Трябва ми "редизайн" на лого

От: Трябва ми "редизайн" на лого

Ето и от мен една заигравка между два чарка:) от пъзел

puzzle_logo2.jpg


puzzleee.png
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Едно предложение от мен, както писах и на лично съобщение мнението ми е , че абривиатура би седяла добре. Подкрепям мнението си със своето предложение
mag.jpg



Лек и успешен ден
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Аз не успях да изчистя докрай концепцията, която исках да постигна, затова просто добавих малко мое виждане към визията.

1. Придържам се към основната концепция цветно парче, което допълва цялостната сива картина на пъзела.

2. Добавих още едно сиво парче което да символизира повече клиенти, които имат нужда от решения.

3. Засилих връзката между типографията и графичния знак, като идеята е пъзела да носи послание за посока нагоре, връх, което да вдъхне и солидност на логото (все пак клиентите имат нужда от сигурност, а и ще търсят успех, при положение, че ще търсят да купуват реклама)

4. Не на последно място можете да видите самолет, който да ви "изстреля" в небето. :)

puzzle3.png
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

@Stoineff интересно лого и много добра презентация, благодаря.
Да напомня срока да ми вземете парите :wink: и то колкото вие прецените е до другата седмица в четвъртък - 27.03.2014 г. 00:00 часа, т.е. сряда вечер, последна опция за участие :!:
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Редизайн лого/логотип на Мултимедия Ад Груп

7183796i.png


*Използваните в проекта текстове: "Бъдете над всички с нашите мегабордове и надпокривни конструкции! Изкрещете Вашето желание да бъдете различни, да Ви забележат сред еднообраието от малки билбордчета,транспарантчета и табелки. Покажете,че Вие сте едни от тези, които вярват, че що се отнася до външната реклама, бизнеса Ви заслужава по-специални визия и подход за представянето на Вашите услуги, стоки или организация." са притежание на поръчителя Мултимедия Ад Груп.
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Благодаря на всички за предложенията и отделеното време!
Логото, което ме впечатли и ще ползваме е на @Happy George - Morphline Designs
Благодаря на колегата за всички корекции, които бяха направени, търпението и вниманието му.

new-Logo.jpg
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Честито pa_lta :) направихте 'крачка' напред с важен аспект от визията си. Ако някой ден ви се прииска и да 'скочите' ... пак заповядайте.
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Честито pa_lta :) направихте 'крачка' напред с важен аспект от визията си. Ако някой ден ви се прииска и да 'скочите' ... пак заповядайте.

Добро лого и концепция, колега, хареса ми.

На победителя, честито!
 

Горе