Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Остана и каруца да му предложите :D
Бих ти препоръчала файтон, ако се намира все още в Бг. Не е скъпичко - 10 евро за разходка в центъра на Словакия ;)
Весело парти ;)
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Значи можем на бала да се напием кат МОТИКИ, а с транспортното средство за мотики не можем да дойдем а:twisted::twisted::lol::-o :clap:
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Благодаря за оригиналните предложения и разбира се за поздравите.
Аз не мога кола да намеря, та да не говорим за трактор. Имам от къде да намеря каруца ама ме е страх коня да не се уплаши от голямото мазало и да не стане фал ( все пак селските коне не са свикнали на градско мазало).
С файтона също става, но ако си на морето и там има доста!! :D
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Благодаря за оригиналните предложения и разбира се за поздравите.
Аз не мога кола да намеря, та да не говорим за трактор. Имам от къде да намеря каруца ама ме е страх коня да не се уплаши от голямото мазало и да не стане фал ( все пак селските коне не са свикнали на градско мазало).
С файтона също става, но ако си на морето и там има доста!! :D

Виж ще импровизираш
Щом нема трактор а имаш каруца ще ползжаш нея
Казваш на няколко твои приятели да се впрегнат отпред и да те дърпат каруцата и може да са облечени по народни носии.Важното е дали ще си направиш кефа и ще те помнят да знаеш!дори и по вестниците ще те пишат да знаеш:)
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Бъди оригинален, отколкото кисело дупенце е Бентли. Отиди с нещо ретро и интересно. Всеки ще е с коли за над 100К, нови и модерни. Демек, всички ще са еднакви. :) Аз, ако имах възможност, бих го направил с една стара Волга. Или нещо по-ретро, но стилно. Това с трактора е селенийка, отколкото оригинално. Ако търсиш този ефект, по-евтино ще ти е с магаре. :)
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Бъди оригинален, отколкото кисело дупенце е Бентли. Отиди с нещо ретро и интересно. Всеки ще е с коли за над 100К, нови и модерни. Демек, всички ще са еднакви. :) Аз, ако имах възможност, бих го направил с една стара Волга. Или нещо по-ретро, но стилно. Това с трактора е селенийка, отколкото оригинално. Ако търсиш този ефект, по-евтино ще ти е с магаре. :)

кого наричаш СЕЛЯНИН:confused: явно си градско чадо!!!И волгата ще забравят да знаеш, но каруцата едвали със стражарите:)

що не му спомена за БУЛГАР РЕНО или некоя заска!
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

една година едно маце дойде на кон яздейки
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

В нашия град с @krisopk съм виждал да идват с колело "балкан-че" ; ЗАС с 3- ма музиканти с тиранти ; тирове,рейсове,ТРАКТОР и най-вече с голф-ове :lol: Така,че ако иска да е оригинален тук ще е доста трудно. Бих му помогнал,но без заплащане нямам познат които да се навие .. :(
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

една година едно маце дойде на кон яздейки

и още го рукат нали?а може и с козел
ето друга идея ,ако имаш познат полицай
казваш с полицейската кола да те закара отвътре ти и мадамата ти излизате завързани заедно с белезници,които полицая отключва.В допълнение може и в раирани дрехи да сте само за представлението после се преобличате много са идеите!
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

и още го рукат нали?а може и с козел
ето друга идея ,ако имаш познат полицай
казваш с полицейската кола да те закара отвътре ти и мадамата ти излизате завързани заедно с белезници,който полицая отключва.В допълнение може и ж раирани дрехи да сте само за представлението послее се преобличатемнго са идеите!
Това с полицейската кола е най-тъпото предложение, което прочетох до момента :( ... то си имаше такова преди години и нещо доста ги дърпаха униформените след случая май ...
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

една година едно маце дойде на кон яздейки

С кон е стилно пристигане. :)

Селенията е вътрешна нагласа, не толкова къде си роден. Обичам да работя в градината, но не обичам да ходя с къси гащи и джапанки на диско. Нали ме разбра, Леондере. :)

Аз съм виждал да пристигат с Камаз. Това също беше диво. Ама ги глобиха, защото не може да се возиш в рамаркето. То вече и май и през центъра не може да минеш с такова возило. :) Да не говорим за Цариградско.
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

С кон е стилно пристигане. :)

Селенията е вътрешна нагласа, не толкова къде си роден. Обичам да работя в градината, но не обичам да ходя с къси гащи и джапанки на диско. Нали ме разбра, Леондере. :)

Аз съм виждал да пристигат с Камаз. Това също беше диво. Ама ги глобиха, защото не може да се возиш в рамаркето. То вече и май и през центъра не може да минеш с такова возило. :) Да не говорим за Цариградско.

значи си от село
що на морето сички са с къси гащи по дискотеките
според теб са селяни
ето идея някоя камила да му предложат на момчето
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

значи си от село
що на морето сички са с къси гащи по дискотеките
според теб са селяни
ето идея някоя камила да му предложат на момчето
То по дискотеките на морето и голи до кръста ходят, ти на бала си или на сватбата си би ли отишъл така, нещо май си бъркаш цвета на хапчетата или си ги пропуснал днес, предполагам баба ти е коренячка Нюйоркчанка, за да имаш това самочувствие
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Абе вземай возило за над 100 бона после на снимките след години още ще се кефиш :D, остави тея каруци, трактори и работи ... примерно на моята аборигенска ако бях с каруца как щях да ида до златни пясъци, щях на другия ден да стигна, а така с возилото дори и се накефих максимум че шоферчето бързаше и я понастъпа с към 260 ...

ПП: Един съвет, вземи си хапчета за гърло! :wink:
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Абе кви оригиналности, това е бал. Интересува ли го някой с ква кола си - взимай там една кола и това е. Бал не се помни с кола , а с други неща. Вероятността да приличаш на глупак расте правопропорционално с желанието да бъдеш оригинален. Забавлявай се, колата е просто средство да отидеш до ресторанта.
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

да бе да не си прав
на червения килим за оскарите малко пред камерите требе да се поизпотиш
а за наште балове ско ще дойдеш:)
така че взимай русалката и беж у лагуната на секса любовта де
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

една година едно маце дойде на кон яздейки

Това ще да е било яко. Интересно само как е яздила с рокля и токчета :rolleyes:..., не че нещо, ама е супер неудобно с такава специална премяна.
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

да бе да не си прав
на червения килим за оскарите малко пред камерите требе да се поизпотиш
а за наште балове ско ще дойдеш:)
така че взимай русалката и беж у лагуната на секса любовта де

значи си от село
що на морето сички са с къси гащи по дискотеките
според теб са селяни
ето идея някоя камила да му предложат на момчето

На морето един до мен танцуваше гол по бански на масата, до шопската си салата. Това бе много граждаснко. :)

Каквото си избере човека. А на какво се спря, иначе?
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

На морето един до мен танцуваше гол по бански на масата, до шопската си салата. Това бе много граждаснко. :)

Каквото си избере човека. А на какво се спря, иначе?

ОТ целия ненужен СПАМ и избиване на "оригинални" идеи, които ги наричам ГСП ( Груба селска проява) се намери един човек, който погледна сериозно на нещата. Много чета, че няма значение, но все пак няколко стотин човека да те гледат, в допълнение бая снимки (включително сайтове). Нямам желание да се различавам от другите с разни оригинални идеи.
 

Горе