Трагедията във Варна

От: Трагедията във Варна

Кметът на Велико Търново прояви най- адекватни реакции. Без много шум Килифарево и Дебелец започнаха да се възстановяват. Технополис вчера изби рибата , като достави печки, бойлери и перални за 40 семейства. Доброволците от страната и те оказаха огромна помощ.
 
От: От: Трагедията във Варна

Григор Лилов от СКАТ е коментирал под новината

https://www.facebook.com/grigor.lilov

тук също е написал доста дълго мнение с инфо и снимки

Ей сега го показаха по телевизията басейна в поделението.
Дълбок 1 метър, широк 3 метра и дълъг 5 метра. Направо ще издави европейския континент. :)

Владко, кво стана с теориите на конспирацията бе?
 
От: От: Трагедията във Варна

Ей сега го показаха по телевизията басейна в поделението.
Дълбок 1 метър, широк 3 метра и дълъг 5 метра. Направо ще издави европейския континент. :)

Владко, кво стана с теориите на конспирацията бе?

ЛЪжат,както лъжат че жертвите са 13 само.:confused:
 
От: От: Трагедията във Варна

ЛЪжат,както лъжат че жертвите са 13 само.:confused:
Ще покажеш ли въпросното водохранилище в гугъл мапс или е подземно?
 
От: От: Трагедията във Варна

Вижте,не искам да се заяждам с никой,естествено че го няма на гугъл мапс,голяма част предполагам,че е подземна разбира се.Това,което показват или казват няма нищо общо с реалността.За 9 месеца прекарани в армията ни навремето,съм видял достатъчно и това което се вижда отвън или ти казват,обикновено е лъжа.След време ще се разбере истината,сега лъжат и мажат здраво,те три дни отдавна минаха и чудото вече си е някакво си събитие в минало време.Да му мислят бездомните,загубилите близък и ограбените,останалите пратихме по 1-2 смса,който имаше възможност отиде да чисти,а сега си продължаваме с нормалното ни ежедневие...
 
От: От: Трагедията във Варна

ЛЪжат,както лъжат че жертвите са 13 само.:confused:

Доказано е, че има и розови слонове.
Владко, още преди повече от 25 години спътниците от Космоса виждаха орехите, паднали под дървото. И можеха да ги преброят.
На днешно време вероятно могат да преброят броя на сперматозоидите при полов акт.
 
От: От: Трагедията във Варна

Доказано е, че има и розови слонове.
Владко, още преди повече от 25 години спътниците от Космоса виждаха орехите, паднали под дървото. И можеха да ги преброят.
На днешно време вероятно могат да преброят броя на сперматозоидите при полов акт.

Още от Христово време се правят манипулации,а в днешно време техниката в ръцете на властимащите ги улеснява много в това.
 
От: От: Трагедията във Варна

Още от Христово време се правят манипулации,а в днешно време техниката в ръцете на властимащите ги улеснява много в това.

Ти верно ли?
и все пак, под земята или над земята е хранилището?
А ти скоро психотест минавал ли си?
 
От: От: Трагедията във Варна

А ти скоро психотест минавал ли си?
Миналата година 1 път.Тази по-рядко :-o
Есента на 2012г. като казвах,че ще се вдигнат хората на протести,всичките ми познати ми се смееха и ми задаваха въпроси като теб,и ми се подиграваха.После-Тишина...Като те пуснат горе в поделението да го обиколиш и видиш,че няма,тогава можеш да ми се подиграваш.До тогава няма как да ме убедиш в противното,нито себе си.. ;) Аз на доказани лъжци-управници и медии НЕ ВЯРВАМ.
 
От: Трагедията във Варна

От няколко места чувам за 30+ жертви. Нищо не твърдя, но е факт.
 

Горе