Тефтерчето или има ли край Герберастията

mantaman

Well-Known Member
Вчера излезнаха много интересни факти за репресивната машина на ГРОБ пряко командвана от ЦЦ и ИФ

Както и преди съм се чудел що за гьон трябва да си ако не са ти платили и защитаваш тези утрепки - Ебаха майката не само на държавата на демокрацията на бизнеса на всичко до което се докоснаха - обаче промитите герберастки фенове това няма да го разберат.

Ето и част от записките в тефтера

"Плевнелиев -> недопустимо е да стане известно", пише в бележника.

„Д-р Пейкова шеф на Здравна каса Шумен: Сметна палата – следва фин. одит. Д-р на фин. одит. ИФ ще го оправи”;

„Разговор с Дянов по повод Димана РАнкова – нормално поведение”;

"Винаги да се уведомява ИФ за обаждания от първите мъже на държавата +председатели на комисии ИФ – ЦЦ – ББ”.

„В 17.30 ч. да се публикува решението за Ранкова без президента в заглавието - > Решение за прекратяване на Плевнелиев”;

„Росен Плевнелиев – сигналът е прекратен, да не се качва в интернет”;

„Кмета на Кръстева – да има конфликт”;

"Да пускаме Горанов, Захариева, Иво Маринов да се преговорят дружествата";

"Илич Томински – да се удари";

"Е. Димитров – внимание, първо трябва да се съгласува с ИФ";

"Ок – Президента – нека си стоят, да се гледа всичко";

"Е. Димитров – не се бърза за цигарите";

За изданията - „Капитал” и „Дневник” са описани като вражески. „Ако има обаждане – на секундата да се звъни”;

„На кой да се звъни, ние сме установили”, каза прокурор Борислав Сарафов за тази бележка. Заместник-главният прокурор посочи, че дневникът е много голям, но част от него ще бъде запазен в тайна.

Друга част от извадките от бележника на Филип Златанов гласи:

Какво да правим с Ранкова и Президента;
Румен Арнаудов да се оправи;
Дела – Венета Марковска;
Апост. Апостолов – важно е, ако дойде;
Ап. Ап. не е човек на ИФ;
На 7 ноември от ДАНС са входирали писмо с искане за резултат от проверката с/у Ранкова. Да дам на ИФ (Делата) – 7-те, к. съм дал на Г. Колев на 7.112012 г. – списъка е при ИФ;
Комисията на Яне Янев и гледала на заседание въпроса за Вяра Петрова;
Двама депутати - за глоба от Бойо Великов – санкция;
Н. Зеленогорски – да се удари – става приоритет;
Гугушева – готова за прекратяване;
ВСС се е произнесъл, че е чиста?;
Решенията за Ранкова и президента все още не съм ги пуснал – другата седмица ще се коментира;
Сред другите имена, споменати в тефтера:
Да се изкарат хората от улиците – 19.02;
ДКЕВР – бързо!!!;
Незабравка Стоева, Ситнилска;
Не е среща с Фидосова ->;
Е. Димитров – стоп;
Цеков ни е казал, че няма правомощия;
Надзорника на касата – нито по определяне на цените, нито по скл. договори;
За Ранкова във вторник;
Е. Д. ще се удари след около месец и половина (вече не е фактор в ГЕРБ);
Вяра Петрова -> м.д. да се удари;
Относно ЦИК – дали са лица, заемащи публична длъжност;
Вече се прави проверка на кабинета (служебния);
Семерджиев е ударен;
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Значи не съм защитник на хората и партията която цитираш, още по-малко да съм гласувал за нея. Мен това лично ми изглежда на история за отвличането на внимание, към случващото се в България, приом с който някой партии си служат от самото им създаване.
Ще задам само няколко въпроса:
- Как и откъде се появи това тефтерче?
- Много бързо стана ясно че е негово, пък не помнил имена и то от типа ЦВ.ЦВ
- Ако на някой му се налага "отгоре" да скрива определен тип информация - защо ще си води записки за това? Малоумен ли е?
- Защо тефтерчето се появи точно сега?
- Какво стана с тия бюлетини, с какво становище излезе г-н Прокурора? - аз единственото което разбрах е че някой хора знаеха броят на точният брой на бюлетините а прокуратура ги брой 2 месеца.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

На всичките въпроси вече е отговорено и в медиите писаха за това. Ако те интересуваше наистина щеше да си научил.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

scorebg, въпросното тефтерче е открито при обиск в кабинета му, той вече потвърди и публично, че е негово, но бил записвал "свои мисли" в него. Само дето първите 10 вече проверени записани лични мисли съвпадат по дати с официални документи, излезли от Комисията. Така, че малко неприятно съвпадат нещата ;) и то неприятно за И.Ф., Б.Б, Ц.Ц. и цялата друга цитирана азбука...
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Не казвам, че не възможно, допускам, че е може да истина.
Вероятно е така, то и Волен беше националист, но...

Не знам това показва само едно, трябва нещо да се промени.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Да, те първа ще излизат още много такива красоти, аз даже се чудя дали народа ще е подготвен да види какво реално се е вършело по негово време. Защото сегашните били много големи мошеници. :) Мога да сложа пари на това, че след седмица-две ще излезе още нещо такова. И то не защото сегашните си търсят причина да ги наклепат (и това от части де, нека не бъдем наивни), но най-вече защото са прост и не знаят даже как да си покрият следите. Не са стигнали това ниво все още. То и за това най-добрите хакери не се знаят кои са.

Тефтерчето? Наследството не е като да не е силно. :) А какво реално се е правило и на по-горни нива...не ми се мисли. Но резултата е на лице.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

струва ми се, че пак отвличат вниманието ни от неща, които се случват в момента или предстоят да се случат скоро време - това, че тиквеното правителство направи сумати поразии е ясно и ни върна назад е ясно!
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Радослав - То е ясно че идеята е да се отвлича вниманието и да се злепоставя противника

Същото това нещо го правеше Боко тиквата в продължение на 4 години - непрекъснато се появяваше по телевизията и вадеше ново зайче от ръкава какви золуми били направили предишните и народа ахкаше и не виждаше как се ограбва държавата и как мутрите и монополите превзеха всичко.

Разликата от тогава е че през тези четири години бяха наклепани без вина доста хора както се подразбира от това тефтерче просто защото не са били удобни - Докато за тъпите мутри дето си мислеха че ще векуват в управлението и не си даваха зор даже и да внимават се оказва че всичко е истина даже и повече.

Гледам форумните герберасти ги няма - или ги е срам да се покажат или спазват плътно партийната повеля и не коментират неща дето не са им удобни.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Гледам форумните герберасти ги няма - или ги е срам да се покажат или спазват плътно партийната повеля и не коментират неща дето не са им удобни.

Ощипана булка. :D
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Вискяр не съм ти секретарка да ти следя постовете още повече че като гледам и другарчетата ти наоколо са се направили на бити лисици и са пропуснали да коментират този ти така лаконичен пост - Можеше да вложиш малко повече патос - Вижте ни герберастите как сме се омазали до уши и тн.

Дето се вика признат грях половин грях - случая може пък да покажат само половината тефтерче :p
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

А бе, днес ИФ май напуснала ГЕРБ. Окапват миличките. Или влизат да работят с другите и да правят нещо с тази държава или всичките да си ходят. Ама със самолети. Не просто да напуснат парламента. Не съм виждал такава драма от години. И то циркаджийска. Все едно гледам някакви маймуни да делят банан. Не, че не е така, но поне да не е толкова комично и жалко. Даже не става и за гледане вече. Добре, че не ми се налага да минавам през центъра всеки ден, че и да излизам и по-рано, заради блокирани кръстовища и площади щеше да дойде в повече. :)

Да, тепърва ще има голямо лапане на горните етажи на властта. Но то при всички го има. Въпросът е кой повече ще направи за народа. Иначе е ясно, който се е докопал до властта и да не е крал, се е минал. Явно на тази логика се осланят всички. И защо не, като ти е паднало, а и е твой ред, ти си. Не мисля, че Русия ще пусне сега кокала. Хванала го е, неин ред е. За момента САЩ ще си починат малко. :)

Очакваме с нетърпение Дневниците на вампира 2 част. Първата беше интересна, ИФ, ББ, ясно.
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

И още герберски тефтерчета, срс-та и явни гафове да се появят, нищо няма да се промени
Герберастията не може да се излекува, герберастите се втвърдяват като комунисти за бой
Лични мисли записвал... баси наглостта и простотията...
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Блинки няма как Фидосова да напусне партията щото много ще олекне партията

Ето го следващият - Депутат от ГРОБ разказва как са купували гласове

http://www.glasove.com/eksdeputat-ot-gerb-razkazva-kak-sa-kupuvali-glasove-v-pernik-28269

Тия са като бомби с лайна - гърмят всеки ден и пръскат яко - ама на феновете им не им прави впечатление те ако бяха гнусливи нямаше да примират за тиквоча
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Грешна интерпретация просто за пореден път Боко се опитва да излезе сух от водата като удави другарчетата си - Странно що не я изгони преди да излезе тефтера или сигурно чак сега е разбрал завалията че всичките са тупани (като него)

А като се замисля - ИФ няма как да напусне парламента - то тя не е влизала напоследък там както и останалите герберасти дето получават по 700лв за да не ходят на работа
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Грешна интерпретация просто за пореден път Боко се опитва да излезе сух от водата като удави другарчетата си - Странно що не я изгони преди да излезе тефтера или сигурно чак сега е разбрал завалията че всичките са тупани (като него)

А като се замисля - ИФ няма как да напусне парламента - то тя не е влизала напоследък там както и останалите герберасти дето получават по 700лв за да не ходят на работа

Ей туй много ме дразни
Не стига, че не ходят на работа, ами и ще взимат по 700 кинта
Не е ли време да се махнат тези привилегии на партиите
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

не само по 700 + 3000 консултантски от герб за следващите 3 месеца - нещо като обещетение
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Искра Фидосова напуска ръководството на ГЕРБ и НС

... плъховете първи напускат кораба : )

плъхове?

кашалот, хипопотам, слоница ама да наречеш Искрето плъх? ква е тая радиация баце - нема плъхове по 200 кила?
 
От: Тефтерчето или има ли край Герберастията

Ей туй много ме дразни
Не стига, че не ходят на работа, ами и ще взимат по 700 кинта
Не е ли време да се махнат тези привилегии на партиите

то и Гея не ходеше редовно в парламента, но взимаше заплата?

незнам каква промяна очаквате - положителна не може да има
само прах в очите

и жалки прийоми като: записване на личните данни на протестиращите
в началото са го правели на хвърчащи листчета - защото целта им е да сплашат хората

абсолютно убеден съм, че не малко ще се откажат защото си мислят, че влизат в някакви списъци на МВР и при всяка справка ще им излиза името
 

Горе