Трагедията във Варна

Re: От: Re: Трагедията във Варна

Най-лошо след всичко случило се е пропагандата,лъжат,мажат и се плюят,подвеждат хората с преувеличени или изкривени данни,абе направо ужас.Днес от сутринта трима човека ми казват,че загиналите в действителност са към 30,моля се да не е вярно.Но ако е,защо се спестява това като информация?!...
Да, тия са по-кофти от манго. Щом един човек не може да застане и да бъде отговорен за пропуските си, значи не заслужава да му се доверяват големи отговорности. За жалост, то другите хора вече са на изчезване. Няма истински мъже, няма истински хора по тези постове. Всичките са едни лигльовци, от които нищо не зависи, но имат претенции да са много велики и искат такива служби. Резултатът е ясен и се вижда. ;)
 
От: От: Re: Трагедията във Варна

2/3 от народа е тъп и прост като тебе, изобщо не може да мисли самостоятелно, лош мат`рял!
Човек,не знам от къде е тази злоба и това хейтване от твоя страна,но за втори път ме обиждаш.Ако не можеш да кажеш нещо смислено,просто си замълчи.
 
От: От: Re: Трагедията във Варна

Не виждаш ли какво му пише в подписа, поредния гербер, в форума е пълно с "демократи" и Гробари, не им се вързвай, вчера сам ми го каза. Да си плюят те и без това само това могат.
П.С. Сега очаквай включване след мнението ми и на най-активните им представители, няма да ги споменавам всеки си ги знае.
Човек,не знам от къде е тази злоба и това хейтване от твоя страна,но за втори път ме обиждаш.Ако не можеш да кажеш нещо смислено,просто си замълчи.
 
От: От: Re: Трагедията във Варна

И Владо, да добавя не се занимавай с тях, от тях освен нерви и разруха нищо няма да видиш, аз и ти останахме май последните в форума дето им обръщаме внимание, но няма смисъл, нека се радват и да си лаят. ;)
 
От: Трагедията във Варна

Прав си,Уни,да си лаят и да обиждат на воля,те с аргументи и факти не могат да спорят. :)
 
От: Re: Трагедията във Варна

Най-лошо след всичко случило се е пропагандата,лъжат,мажат и се плюят,подвеждат хората с преувеличени или изкривени данни,абе направо ужас.Днес от сутринта трима човека ми казват,че загиналите в действителност са към 30,моля се да не е вярно.Но ако е,защо се спестява това като информация?!...

Навремето ни спестиха информацията за Чернобил, та тая ли няма да е спестят ако искат?
Но не ми се вярва.
Тия тримата достоверни източници ли са? Щото и аз мога да кажа нещо на Пешо, Гошо, и Тошо, те да го постнат у фейса, и уйде коня у реката... :).
 
От: Re: Трагедията във Варна

Днес от сутринта трима човека ми казват,че загиналите в действителност са към 30,моля се да не е вярно.Но ако е,защо се спестява това като информация?!...

къде е сбирката? като че ли ви събират в някаква стая и си разправяте небивалици
нали онзи ден са ти казали, че водата е дошла от военен резервоар? :D

сега пък загиналите са над 30
според теб как може да скрият 20 човека?
с коя глава мислиш?

п.п. я ги питай, тия от твоята групичка да издадат нещо от кухнята на HAARP :lol:
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: Трагедията във Варна

Навремето ни спестиха информацията за Чернобил, та тая ли няма да е спестят ако искат?
Но не ми се вярва.
Тия тримата достоверни източници ли са? Щото и аз мога да кажа нещо на Пешо, Гошо, и Тошо, те да го постнат у фейса, и уйде коня у реката... :).
Ами не са достоверни,ама не са и недостоверни,обикновени хорица,мои клиенти.Дано да не е вярно,че достатъчно много хора загинаха...
 
Re: От: Re: Трагедията във Варна

къде е сбирката на червените болуци? като че ли ви събират в някаква стая и си разправяте небивалици
нали онзи ден са ти казали, че водата е дошла от военен резервоар? :D

сега пък загиналите са над 30
според теб как може да скрият 20 човека?
с коя глава мислиш?

п.п. я ги питай, тия от твоята групичка да издадат нещо от кухнята на HAARP :lol:

Хайде стига с тези червени боклуци... за мен пък герб са партия съставена от бивши членове на БКП и ДС и водиха лява популистка политика при тяхното управление (цифрите показват че са водили лява политика) - съвсем простичко определение за лява политика е когато държавата изземва повече за да преразпределя ... (а те изсмукаха от икономиката към бюджета 6 милярда повече спрямо предните) което нали знаеш какви ги трябва да ги прави по твойте думи....

А младежкото герб е пълно с хора който са там не защото вярват в дясната идея или някакво европейско бъдеще на България (дали знаят името какво означава), а искат и на тях да им дойде ред за властови позиции и за голямото лапане...

И да не почна да разтягам локуми за демокрация прозрачност... и че просто сами си го сложиха с това само герберски фирми да печелят търгове... (бюлетините миналата година как пък не му хрумна на някой че ако и за това спечели герберска фирма и стане фал ще операт пешкира - свещена простотия пълна липса на визия... )

и стига толкова по темата за Варна си пишем тук....
 
Последно редактирано от модератор:
От: Трагедията във Варна

Добре де доброволци помагат и чистят. Доброволно се събират дарения. А къде държавата, какво прави тя? Въобще държава има ли?

С извинение ония пиндали си мътят изборите и оставките? Какво е това безочи и наглост? Да купуват на мангалите гласовете имат милиони за хората нямат ни 1 лев. Сами да си се спасяват и да си събират пари - направо не знам какво да кажа.
 
7424892w.png


Всеки, който иска може да се присъедини с по един шер. ;)
 
От: Трагедията във Варна

Хайде стига с обидите, дайте да си стиснем ръцете, и наистина да правим нещо полезно за всички.

Ами направете нещо полезно де.
Като за начало спрете да пускате смс-и, за нещо за което държавата е длъжна да се погрижи.
После спрете да подкрепяте и самата държава, която за нищо не се грижи.
 
От: Трагедията във Варна

На 21-06-14, 14:23 в тази същата тема написах,че водохранилища на военните са предизвикали вълната,заляла Аспарухово,и получих доста хейтване,току що излиза новина http://www.blitz.bg/news/article/275897 ,която увеличава значително достоверността на казаното от мен в Събота.За съжаление,с който и да говоря тук във Варна,всеки ми казва,че са загинали повече хора,но крият умишлено,по същия начин,по който крият и причината за наводнението.
На 1:18 минути го казва човека,очевидец и живущ там!

[video=youtube;fqQXwApDCaU]https://www.youtube.com/watch?v=fqQXwApDCaU#t=90[/video]
 
Последно редактирано:
От: Трагедията във Варна

Да ми цитираш блитц и да ми говориш за достоверност е много смешно!
Лично аз прегледах гугъл и не видях водохранилища или те са подземни?
Незаконната сеч е довела до това, според мен! Като добавим и незаконно строителство картинката е пълна!
 
От: Трагедията във Варна

Григор Лилов от СКАТ е коментирал под новината

Grigor Lilov · Follow · Top Commenter · Works at От БНТ през "168 часа" до "Труд" и "Кеш", а сега - работодател на себе си · 1,932 followers
В поделението над Аспарухово е помпената станция на основния напорен водопровод яз. Цонево, който захранва Варна. Дебитът е към 10 000 литра - в СЕКУНДА! Авария на съоръжението според мен предизвиква наводнението. Днес по СКАТ в предаването си показах топографските карти, трасето, помпената станция и дерето към ромската махала. В това дере по гористата местност видеото доказва, че е там е минала вълна цунами - с 8 метрова височина! Дерето не е задръстено, извън града е, наоколо са гори, широко е над 20 метра Цунамито е изкоренила маса дървета и после пристигайки до града, е помело всичко по пътя си. Другата част от водата се е изсипала по същия начин по ул. Моряшка, Лайош Кошут и т.н. точно на срещуположния край на квартала, където няма цигани и са само българи и жилищни блокове. Самата варненска В и К признава в свое съобщение за авария в помпената станция.За тези, които не знаят - всички напорни водопроводи от язворите за градовете завършват в района на военни поделения с 24 въоръжен караул. Ясно е защо на фона на случилото се. Неясно е защо правителството и държавата крият истината. Апропо - по правилата при всеки край на напорен водопровод има нещо езеро - нарича се изравнител.



https://www.facebook.com/grigor.lilov

тук също е написал доста дълго мнение с инфо и снимки
 
От: Трагедията във Варна

Да ми цитираш блитц и да ми говориш за достоверност е много смешно!
Лично аз прегледах гугъл и не видях водохранилища или те са подземни?
Незаконната сеч е довела до това, според мен! Като добавим и незаконно строителство картинката е пълна!
Според мен Блиц и подобните му сайтове са много по-достоверни от всичките ни телевизии.
 

Горе