Тече ПР ъпдейт

От: Re: Тече ПР ъпдейт

Ъпдейт ли :-o Значи все-пак дядо коледа ще го докара с шейната. :D
Не се притеснявайте, имаме един Гълъг, да ни наака на локала. :) Сега цвъка в Канада, УК и Австралия. :)
 
Re: От: Re: Тече ПР ъпдейт

Ъпдейт ли :-o Значи все-пак дядо коледа ще го докара с шейната. :D

Тече в момента там, а е минал в УС. Но ще удари локал класирането. Ако някой е оптимизирал там, да си гледа. Смятам, че в Бг ще дойде до година по някое време. ;)
 
От: Re: От: Re: Тече ПР ъпдейт

Добре пожелавам си pr. 8 поне за един сайт тогава да видим дали съм бил послушен. :D
Тече в момента там, а е минал в УС. Но ще удари локал класирането. Ако някой е оптимизирал там, да си гледа. Смятам, че в Бг ще дойде до година по някое време. ;)
 
От: Тече ПР ъпдейт

На мен продължава да не ми пука за тоя пусти PR и не си ъпдейтвам сайтовете и честно казано не разбирам каква е тая мания, която ви е обзела?
 
От: Тече ПР ъпдейт

чета ви коментарите и като гледам тука повечето си играят с Орхан Мурад на сляпа баба. Не знам защо изобщо се занимавате с оптимизаиция, като все още не сте схванали някоко основни неща:
1. ПР няма нищо общо със съдържание. Има общо с линкове, които водят към сайта ви и техния ПР.
2. Линковете все още са най-важния фактор, но ПР няма значение за позициите в серпа, защото тежеста на линковете е различна, базирано на релевантността на сайта, от който е линка и съдържанието около него, както и сошъл лийдс ако има.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Хайде сега пак глупости!
1. Орхан Мурад си няма и на идея какво е ПР.
2. Имал съм сайтове без спамене с линкове само от контент които са дигари ПР. 4
3. Да обяснявам ли още?
чета ви коментарите и като гледам тука повечето си играят с Орхан Мурад на сляпа баба. Не знам защо изобщо се занимавате с оптимизаиция, като все още не сте схванали някоко основни неща:
1. ПР няма нищо общо със съдържание. Има общо с линкове, които водят към сайта ви и техния ПР.
2. Линковете все още са най-важния фактор, но ПР няма значение за позициите в серпа, защото тежеста на линковете е различна, базирано на релевантността на сайта, от който е линка и съдържанието около него, както и сошъл лийдс ако има.
 
От: Re: От: Re: Тече ПР ъпдейт

Тече в момента там, а е минал в УС. Но ще удари локал класирането. Ако някой е оптимизирал там, да си гледа. Смятам, че в Бг ще дойде до година по някое време. ;)

Да не ни развали коледните празници :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

чета ви коментарите и като гледам тука повечето си играят с Орхан Мурад на сляпа баба. Не знам защо изобщо се занимавате с оптимизаиция, като все още не сте схванали някоко основни неща:
1. ПР няма нищо общо със съдържание. Има общо с линкове, които водят към сайта ви и техния ПР.
2. Линковете все още са най-важния фактор, но ПР няма значение за позициите в серпа, защото тежеста на линковете е различна, базирано на релевантността на сайта, от който е линка и съдържанието около него, както и сошъл лийдс ако има.

Драпат си мъдурите покрай Коледната скука.
Явно не са слушали през годината и Снежанка не ги е навестила лично нощем.
 

Горе