Тече ПР ъпдейт

От: Тече ПР ъпдейт

То по-скоро ще излезе,че тези активности са google PR downgrade . Колкото пъти ги има ,само понижени сайтове има.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Абе, и на мен от вчера нещо ми се шашка тулбара на лисика, ама я дай повече инфо по какво разбра, че е почнал иначе дай-боже най-после да сме го дочакали.

Започнал е генерален ъпдейт. При мен е много зле. Късмет на останалите.
 
Има някакво минимално движение на PR позициите в последните 5-6 дни, но не мисля че става дума за PR ъпдейт по начина, по който го разбираме и ни се иска :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

Да, има ъпдейт. Сайт от пролетта, яко пълнен със съдържание и доста споделян, до преди 10-на дена бе с PR 0. Вече е с 2.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Хахах това вече направо уби всичко детско в мен. Няколкогодишен сайт с уникално съдържание и сумати линкове от сайтове, които ползват мои новини падна от ПР3 на ПР2. Значи нискокачествен сайт според гугъл. Просто тия ме изумяват всекидневно.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Потвърждавам, ъпдейта е минал и като цяло съм доволен. Един от сайтовете ми със супер малко съдържание е хванал PR6 :shock:
 
От: От: Тече ПР ъпдейт

Аз следя основно Параметъра, а там последните месеци нямаше промяна и днес като чекнах имаше основно минуси и цифри в червено. По това разбирам най вече кога е започнал ъпдейт.


Абе, и на мен от вчера нещо ми се шашка тулбара на лисика, ама я дай повече инфо по какво разбра, че е почнал иначе дай-боже най-после да сме го дочакали.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Потвърждавам, ъпдейта е минал и като цяло съм доволен. Един от сайтовете ми със супер малко съдържание е хванал PR6 :shock:

Няма нищо чудно в това, ако има някакъв супер качествен линк от друг сайт с ПР6 или по-висок ;)
При мен нещата като цяло са ОК... всичко е нагоре с +1, само един надолу с -1
 
От: От: Тече ПР ъпдейт

Няма нищо чудно в това, ако има някакъв супер качествен линк от друг сайт с ПР6 или по-висок ;)

Така е, знам какви линкове има към сайта но не очаквах повече от 4-5, съдейки по предишни ъпдейти.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Аз мисля, че тепърва стартира, и големия не е почнал още. Както каза колегата по-горе трябва да се изчака два три дни, да се види какво ще стане, иначе тече нещо като пр.
 

Горе