Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

  • Да

    Votes: 25 53.2%
  • Не

    Votes: 22 46.8%

  • Общо гласове
    47
Тая Митрофанова е развързала кесията, дейба...

А аз се бъхтя безплатно вече 9 години. :confused:
Ама се изравниха гласовете в анкетата 😂
 
Ако искаш аз ще ти дам 5 лв и после ти ще ми ги върнеш.
Ама с лихва, или как?
 
Ми щото не се казвам така.
То не съм и OSH ама
Е, па той и Радко се казваше Стефчо, ама не си смени името, а направ си изтри дебилната тема и бегА.
 
The war in Ukraine is a very bad act, but it is even worse to have censorship in your forum. I have removed the censorship on Twitter and give free rein to the opinion of every single person on the planet. Take an example from me!
 
Разбира се, че не трябва да има. Ама така много хора ще спрат да питаш, защото те са само за това тук. ;)
Другото което е, просто няма начин без тях. Вижте го Девбг, през пост е ДБ агитация и анти-Възраждане. С две думи местенцето тук ще стане малко по-безлюдно.
 
Е, па той и Радко се казваше Стефчо, ама не си смени името, а направ си изтри дебилната тема и бегА.
Невероятен душевен оргазъм изпитах като само с няколко мои действия накарах Радко пиратко да се махне сам от форума :)
 
Аз ги изравних, проблемче нещо?
Теди, как е? Бяхме се притеснили за тебе. Бива ли ги бустерите?
 
Ето ви референдум, скъпи копейки. :D
Тоя референдум е като истинския.
Подписват се хора, които не са чували за референдума.

Може с референдума на Възраждане изведнъж да се окаже помощ за Украйна.
 
Може да затворят политическия подфорум временно. Той ги е буустнал. Но пък политическите страсти може да избият по други теми.
Изключително много съм "на кантар", но по-скоро съм за това политическия раздел да се затвори. И да видим какво ще се получи.

Не съм гласувал, защото съм 49,50/50,50
 

Горе