Тефтерчето или има ли край Герберастията

От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Редрум те циганите имат ръст при всяко правителство - тях доходите не ги бъркат

Проблема е че при ГРОБ българите съвсем отебаха да правят деца щото не са мазохисти

61 909 са родените деца от 1 януари към 26 декември миналата година в нашата страна. През 2011-а в родилните зали са проплакали 71 402 новородени. Тази разлика показва, че набор 2012 е по-малоброен от следвоенния през 1945-а.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Отебаха, щото са като тебе - навън. От тия новородени трябва боб да мятаме да видим колко са българчетата. Започна да си смучиш аргументите от пръстите. Цялата нераждаемост е в следствие на управлението на държавата не през последните години, а след 89-та. Щото герберите докато не управляваха не съм чул да има бум на раждаемостта.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Ред - ако данните на НСИ са смучене на пръсти това е твой проблем

Ето ти още малко статистика

Данни на Националния статистически институт показват, че през 2010 г. са се родили 76 105, през 2009-а * 81 572, през 2008-а * 78 283

То е ясно че сега ще ги обявиш тия 20 000 хиляди отгоре за циганета - и ще ръкопляскаш на ГРОБ че са спрели циганската раждаемост ама какво да се прави когато човек е предубеден и фактите не могат да го надвият.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Т.е. 2009-та, когато ГЕРБ идват на власт има повече родени деца от 2008? И къде видя 20 000, май по-скоро са 2000.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Т.е. 2009-та, когато ГЕРБ идват на власт има повече родени деца от 2008? И къде видя 20 000, май по-скоро са 2000.

Редрум след този ти пост спирам да ти отговарям - явно много ти се спи - няма да губя повече време за да отговарям на малоумни постове.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Направо спри да пишеш във форума и си спести скъпоценното време ;)
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

След постове като последният ти лишен от всякаква мисъл - Наистина се замислям дали повече да пиша в секцията политика и верно ще спра.

Успех и късмет на всички ще ви е необходим като се върнат Герберастите на власт.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Лишен от смисъл е твоя пост. За какви 20 000 деца разлика ми говориш?

2008 - 78 283 броя

2010 - 76 105 броя

78283 - 76105 = 2187 разлика.

ГЕРБ са избрани юли 2009, 2009 г. има повече деца от 2008, когато не са били на власт.

Тезата е слабоумна по дефиниция, но дори и статистиката не е в твоя полза. Да не говорим, че ти се привиждат цифри и че един милион пъти ти повторих лично аз какво искам да се случи, ти си знаеш твоето. Копи-пейст фразите от уърда.
 
Последно редактирано:
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

- Наистина се замислям дали повече да пиша в секцията политика и верно ще спра.


Много се радвам, че най-накрая ще спреш да пропагандираш!!!
Ако си спазиш и обещанието, шапка ще ти сваля!
:lol:
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Наистина се замислям дали повече да пиша в секцията политика и верно ще спра.

Да отварям ли бурето с 30 годишната ракия? :|
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

- Наистина се замислям дали повече да пиша в секцията политика и верно ще спра.


Как може да говориш против ГЕРП?
Буда е казал:
Аз съм твоя лидер и водач,да нямаш други лидери освен мене.
Всеки който каже лоша дума за Буда е грешник,не трябва да се споменава името му напразно.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Поръчителят на тефтерчето бил самият Борисов?
София /КРОСС/ Останах с впечатлението, че Бойко Борисов има интерес от тефтерчето на Филип Златанов. Това коментира пред БНТ бившият депутат от ДСБ Атанас Атанасов. Той добави, че с него бившият премиер се е отървал от един воденичен камък от врата си, визирайки Искра Фидосова.
Не вярвам обаче във версията, която той разви - че нищо не знае за това. ГЕРБ бе развита като абсолютно авторитарна партия. Поръчителят на тази разправа е самият Борисов. Сега наред е Цветанов. За него има приготвени други неща и той заместник главният прокурор Борислав Сарафов ги подсказа. До наесен, когато трябва да се наглася нова конфигурация в парламента, Цветанов вероятно вече ще е с присъда, каза още Атанасов.
Той изрази задоволството си от обстоятелството, че обществеността е разбрала за записките на шефа на Комисията за конфликт на интереси, защото по този начин хората са видели как е била управлявана страната през последните години.

Прочети цялата статия тук: http://www.cross.bg/borisov-poruchitelyat-atanasov-1368873.html#ixzz2ZhAI2pHQ
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Мда друго си е да те крадат законно.

Един прекрасен пример - законът за заменките - заменени 440 000 дка земя по крайбрежието и планинските курорти с/у пущинаци и планински терени с храсти.


Оценките по тогавашни цени са за 6 милиарда лева пари, които не са влезли в бюджета.


Спрени еврофондове + няколко дела за корупция към по-ниските етажи. Да спомена пак спрени всички Еврофондове. И на други страни са спирали и на Румъния тогава спираха, но България беше единствената, на която спряха всички еврофондове като беше СерГея мин. председател.

На Доган директно приведени 2 милиона за което имаше дело, ама съда реши, щото не ходел на работа и нямало конфликт на интереси, пък и ги бил получил от частно лице, а не от фирма.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

На Доган директно приведени 2 милиона за което имаше дело, ама съда реши, щото не ходел на работа и нямало конфликт на интереси, пък и ги бил получил от частно лице, а не от фирма.
Забравяш, че зам. председателят на партията, за която ти гласува на последните избори оправда голяма сума пари по същия начин - с консултантски договор. За разлика от Доган, който знаем откъде е получил парите, Цветан Цветанов ОТКАЗА да каже кой му е платил и това не се знае до ден днешен. Въпреки това ти гласува за ГЕРБ, които крадоха по-нагло от всички останали, управлявали до момента. Ей на това му викам... то дори няма измислена дума за такива парадокси. Напомни ми защо трябва да искам оставката на сегашните крадци, за да дойдат на власт още по-наглите крадци, за които ти си даваш гласа на изборите? Ами няма да я искам тази оставка и ще направя всичко възможно тя да не се случи, докато социологическите проучвания не покажат, че ГЕРБ нямат никакви шансове да спечелят евентуални предсрочни избори. Сега ако има избори сигурно ще се повтори това, което стана във Варна. 25% избирателна активност и напълно нелегитимно управление, въпреки че ще бъде законно избрано.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Ами то и сега не знам доколко са легитимни нещата, след като се приемат закони с 61 депутатски гласа.
Тоест, грубо казано, населението на един окръг "управлява" цяла България.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Така е, но пак стигаме до ГЕРБ и отказа им да участват в българската политика, въпреки че спечелиха мнозинството от гласовете на последните избори. Ако бях гласувал за ГЕРБ на последните избори и сега гледах как липсват от политическия живот щях да съм им много ядосан.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Така е, но пак стигаме до ГЕРБ и отказа им да участват в българската политика, въпреки че спечелиха мнозинството от гласовете на последните избори. Ако бях гласувал за ГЕРБ на последните избори и сега гледах как липсват от политическия живот щях да съм им много ядосан.
Да, много съм съгласен с това. Доста тъпо, отишъл си, дал си си гласа за тези убавци и сега освен, че не се вясват да оправят държавата те даже и сечено правят на сегашните. Ако това е идеята за една добра практика, направо не знам какво е кофти практика. :)

Ако бях гласувал за някой и той се прави на ощипана ученичка, щях да си ходя регулярно пред парламента да им казвам какви са боклуци и как моя глас е отишъл ей така, напразно, за да може някой друг да вземе юздите. А ако е влязъл с най-много (в сравнение с другите партии) гласове, щях се чувствам много засрамен, защото е въпрос на мозъчен капацитет да не успееш с толкова гласове да направиш нещо.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Интересно като ГЕРБ са в парламента какво очаквате да се промени?

Примерно - актуализацията на бюджета?

Пак ще бъде гласувана както са си наумили от БСП и от ДПС, само дето ще има по-дълъг дебат - разбирай ще се карат по-дълго и ще се обвиняват какво направили едните, какво не направили другите и така. Сега дебатът не е в парламента и парламента работи по-бързо. Орешака си изприказва приказките от трибуната. Излизат още 2-3 казват там подобни неща и гласуват. ГЕРБ следобяд дават пресконференция и си казват техните неща.

Т.е. ако ГЕРБ се върнат в парламента същите неща ще стават, но по-бавно и след повече караници.


Примерно говорят за Евросредствата - излиза Орешака и казва "България получава най-малко средства на глава от населението". След обед Томислав Дончев дава пресконференция и казва "В ЕС средствата не се изчисляват на глава от населението, а на БВП. Вноските и отпуснатите средства се базират на БВП, а не на глава от населението". И готово - няма дебат, няма караници - чиста работа.

Ако беше в парламента щяха да се карат 2 часа - та реплика, та дуплика, та не знам си кво.


От парламента има смисъл ако партиите не гласуват ънблок. Докато депутатите се срамуват и гласуват - няма никъв смисъл от 240 човека вътре. Достатъчно е на партийните лидери да се раздаде по една табелка с броя депутати и те да ги вдигат при гласуване.


Надявам се, разбирате че проблемът е в това че решенията се вземат от Борисов, Станишев, Местан и Сидеров - останалите просто гласуват.

И като я няма една партия - няма дебат и нещата се случват по-бързо. Едва ли шоуто от дебата ви липсва - така че то отсъствието аз виждам плюсове. Ще се радвам някой да ми обясни минусите и без принципни неща.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

T.e. ГЕРБ съдействат на тройната коалиция? Аз все си мислех, че ролята на опозицията е друга.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Както искаш го разбирай

Други казват, че ако влезе, ще съдейства на тройната коалиция, понеже ще ги легитимира.

Различни хора - различни мнения.

Но е факт, че така парламентът взема решения по-бързо.
 

Горе