Тече Голям ПR Ъпдейт

От: Тече Голям ПR Ъпдейт

То вече след тези Панди този ПР за нищо не става...единствено за продажба на линкове. Мина онова време когато единствено стойностни сайтове бяха с голям ПР. Сега имам сайтове с ПР2 който от близо една година нищо не съм пипал по тях и нямат нищо уникално. В търсачката гледам куп сателитки на първа страница а сайтове с ПР6 са на трета-четвърта страница. Мисля че този ПР е малко сбърка вследствие на тези промени от Пандата, и съм почти сигурен че при следващият ъпдейт всичко ще си дойде на място...и тогава ще има много сайтове с няколко минуса надолу.
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

днес има някакво раздвижване но немога а разбера дали е частичен или голям пр ъпдейт..при вас как е?
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

При мене един нов сайт от N/A на 0, другото си е същото :)
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Нещо частично ще да е...няма логика преди две седмици да имаше голям ПР ъпдейт и сага пак.
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

стига преразказва това което си прочел,на зубър ми мясаш!
То вече след тези Панди този ПР за нищо не става...единствено за продажба на линкове. Мина онова време когато единствено стойностни сайтове бяха с голям ПР. Сега имам сайтове с ПР2 който от близо една година нищо не съм пипал по тях и нямат нищо уникално. В търсачката гледам куп сателитки на първа страница а сайтове с ПР6 са на трета-четвърта страница. Мисля че този ПР е малко сбърка вследствие на тези промени от Пандата, и съм почти сигурен че при следващият ъпдейт всичко ще си дойде на място...и тогава ще има много сайтове с няколко минуса надолу.

има частичен(малък) ъпдейт,има и резултати
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

днес пак някакъв частичен ъпдейт. някои домейни ми са с +1..други -2.при някой друг да има промяна?
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Да, днес гугъл е минал със секирата. Повечето от повишения ПР, който Гугъл беше дал е резнат почти на половина. За радост при мен няма промяна :)
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

ХА...един сайт беше 0 - вече е 2, без да го бутна.
Другият също с 0, стана на 3. Третият от 2 на 3 без да се занимавам.
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Наистина нещата са по-скоро надолу, отколкото нагоре :(
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Е след вчерашният ъпдейт Гугъл си коригира грешките от предният ПР. Предният ъпдейт беше с нереални завишения на ПР, сега след порязването всичко си дойде на място.
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Куца работа при мен ... един доста добре индексиран сайт е паднал на 0 и е затънал ... в серпа. За жалост един нов на 1 месец не е хванал PR ... общо взето последните години не хващам PR преди години 4-ки 5-ци сега най-много 3-ки.
Ебати гадовете хептен са ме одрязали:

Преди месец 3 -> Големият ъпдейт 0 -> Този частичния 0

Преди месец 3 -> Големият ъпдейт 3 -> Този частичния 1

Преди месец 1 -> Големият ъпдейт 1 -> Този частичния 2
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

При мен няма никаква промяна, всичко си е както преди :):):)
 

Горе