Тече ПР ъпдейт

От: Тече ПР ъпдейт

Май са уволнили пича който пуска ъпдейта :) Нека изчака още малко. Принципно е в началото на месеца. Може следващия да имаме късмет.
 
От: Тече ПР ъпдейт

На гуглю му закъсня много явно е бременен и за туй няма да имаме ъпдейт, догодина пак. Може да са решили един път в годината да е вече те и без туй е тромав като костенурка вече и се върти като муха без глава.

Тоя мат кръц пръц е за премахване от гугъл иначе вече ще вземат да ни искат пари за да присъстваме в серпа им. :cry:
 
От: Тече ПР ъпдейт

Next Update of Google PageRank - August 29, 2013
http://checkerpagerank.com/actuali.php До колко е вярно ще видим

Шанса да спечелиш 6 от тотото е по голям отколкото последно време да познаеш кога ще има някой ъпдейт от Гугъл....

То вече и от Гугъл не зная кога ще пуснат поредния ъпдейт :).
 
Последно редактирано:
От: Тече ПР ъпдейт

Шанса да спечелиш 6 от тотото е по голям отколкото последно време да познаеш кога ще има някой ъпдейт от Гугъл....

То вече и от Гугъл не зная кога ще пуснат поредния ъпдейт :).

След историята с еднаквите числа в две последователни тегления, вече шанс от тотото няма. Има някаква вероятност, но не се казва шанс, а зависи на кой какво ще решат да дадат :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

То и при гугъл така като те ударят пандата и пингвина не се надявай на PR.

След историята с еднаквите числа в две последователни тегления, вече шанс от тотото няма. Има някаква вероятност, но не се казва шанс, а зависи на кой какво ще решат да дадат :)
 
  • Like
Реакции: wood
От: Тече ПР ъпдейт

Навсякъде мафия :)

И аз чакам да видя, но вече чакането се превърна в ежедневие и вече не вярвам, докато не стане
 
От: Тече ПР ъпдейт

Ако приемем че целта ви е да получите максимално голям ПР без да ви интересува класиране в Серпа - Какво мислите че е от най голямо значение?
 
От: Тече ПР ъпдейт

Според мен какъвто е критерия за висок пр. такъв си е и за серпа. Имам предвид, че не се иска само количество, ами и качество.

А аз го чакам за единия сайт мнго щото си скъсах д. по него и просто искам да видя дали ще ми даде това което аз си мисля. :)

Ако приемем че целта ви е да получите максимално голям ПР без да ви интересува класиране в Серпа - Какво мислите че е от най голямо значение?
 
От: Тече ПР ъпдейт

Едва ли има някакво отношение между серпа и ПР - Повечето ми сайтове рядко минават ПР2 но това не им пречи да имат по добро класиране от сайтове с висок ПР

Отделно че и тук са поствани доста примери на това как сайтове с гола индекс страница са хванали ПР4 или подобни извращения
 
От: Тече ПР ъпдейт

Едва ли има някакво отношение между серпа и ПР

Братле това го кажи на dnevnik.bg може и максималист да ме наречеш, но пр. си е пр. все още. ;)
 
От: Тече ПР ъпдейт

Не е до максимализъм но ще се радвам да видя някакви реални доказателства че ПР има някакво отношение към класирането в серпа

По всички думи които следя обикновено не сайта и страницата с най висок ПР е на първо място
 
От: Тече ПР ъпдейт

Не е до максимализъм но ще се радвам да видя някакви реални доказателства че ПР има някакво отношение към класирането в серпа

По всички думи които следя обикновено не сайта и страницата с най висок ПР е на първо място

Аз не мисля че има общо, виждал съм сайтове без никакъв PR да излизат на първи позиции и обратното - с висок PR, а ги няма никакви.
 
Re: От: Тече ПР ъпдейт

Не е до максимализъм но ще се радвам да видя някакви реални доказателства че ПР има някакво отношение към класирането в серпа

По всички думи които следя обикновено не сайта и страницата с най висок ПР е на първо място

ето ти доказателство (само че скриин шот тула ми работи бъгаво и не ми се оправея сега затова са частични)

думичка уебхостинг

резултати
2 пъти вики с пр4 страници
вътрешна страниц хост.бг пр2
хоум хост.бг. пр6
хоум хостбългария пр6
супера вътрешна пр5
ицн вътрешна пр NA
прохост.бг вътрешна пр2
хоум фрее бг пр4
хоум ово.бг пр.4
втора страница
ракса пр4 вътрешна
някаква турбо хост еу с пр НА
хостмейтс пр3
инбг.еу пр 4

17та позиция нс1 хоума пр 5 (думата присъства и в тайтъла им да кажеш че я няма и случайно са добавени в рзутатите не са)

извода е че когато анкорите говорят пейджранка мълчи :)


Screenshot from 2013-08-05 00:48:54.png

Screenshot from 2013-08-05 01:04:58.jpg
 
От: Тече ПР ъпдейт

извода е че когато анкорите говорят пейджранка мълчи

Това само потвърждава написаното от мен по горе - С малката поправка - Когато линковете говорят и ПР мълчи - Щото бая сайтове с еднотипни анкори с заминаха
 
От: Тече ПР ъпдейт

Ама аз не съм имал предвид пр. като пр. на страница. Исках да кажа, че високия пр. на хоума ти два голям тръст за почти всичко. Ей ги дневник крадът ми от инфото чрез рсс. и се ранкват по-добре от първоизточника. :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

Причинно следствената връзка е обратна - Високият ПР не ти дава нищо и заради това че си с висок ПР на хоума не получаваш нищо - Всъщност връзката е обратна - Сайтовете с висок тръст имат висок ПР но не е задължително - и за това се създава впечатление че който има висок ПР се класира по напред.
 

Горе