Тефтерчето или има ли край Герберастията

От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Какъв ба'т Сали какви пет лева - На вас президента ви е за панделата - Председателя на партията скоро ще бъде обвиняем - заместник председателят на партията ви вече има заведено дело и чака ново - А вие ми говорите за някакъв треторазряден цигански барон дето не си е и вервал че може да стане депутат.

Кажете ми името на поне един честен човек в тази партия ????

Един дето да е с чисто име и да може да бъде даден за пример - наредили сте се роднина милиционер - роднина милиционер.

Надявам се скоро редичката да бъде - обвиняем - осъден - обвиняем - осъден
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Какъв ба'т Сали какви пет лева - На вас президента ви е за панделата - Председателя на партията скоро ще бъде обвиняем - заместник председателят на партията ви вече има заведено дело и чака ново - А вие ми говорите за някакъв треторазряден цигански барон дето не си е и вервал че може да стане депутат.

Кажете ми името на поне един честен човек в тази партия ????

Един дето да е с чисто име и да може да бъде даден за пример - наредили сте се роднина милиционер - роднина милиционер.

Надявам се скоро редичката да бъде - обвиняем - осъден - обвиняем - осъден

За БСП ли питаш?
Или за ДПС?
:lol:
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

То ясно че ви е срам да си признаете че тоя с меката китка и милионите в офшорка сте го предложили за президент ама поне него не го приписвайте като грешка на предишното правителство както сте свикнали.

Накарахте половин България да се срамува че може педал да е президент ама то като нема един читав в цялата партия кой да издигнете - на тоя даже и жена му не му даваше да се кандидатира - явно е умна момата.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Кажете ми името на поне един честен човек в тази партия ????

И аз искам един такъв от останалите три.

Аз пък искам името на един честен политик изобщо, ако може! :)
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Сергей Станишев - Министър Председател на БГ 4 години без заведено дело до момента - И не уличен в търговия с наркотици и цигари без бандерол за разлика от Боко - Още не се е чуло на запис да го пускат да спира прурорска проверка и тн. мога да изброявам до утре сутрин.

Пламен Орешарски - Министър на Финансите на БГ 4 години сега Министър Председател - Няма образувано дело срещу него няма даже и слухове за негови злоупотреби.

Лютви Местан - Няма заведени дела срещу него - няма и слухове за негови злоупотреби

Със сигурност и в Атака има читави хора не визирам Болен.

Това че не ги харесвате не значи можете да поставяте тези хора под един знаменател с доказани крадци мутри тъпи пожарникари офшорни меки китки лакоми физкултурници дебели алчни свини тъпи тефтераджии и друга нагла пасмина управлявала БГ през последните 4 години.

Разбирам че на партийните ви сбирки ви набиват в главите как да приравнявате че всичките са маскари за да умаловажавате престъпленията на Гробарите ама няма как да мине. Жалката ви партийка се разпада и на това правителство му трябва още половин година и на изборите може и да сте трета политическа сила.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Няма свестни политици, факт. Но има разлика от това да те управлява нечестен (каквито са всички) и нечестен-престъник. второто го оставам за домашно да се сети, кой кой е. :)
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Сергей Станишев
- поправиме ако греша но бешеподсъдим заради изгубени по време на неговото управление секретни документи.
Пламен Орешарски
злоупотреби в Националната агенция по приходите -„МУРГИНА-ОРЕШАРСКИ”

акоми физкултурници дебели алчни свини тъпи
- Александър Методиев - висше образование за треньор по футбол и учител по физкултура
алчни свини
- мисля че може да намерите някакво съвпадение с поне 2-ма

партийните ви сбирки ви набиват в главите
не знам как да ти докажа, че не съм член на нито една партия.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Сергей Станишев - Министър Председател на БГ 4 години без заведено дело до момента - И не уличен в търговия с наркотици и цигари без бандерол за разлика от Боко - Още не се е чуло на запис да го пускат да спира прурорска проверка и тн. мога да изброявам до утре сутрин.

Пламен Орешарски - Министър на Финансите на БГ 4 години сега Министър Председател - Няма образувано дело срещу него няма даже и слухове за негови злоупотреби.

Лютви Местан - Няма заведени дела срещу него - няма и слухове за негови злоупотреби

Със сигурност и в Атака има читави хора не визирам Болен.

Това че не ги харесвате не значи можете да поставяте тези хора под един знаменател с доказани крадци мутри тъпи пожарникари офшорни меки китки лакоми физкултурници дебели алчни свини тъпи тефтераджии и друга нагла пасмина управлявала БГ през последните 4 години.

Разбирам че на партийните ви сбирки ви набиват в главите как да приравнявате че всичките са маскари за да умаловажавате престъпленията на Гробарите ама няма как да мине. Жалката ви партийка се разпада и на това правителство му трябва още половин година и на изборите може и да сте трета политическа сила.

Я направо изреди цялата тройна коалиция с резервите.
Това, че няма нищо особено за тия е, че още на са ги хванали.

С което си проличава, че си един заблуден комунист, достоен заместник на Алъна, който се скри като мишок.
Колко още трябва да изсерат тия гореописаните за да ти дойде акъла?
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Блинки ви го написа ама явно не можете да го схванете.

В Библията пише - нека който е праведен да хвърли първият камък - Едва ли някой от тук коментиращите е света вода ненапита - включая и моята скромна личност и да се правим на съдници донякъде е смешно.

Обаче - Трябва да може да се прави разлика между кокошкарски случки и углавни престъпления - не може да слагате на един кантар - Изчезналите от бюрото на Станишев документи без особена важност - И от другата страна на кантара да слагате - производството на синтетична дрога - цигари без бандерол - записи как се търгува влияние - 6 имота за които не могат да бъде доказан произхода на средствата - Няколко милиона в офшорна сметка и тн тн тнт нтнтнтнтнтнттн

Разбирам че имате партийни пристрастия - разбирам ви че и вие трябва по някой лев да изкарате - Ама много ви моля не подценявайте аудиторията
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Какви углавни престъпления бе оптимист. Кой управлява тия над 20 години, дори не мога да кажа "Хасан ли". Виж на какво прилича държавата. Ела си тука, разходи се по улиците, отиди виж изоставените села, цели части от държавата са турцизирани и циганизирани, морето е застроено, планините са унищожени. НИЩО НЕ ОСТАНА, почти нищо. Какво били направили. По нищо не се отличаваш от герберастите, дали гербераст, седараст или спинозен бесепар - СЕ В ГЪЗ. За това единствената смислена позиция е - срещу всички. Който защитава някой, просто не е с всичкия си. Ти най-малкото не можеш да имаш реален поглед върху нещата, защото не живееш тук.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Всички медии са купени и хората са яко манипулирани .. трагедията е пълна
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Манта, както нищо не направиха на Станишев, Доган и другите там (поради липса на доказателства и други изсмукани от пръстите причини), така и на сегашните нищо няма да направят. Ха на бас. Говоря ви го от месеци.

И прав е редрума. Всички са маскари. И ела разгледай малко мизерията,па тогава пропагандирай комунизъм от мачу пикчу.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Обаче - Трябва да може да се прави разлика между кокошкарски случки и углавни престъпления - не може да слагате на един кантар - Изчезналите от бюрото на Станишев документи без особена важност

маловажни, маловажни..ама секретни! :-o
както са изчезнали маловажни-секретни документи (такива са според теб) можело да изчезнат и свръх секретни

и никой трезвомислещ не вярва, че са се изпарили
само болни мозъци и пенсионери вярват на лъжите на ГЕЯ

някой ги е взел - кой е този, защо ги е взел, какво ще прави с тях..на кой ги е дал..не се знае
най-голяма вероятност разбира се има да е самия ГЕЙ - той ги е взел или е казал на някого да ги вземат

сигурно тогава е обвинил чистачката? :mrgreen:
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Ромбоец - Нямам намерение да се връщам скоро защото точно заради тези простотии си бих камшика - Ако се върнеш две години назад и прочетеш мненията ми във форума ще видиш че точно изборът на президента ми беше ориентир - Още тогава казах че ако в тази държава е възможно да бъде избран педал за президент значи аз нямам работа в тази държава - И няма даже да се замисля да се върна за постоянно докато мазен офшорен педал е президент на тази държава

Тези дето сега скачат като матросов на амбразурата да защитават ГРОБ да си му сърбат офшорните помии.

Не съм фен на БСП - Просто искам да се задържи поне половин година това правителство за да излезе поне малка част от помията в която са затънали ГРОБ

Ако сега правителството беше на ГРОБ дали щяхме да чуеме за тефтерите и за милионите на президента ??? - Много им е удобно на някои да викат оставка щото така им изнася - Ама вече е късно разпада в ГРОБ започна и хвърчи само помия - Вече дори и да има избори никога няма да имат тези резултати които си докараха с репресии на държавната машина - купуване на гласове и фалшиви бюлетини.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Помията не почна с ГЕРБ бе Манта. Амнезията ли те хвана? Преди това като имаше президент от БСП, различно ли беше?
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Помията не почна с ГЕРБ бе Манта. Амнезията ли те хвана? Преди това като имаше президент от БСП, различно ли беше?
Помията почна 1990-та.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

aRQPdYA_460s_v1.jpg


По мое мнение, не че съм живял и видял много, но от това, което съм чел, чул и.... преживял през последните години - всички работят яко против нас!

Като пример ще ви дам въпросната Гергана, която искат да екстрадират в САЩ.. Претопяват ни, бавно но сигурно.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Току що Тиквата се изпусна във Панорама и каза че протестиращите са симпатизанти на ГЕРП.
И се радвал на протестите,защо не се радваше на протестите през февруари?
 

Горе