка една политическа партия която е гарант за това че няма да допусне повече това да се повтори
Аз пък не бих. Дреме ми, че едните били такива, след като другите не са различни. Дали ще са червени, розови или зелени - все тая. Пипала на един и същ октопод.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Лютви Местан - Няма заведени дела срещу него - няма и слухове за негови злоупотреби

Прекрасен пример дава агента зад Ламанча колко и каква разлика има между БСП и ДПС!
Хау!

Със сигурност и в Атака има читави хора не визирам Болен.
За пореден път п/д-оказваш, че си неблагодарник към хората, подали ти ръка.


NB
Всъщност, откакто червените бабички намаляха значително - благодарение на грижовната политика към тях на БСП, и Партията се преориентира към етническа, вместо идеологическа, разликата между двете партии е само в абревиатурата и целевия етнос.

NB1
Май е крайно време да се появи партия, целяща основния етнос в България. :cry:
 
Последно редактирано:
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

През мандата на БСП България влезна в ЕС - горе долу толкова е и "заслугата" им за влизането ни в НАТО
През мандата на БСП беше въведен плоският данък - искат да го отменят... без - щом са оставили 4 млрд в най-добрите години когато идваха пари отвън означава че още поне толкова са откраднали.

Идеята и моето мнение - че не искам да падне правителството за да дойде герб или обратното както стана.

Това правителство е "изнасилено" и там е грешката според мен на БСП, за власт за готови на всичко, но не сме 1989 информацията е достъпна и се пази.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Айде сега да ви обясня някои закономерности

Едно е да искате друго е какво ще стане - Дръвен камък няма

Искали да падне това правителство ама не искали ГРОБ - ето това ми го обяснете че нещо не мога да разбера каква е тая схема.

Редрум - Твойте любимци едвам добутаха три процента - на следващите избори да приемем че стигнат резултата на АТАКА и от тях зависи дали да се направи правителство с ГРОБ или с БСП

Кажи ми какво ще стане ако те изберат някоя от тези две партии - Ти ще имаш ли очи да влезеш и да пишеш във форума????
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Кога си ме видял да агитирам за някой и да казвам, че едва ли не Валери Симеонов е втория Христос? Ако съм го правил, то тогава ще ме питаш това за очите. За разлика от всички други обаче, те не са се омаскарили. Смятам обаче, че освен тях, ако кодексът се промени и има нови избори, ще влязат още поне 2-3 малки партии, което ще разнообрази обстановката.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Две три малки партии нищо няма да променят -
ФСБ ще раздели гласовете на Атака
Нова синя коалиция едвам ще добута за сметка на ГРОБ
БСП и ДПС си запазват що годе резултатите

Ситуацията отново патова Вероятно с лек превес този път в полза на Десните сили - Единственият шанс за правителство ГРОБ с чираци

Промяна на политиката - никаква

Спират се всички разследвания срещу лакомите герберасти и всичко си тръгва по старо му - Ето това е резултата от нови избори
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Ала бала. Все някога трябва да се направят първите стъпки. По-добре малък резултат с някакви стъпки, отколкото поредната рокада. Ако няма промяна ще изчезнем за 100 години, физически. На теб в Англия може да не ти пука особено, защото си заобиколен от всякаква сган, но на мен ми е болно.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Редрум ще изчезнем като нация защото сме прост народ и нямаме елементарен инстинкт за самосъхранение - Следователно по законите на природата ще изчезнем.

Сега се чудиш това пък какво е - Елементарно за да се съхрани един народ той трябва да има положителен прираст - Положителният прираст се получава само в години когато държавата е финансово стабилна и доходите на хората растат - Проследи прираста на населението по времето на управлението на ГРОБ и ще си отговориш дали то е било добро за оцеляването на нацията.

Не може разни мутри да удрят този или онзи да съсипват човешки животи да фалират половината икономика на държавата и да искаш положителен прираст - Сега искате да падне това правителство и да се върне ГРОБ на власт - Ти лично очакваш ли ново правителство на ГРОБ да тръгне в правилната посока и да вдигне държавата на крака след като я свалиха на колене????

България за първи път от промените насам беше на път да стане финансово независима - съотношението дълг фискален резерв беше най доброто от 20 години насам - и какво се случи дойдоха герберастите похарчиха всичко и натрупаха още два милиарда борч - Това беше поръчано от вън никой не може да ни позволи да излезем от тинята.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Положителният прираст се получава само в години когато държавата е финансово стабилна

Е ти мислиш че с това правителство, доходите ни ще се повишават и ще имаме естествен прираст................
Живи и здрави след 4 години ако не сме някъде около 1996-1997 .....
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Не може разни мутри да удрят този или онзи да съсипват човешки животи да фалират половината икономика на държавата и да искаш положителен прираст - Сега искате да падне това правителство и да се върне ГРОБ на власт - Ти лично очакваш ли ново правителство на ГРОБ да тръгне в правилната посока и да вдигне държавата на крака след като я свалиха на колене????
Въртиш, сучеш - и все до Директивите на Партията стигаш...
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Скоре тия неща никой не може да ти ги гарантира - Това правителство може както да извади държавата така и да я дозабатачи - Проблема е че алтернативата е ужасяваща - Връщането на ГРОБ на власт означава сигурно увеличаване на безработицата и намаляване на раждаемостта.

БСП+ДПС - имат поне един успешен мандат - приключил с по ниска безработица от колкото в началото на мандата и повече пари във фиска от колкото са заварили.

ГРОБ - даже не можаха да го изкарат целият мандат - бяха изгонени с камъни - Оставиха безработицата тройна спрямо това което завариха - Изхарчиха парите от фиска и взеха още 2 милиарда борч.


То е ясно че пропагандата през последните четири години е промила мозъците на повечето но все пак който иска да е обективен трябва да гледа фактите и цифрите.

На който тези неща не му изнасят може просто да си вика оставка и кой не скача е червен.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

ХАХАХАХАХАА :lol: При БСП положителен прираст имат само мангалите бе Манта. Ти си по-червен от возилото на аватара ти, все едно слушам някоя дърта баба. 2 милиона души ги няма бе, дори и повече. Ти самият не си в България, а по-голямата част от прехода е ръководена от тия дето в момента са на власт. Какъв е тоя феномен?
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

За лека нощ от мен:

[video=youtube;o-urnGgFs4k]http://www.youtube.com/watch?v=o-urnGgFs4k[/video]
 

Горе