Тече ПР ъпдейт

От: От: Тече ПР ъпдейт

Примерно това, че ъпдейта ти дава ранг. Чесно по някога се учудвам от такива въпроси зададени от стари членове на форума.

Какво общо има ъпдейт с ранг? Преди предните ъпдейти имаше ли промени в ранговете, че аз не помня?
 
От: Тече ПР ъпдейт

Е, няма такъв цирк. Сайт на 9 месеца, първи ъпдейт на Гугъл, заглавната страница ПР2 , категорията ПР3 .
 
От: Тече ПР ъпдейт

Това имах предвид, че ще има корекции, не е за първи път да се случва такова нещо. ;)

Е, няма такъв цирк. Сайт на 9 месеца, първи ъпдейт на Гугъл, заглавната страница ПР2 , категорията ПР3 .
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен всичко е надолу. Изключение са 1-2 сайта, които просто до сега си бяха с нули, тъй като тръгнаха преди време, но както всички снят дълго нямаше ъпдейт. Те са мръднали на +1
 
От: Тече ПР ъпдейт

много бавен ъпдейт..още се тлачи и повечето домейни са н/а ..а пък може и да не станат никога някакъв пр.
днес още два от 50 домейна които имам си върнаха индекса..ама като общо много много бавно..имам чувството , че ще се тлачи 1 месец
 
От: Тече ПР ъпдейт

Тоя тъпак Гошо ми поразя всички сайтове, които имахе актуално съдържание и даде някакви измислени PR(2,3,4) на сайтове с пет статии на кръст :D
 
От: Тече ПР ъпдейт

Абсолютно зарязан сайт с 1 статия, 100% копи/пейст, без оптимизация и линкбилдинг от PR0 та на PR2. Гошо ме обичам... ама ще видим до кога :beer:
 
От: Тече ПР ъпдейт

да ризбираме ли че ПР ъпдейта вече мина...

http://wms-tools.com/prchanges

при мен никаква промяна - надявах се на поне +1
 
От: Тече ПР ъпдейт

Пффф... сайтове със сериозно всекидневно количество съдържание и кво от n/a на 0 ....Очаквах поне 1.. Вярно, че сайтовете са на 3-4 месеца ама...
 
От: Тече ПР ъпдейт

Кога се очаква следващ ъпдейт?

Едва ли някой, който не работи в Гугъл знае с точност. Каквато и информация да намерите в нета за следващ генерален ъпдейт, ще е само предположение.
 
Последно редактирано:
От: Тече ПР ъпдейт

Защо домейн на кирилица при проверка дава 0, а при проверката му с латиница дава 3, на кое да се вярва
 
От: Тече ПР ъпдейт

:( Тази година ни забравиха тотално тея гадини от гошко. :(
 

Горе