Тефтерчето или има ли край Герберастията

От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Добре че гого го цитира иначе нямаше да видя, че ме заплашва... Чисто хипотетично като се видим лично дето на дали ще стане какво ще направиш?
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Кои българи бе Гога да дойда да защитавам Искра Фидосова да не я изгони Мутрафона от партията ли - Или да защитавам Цвъки в понеделник да не му подигнат поредното обвинение - Това ли са българите за тебе?

Прокуратурата е възобновила делото за Мишо бирата и най вероятно и патрона ви ще стане клиент на прокаратурата - Ама тия неща не ги виждате - Одеве пуснах линк към разказа на депутат от ГРОБ който разказва как са купувани гласове от ГРОБ в Перник за стотици хиляди левове.

И вие ще ми се правите на морални стожери и ще ми обяснявате да съм защитавал хората - Кои точно хора ???

Станахте за смях на целият форум с жалката си разпадаща се партия и започнахте да ми говорите на съвест за хората - същите тия хора дето преди четири месеца ви изгониха с камъни за тия точно ли хора говориш???
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

@bioz, скрий си личната карта, че ще ти записват данните! :lol:
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Биоз спазвай добрият тон във форума не използвай личностни нападки и не се притеснявай нищо няма да ти се случи

Разбирам ви че момента е тежък партията ви се разпада - Кумирите ви един по един окапват - доводите ви свършват - ама все пак не падайте толкова ниско - запазете някакво достойнство
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Те не получават заплата. Заплатите бяха спрени точно по тази причина, че имаше едни хора дето не ходят не работа.

Това са пари от субсидиите на партиите за спечелен глас. Останалите партии, които не са в парламента но са минали 1% също получават субсидии и сега за какво ги харчат си е тяхна работа. Предполагам там някои от шефовете им получават заплати от тези субсидии.

Математика бях решил тебе повече да не те коментирам ама този път ще направя изключение защото за пореден път се правиш на много информиран а не си в час - Айде провери какви пари получават депутатите които не ходят на работа и ела пак да ни обясниш
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Пипни ми мускула!...

34970.jpg
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Станахте за смях на целият форум с жалката си разпадаща се партия и започнахте да ми говорите на съвест за хората - същите тия хора дето преди четири месеца ви изгониха с камъни за тия точно ли хора говориш???

То сегашното правителство е съставено от такива "здрави" и с "бъдеще" партии, че се чудя коя ще просперира повече.
-Атака - парламент я види я не

-БСП - експерт до експерт, на едни избори днес, след година или 4, немога да си избера за кой да гласувам - то "кадър до кадър", като започнеш от тоя Орешарски, започнал със "синята" идея, сега достигна до такъв момент, че да не си знае имената на министрите или Мая Манолова с Миков - чисти душички или пък новият ни стар здравен министър, остранен по "неясни" причини преди време.. списъка е дълъг

-ДПС - и там "потенциалът" е голям - Доган, Местан, Пеевски, бат Сали, Христо Бисеров и т.б

Пак ви казвам не харесвам ГЕРБ, казвам си личното мнение, но този парламент е едно голямо извращение. Ако БСП хвърли мандата и се разграничи от ДПС, ще спечели много повече гласове, но поради една или друга причина него правят, при това положение много трудно ще "намери" нови поддръжници.

И два въпроса ?
- щом за ГЕРБ трябваха камъни, кажете според Вас какво би било необходимо да се направи за да подате оставка това правителство - хипопотечно
- как щяхте да реагирате ако Б.Б отиде примерно в БНТ с "депутати" да иска ефирно време.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Манта, да ти е честит новия депутат от "експертното" правителство - Бат`Сали!
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Роден е през 1963 г. в София и е завършил специалността „Педагогика” в Су „Свети Климент Охридски. От 1992 г. започва работата в МВР. Владее руски език, говори добре английски.

Обезпокоен съм от участието на господин Писанчев в разработката „Галерия“, заяви Кадиев, като допълни, че зад тази разработка седи идеята за контрол на политически лица, бивши служители на службите и журналисти.

И новият "експерт" - шеф на ДАНС
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

мац пис пис
да ви ева в експертното правителство :D
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

това е малка цена пред огромния кеф, че победителите на изборите герб не управляват...
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

това е малка цена пред огромния кеф, че победителите на изборите герб не управляват...

Кефи се, че те такива като тоя те оправляват.
254212_10153002205105696_912579329_n.jpg
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Да се върнем на тефтерчето и мафиотския начин на управление на гърбавите
Герберастите много удобно изместват темата
Влюбените в боко, гледат на неговото управление през розови очила
За другите много грешки виждат, а това че греб управляваха по един наистина мафиотски начин не искат да го видят
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Да се върнем на тефтерчето и мафиотския начин на управление на гърбавите
Герберастите много удобно изместват темата
Влюбените в боко, гледат на неговото управление през розови очила
За другите много грешки виждат, а това че греб управляваха по един наистина мафиотски начин не искат да го видят

Ти да не би да си мислиш, че другите са действали по различен начин? Разликата е че тоя е толко тъп, че си записва за да не забрави какво са му казали. Ама то с една мозъчна гънка - толкова :).
Тая тактика с изнудването и репресиите е стара като света, и усъвършенствана от другаря Сталин и разни трибуквени агенции в щатите.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Да се върнем на тефтерчето и мафиотския начин на управление на гърбавите
Герберастите много удобно изместват темата
Влюбените в боко, гледат на неговото управление през розови очила
За другите много грешки виждат, а това че греб управляваха по един наистина мафиотски начин не искат да го видят

'що бе? какво да не видим?
защо да не гледаме тези които управляват В МОМЕНТА??

преди ревахте, че Бойко винаги се оправдаваше с предишното правителство
СЕГА НЕ Е ЛИ СЪЩОТО?

преди малко слушах манолова да врещи в парламента за предишното управление - уж само напомняла
тези май ни вземат за идиоти - забравят, че не сме техния електорат който е съставен главно от бабки

вчера прочетох, че тези които подкрепят правителството (смешните митинги с по 10 човека) щели да обикалят София за да събират подписи - тези които подкрепят ГЕЯ сигурно са трудно придвижвани? :lol:
или са толкова важни (циганите), че трябва да им ходят на крак? :shock:
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Да се върнем на тефтерчето и мафиотския начин на управление на гърбавите
Герберастите много удобно изместват темата
Влюбените в боко, гледат на неговото управление през розови очила
За другите много грешки виждат, а това че греб управляваха по един наистина мафиотски начин не искат да го видят

Какво казваш, да забравим това, че циганина които назначиха за депутат го има записан с КАМЕРА от НОВАТВ да продава гласове на килограм точно на тези избори и да говорим за тефтерчено на някакъв малумник което прокуратурата подхвърля като храна за глупците?

Извинявай ама мен ме интересува какво се случва сега в държавата, щом теб те вълнува мафиотския навин на управление може би ще се поинтересуваш и как е управлявано в зората на демокрацията, когато са създавани мафиотските структури и техните кукловоди?
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Какво казваш, да забравим това, че циганина които назначиха за депутат го има записан с КАМЕРА от НОВАТВ да продава гласове на килограм точно на тези избори и да говорим за тефтерчено на някакъв малумник което прокуратурата подхвърля като храна за глупците?

Извинявай ама мен ме интересува какво се случва сега в държавата, щом теб те вълнува мафиотския навин на управление може би ще се поинтересуваш и как е управлявано в зората на демокрацията, когато са създавани мафиотските структури и техните кукловоди?
Не съм казал да си затваряме очите пред сегашното управление, но се пуска тема антигроб и веднага се мести центъра на внимание
Имам чувството, че някои са недоволни от тези, само защото искат да върнат онези
Като си запознат с политическия генезис от зората на демокрацията, да не мислиш, че греб са некви херувимчета
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Не съм казал да си затваряме очите пред сегашното управление, но се пуска тема антигроб и веднага се мести центъра на внимание
Имам чувството, че някои са недоволни от тези, само защото искат да върнат онези
Като си запознат с политическия генезис от зората на демокрацията, да не мислиш, че греб са некви херувимчета

Кви херувимчета...
Навремето имаше цяла институция за тая работа - викаше се ДС. И много тефтерчета - на тях им викаха досиета.
И като знаем, че всички във властта са минали от там пряко или непряко, обучени от истински професионалисти в Русия или Америка, какво да очакваме?

Ама тоя главчо дето го хванаха е пропуснал урока за прикриване на следи :)
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Не мога да ги отворя, хрома не ми дава просто. Дава ми грешка:

Внимание! Сайтът е част от групата на Делян Пеевски!

Материалът може да бъде:

Необективен
Съдържащ непроверени или неверни факти
Без втора гледна точка
Силно манипулативен
Ако отворите страницата, подкрепяте некачествената журналистика.

Импресия по импресия - медийна империя!
 

Горе