Тече ПР ъпдейт

Re: От: Тече ПР ъпдейт

Предполагам че wood е имал предвид че ако си имал до сега ПР4 и след ъпдейта ти стане ПР3-2... значи че си изгубил линкове към теб...а както знаем Пингвина точно линковете гледа и той също ще те пореже.
Поне аз така мисля, нека и другите да си дадат мнението.

Това, че си загубил линкове не е предпоставка да те удари Пингвин. Е, зависи колко, какви и кога, но по принцип не е.
 
От: Тече ПР ъпдейт

А и освен това ако свалиш PR не винаги означава, че си загубил линкове, може и да си спечелил линкове, но някой от старите ти донори да е загубил линк и съответно това да се отразява на теб.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Всъщност, броят на линковете не е толкова показателен, колкото качеството им (включително и на вътрешните).
 
От: Тече ПР ъпдейт

От гуглето нещо сериозно се замотаха с тоя ПР ъпдейт. Подозирам че се мъти нещо голямо дето бая народ май ще изреве.... за съжаление :(
От това дето се "чува" от западните колеги, май пак онова черно-бяло животно ще вършее яко. Така до колкото виждам май и из нашите географски ширини е доватасало, гледам доста сайтове подскачат като цигане - нестинарче.
Ама ние си чакаме де, то кво ли друго ни остава :D
 
От: Тече ПР ъпдейт

Кога се случи това чудо, иначе днес нещо става, ама до колкото разбрах е пингвинариум.

Два нови мои сайта скочиха изведнъж на PR4... как стана не знам.
 
От: Тече ПР ъпдейт

няма нищо при мен
 
От: Тече ПР ъпдейт

Май май ще си остане за другия месец - след пингвина. @alabalist сигурен ли си, че има промяна, къде го чекваш PR-a.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Май май ще си остане за другия месец - след пингвина. @alabalist сигурен ли си, че има промяна, къде го чекваш PR-a.
Точно това ме изненада - работя по два сайта от 10-на дни и преди два дни със сигурност бяха на PR3. Тествах един SEO анализатор и помислих, че е бъгав, проверих останалите - все същото. Не съм правил нищо особено. Но пък най-стария ми сайт на 8 години не е мръднал.
 
От: Тече ПР ъпдейт

този за мен е най-сигурен. Други не ползвам. Просто съм учуден, защото никъде в световния интернет няма потвържедние за ъпдейт, освен няколко коментара във en форуми, които явно са се заблудили. едва ли ъпдейта е минал само през 5 сайта.

EDIT: Пингвина наистина е започнал и то от вчера. Едва ли на някой му пука за page rank в момента :twisted:
 
От: Тече ПР ъпдейт

Ей сега вече май некой се е объркал и е кликнал на копчето: http://wms-tools.com/prchanges/

Което с беше очаквано де, въпреки, че много се забавихаха.

Пожелавам на всички много плюсове!!! :D
 
От: Тече ПР ъпдейт

Хайде само позитивни коментари да има !!
Успехи :beer:
 
От: Тече ПР ъпдейт

То всеки очаква, ама ква е тая мания да бъмпвате подобни теми, не разбирам.

Ще се опитам и аз да вляза в крак с модата:

"Няма промени на двата ми сайта и половина обаче снощи сънувах, че треска градушка в Искърското дефиле, което причини психически травми на няколко едноименни говеда. Едната крава измуча, имитирайки последното солово изпълнение на Кац, и много бързо чатнах, че по-ясен знак за PR-ъпдейт от това няма. Стреснах се, събудих се и веднага написах във форума на Предприемач относно това важно събитие в моя живот"
 
Абе някой заспал служител е забравил да натисне бутона. :lol: Или пр изчезва :O
 
по скоро е война на изтощение с продавачите на линкове :) защото тази ниша си остава еднакво доходоносна независимо от панди и пингвини понеже никой не се цели трафик и модела на натрупване на ПР си е все същия, купуваш от сайтове с висок пр получаваш висок пр продаваш си линковете...

след пандата може да нямаш трафик и предполагам ама пр си седи и има нови играчи и в тази ниша както след всеки голям ъпдейт :)
 

Горе