Тече Голям ПR Ъпдейт

От: Тече Голям ПR Ъпдейт

На големия от 0 на 3, сега е без промяна
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Бе хора, не мога да разбера какво се радвате на PR update?!?!?!? Аз бих се радвал само на SERP update. Кво ми пука какъв ми е ранка ако няма посетители? Всичко след топ 3 е гола вода...
 
От: Re: Тече Голям ПR Ъпдейт

Ми някои хора си изкарват хляба от продаване на линкове. Колкото по-голям ПР-а, толкова повече пари за "хляб"
От ПР6 нагоре може хляба да се замени с пържоли :)
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Бе хора, не мога да разбера какво се радвате на PR update?!?!?!? Аз бих се радвал само на SERP update. Кво ми пука какъв ми е ранка ако няма посетители? Всичко след топ 3 е гола вода...

е а де... и аз тва се чудя. то да е ПРа-се.дем да ядеш пържоли пък то...
 
От: Re: Тече Голям ПR Ъпдейт

От ПР6 нагоре може хляба да се замени с пържоли :)

И колко може да се изкара от този бизнес? Стартираш днес. Целиш се в PR6+. Колко би ти струвало да го постигнеш и колко би изкарал като печалба?

10, 100, 500, 1000, 10 000 лева?


Питам, защото очевидно не ми е ясно. Чувал съм че много хора купуват домейни а PR, правят примерно някакъв сайт (блог, директория, или какво там могат и знаят) и почват да продават линкове на балъци. Защо на балъци? Ми защото тези които разбират могат лесно да видят историята на домейна и да преценят ползите от един скъп линк като този.
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

И колко може да се изкара от този бизнес? Стартираш днес. Целиш се в PR6+. Колко би ти струвало да го постигнеш и колко би изкарал като печалба?

10, 100, 500, 1000, 10 000 лева?


Питам, защото очевидно не ми е ясно. Чувал съм че много хора купуват домейни а PR, правят примерно някакъв сайт (блог, директория, или какво там могат и знаят) и почват да продават линкове на балъци. Защо на балъци? Ми защото тези които разбират могат лесно да видят историята на домейна и да преценят ползите от един скъп линк като този.

напълно подкрепям мнението ти за серпа, че най-важна е позицията. Бизнеса с линкове много е на кантар с тези промени. Не бих седнал да правя сайт, чиято печалба идва само от продажба на линкове.
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Дам, има!

Аз съм много доволен!

От pr N/A на pr3 - нов сайт
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Верно бе. При мене един нов сайт от 0 на 2
Друг - 4 -> 3

Повечето като гледам са надолу, май сега се поправя при предното раздаване.
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Да, и аз много доволен :) Най-сетне една дългоочаквана четворка :)
+4 +2 +1 +1 +1 +1 :)
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

С немалка помощ от този форум отлепихме от дъното! Благодаря!
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Да наистина е имало раздвижване - както каза някой по горе дългоочаквана 4-ка :)
Сума ти време нема грам ъпдейт сега го подкара през седмица да не са решили да го правят динамичен :)
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Ако е веднъж месечно ще е супер.
От тоя ми занулиха пр на 6 афилиейт сайта, но ще го преживея
 
От: Тече Голям ПR Ъпдейт

Хората казват, че голямо търпение трябвало при популяризирането на сайт... ама на месеци сайт щом грабва такива PR ... значи май си е и до късмет ... ;)
 

Горе