Тече ПР ъпдейт

От: Тече ПР ъпдейт

Едва ли... Проверих десетина - никаква промяна.

Да все още няма... но определено има някакво раздвижване из серп-а...

Склонен съм да се съглася с Марто, че вероятно скоро ще има майорен PR ъпдейт... вероятно до седмица ще е на лице :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

Да, със сигурност има раздвижване в серпа. За сега не е в моя полза :?
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен за момента няма разлика.
 
От: Тече ПР ъпдейт

И аз да се метна в темата, определено има нещо в момента, гледам 1-2 сайта се подмятат (моята ниша) из серпа. До онзи ден бяха бетон а сега шават, както и моя шава.
За сега не е в моя полза, но се надявам това да се промени :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

Ха дано да се циментирам и аз след него на първа че ми писна тука от три месеца само газ и нонстоп денс. :lol:
 
От: Тече ПР ъпдейт

Ей, стига вдигахте тая тема...само подлъгвате народа :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

Ей, стига вдигахте тая тема...само подлъгвате народа :)

М. Лaзаров нали каза да го чакаме тези дни и ние гледаме да държим хората под напрежение. :D
 
От: Тече ПР ъпдейт

Не само под напрежение, ами и леко да ги стимулираме да осигурят по още някой линк към сайта си
 
От: Тече ПР ъпдейт

Не само под напрежение, ами и леко да ги стимулираме да осигурят по още някой линк към сайта си

Тъкмо ми запуснаха демона. :D
 
От: Тече ПР ъпдейт

ПР ъпдейтът е факт.
 
От: Тече ПР ъпдейт

ПР ъпдейтът е факт.

Абе аз сутринта на Snux му викам забелязвам некви промени по няколко сайта и викам може и да се бъркам ама помня уж че бяха малко по-високи, а сега паднали с по едно.
То и моз ъпдейт е имало снощи ама ще видим дали има пр или няма то си иска време. :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

Започнал е генерален ъпдейт, при мен има има няколко ПР-а с по 1 надолу.
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен всичко си е по старо му - нито надолу, нито нагоре ...
 
От: Тече ПР ъпдейт

Със сигурност е минал ъпдейт - статии на 1-2 седмици са хванали ПР1. Други вътрешни страници също са клъвнали допълнителен ранк.
 

Горе