Тече ПР ъпдейт

От: Тече ПР ъпдейт

Някой има ли PR на главната страница на нов сайт (създаден преди месец-месец и половина, не дропен домейн)? Че това, което се вижда в тулбара, май са резултатите отпреди 1-2 месеца. От 18 юни досега пуснах към 170-180 сайта (различни езици, сървъри в различни страни, само с вътрешна оптимизация) - всичките са с PR0 на главната. Вижда ми се прекалено.
Преди половин година същата операция донесе стотина двойки и тройки, имаше и няколко четворки дори.
 
От: От: Тече ПР ъпдейт

Някой има ли PR на главната страница на нов сайт (създаден преди месец-месец и половина, не дропен домейн)? Че това, което се вижда в тулбара, май са резултатите отпреди 1-2 месеца. От 18 юни досега пуснах към 170-180 сайта (различни езици, сървъри в различни страни, само с вътрешна оптимизация) - всичките са с PR0 на главната. Вижда ми се прекалено.
Преди половин година същата операция донесе стотина двойки и тройки, имаше и няколко четворки дори.

От 3 месеца с един дроп от пр0 на 1, а чках поне 3. :) ама каквото това според мен ще мине сериозния събота и неделя това е някъв мижав.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Аз също съм доволен :)

един нов сайт от ПР0 на ПР2
два сайта от ПР0 на ПР1
и само един от ПР1 на ПР0
 
От: Тече ПР ъпдейт

Дам при мен най важния ми е от 4 на 5 и вътрешни страници имам +1 . Другите каточели нямат промяна
 
От: От: Тече ПР ъпдейт

Някой има ли PR на главната страница на нов сайт (създаден преди месец-месец и половина, не дропен домейн)? Че това, което се вижда в тулбара, май са резултатите отпреди 1-2 месеца. От 18 юни досега пуснах към 170-180 сайта (различни езици, сървъри в различни страни, само с вътрешна оптимизация) - всичките са с PR0 на главната. Вижда ми се прекалено.
Преди половин година същата операция донесе стотина двойки и тройки, имаше и няколко четворки дори.

Нов сайт на 2 месеца, български, PR2
 
От: От: Тече ПР ъпдейт

Нов сайт на 2 месеца, български, PR2

10x за инфото, тъй като стеснява периода. Конкретно, наистина ме интересува отрязъка от 18 юни досега (1,5 месеца), без дроп, като под нов сайт да се разбира не само, че сайтът е направен през този месец и половина, но и че домейнът е закупен за първи път тогава.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Тече си ъпдейта и още не е свършил. Имам сайт на по-малко от месец с ПР3. Един с 4-ка на 2 месеца, доста размърдвания са :).
 
От: Тече ПР ъпдейт

И аз имам един сайт от 0 на ПР2, като не съм му правил никаква оптимизация, даже е направен преди месец...и аз се учудих... http://stoyan.net е сайта, за който говоря.

Иначе при другите ми сайтове няма промени, като изключим даването на ПР1-ПР2 на няколко страници.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Индекса ми вече се е качил на 2.
Адски куцата страница със спанака под индекса също станала 2.
Пддомейна с доматите си седи на 1...
 
От: Тече ПР ъпдейт

И аз имам един сайт от 0 на ПР2, като не съм му правил никаква оптимизация, даже е направен преди месец...и аз се учудих... http://stoyan.net е сайта, за който говоря.

Иначе при другите ми сайтове няма промени, като изключим даването на ПР1-ПР2 на няколко страници.

Засега теорията за месец и половина тулбар-закъснение е вярна, тъй като това е единственият потребител, осмелил се да даде конкретен пример за нов сайт.

Но домейнът му, всъщност, е на 12 години - http://whois.domaintools.com/stoyan.net
 
От: От: Тече ПР ъпдейт

Нов сайт на 2 месеца, български, PR2
При мен същото, но за почти 3 месечен сайт.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Засега теорията за месец и половина тулбар-закъснение е вярна, тъй като това е единственият потребител, осмелил се да даде конкретен пример за нов сайт.

Но домейнът му, всъщност, е на 12 години - http://whois.domaintools.com/stoyan.net

домейна всъщност е дропен ---> 28 days (According to Whois created on 05.07.2012).

аз съм доволен от мойте дропени и не дропени домейни 2*пр6 си ги запазиха а други +1 стари които са линкнати от дропени са на горе и това ме навежда на мисълта,че дропнатия домейн също носи тежест...
 
От: От: Тече ПР ъпдейт

домейна всъщност е дропен ---> 28 days (According to Whois created on 05.07.2012).

аз съм доволен от мойте дропени и не дропени домейни 2*пр6 си ги запазиха а други +1 стари които са линкнати от дропени са на горе и това ме навежда на мисълта,че дропнатия домейн също носи тежест...

Естествено, че носи. Точно заради това в условията на задачата за нов сайт с PR са изключени дропените домейни.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Време е и аз да се похваля от PR update-a ! Директорията в подписа ми вече е с PR2. До вчера беше PR0 и тъкмо се чудех колко ще и дадът :)

Поздрави,
 
От: Тече ПР ъпдейт

Май наистина има ПР ъпдейт, защото една вътрешна страничка от средата на юли хвана ПР 2, ама по целия сайт само това е мръднало.
 

Горе