Трябва ми форум

DonMakaveli

Well-Known Member
Здравейте,

Търся специалист, който е наясно с форумите. Трябва ми форум към моя сайт на WordPress.

Моля, пишете кой от какви платформи разбира и ако може линкове към форуми, които е правил.

Живи и здрави.
 
Здравейте,

Търся специалист, който е наясно с форумите. Трябва ми форум към моя сайт на WordPress.

Моля, пишете кой от какви платформи разбира и ако може линкове към форуми, които е правил.

Живи и здрави.
Защо не някой от тези? https://www.wpbeginner.com/plugins/5-best-forum-plugins-for-wordpress/
 
В никакъв случай vbulletin. Там е все едно да питаш в коя социалка да си направиш профил и да решиш да е myspace. Стара слава, отдавна отминала.
 
В никакъв случай vbulletin. Там е все едно да питаш в коя социалка да си направиш профил и да решиш да е myspace. Стара слава, отдавна отминала.
Те отдавана предадоха фронта. Добрите девове от там направиха XenForo. Стигнаха до 4та версия и някак потънаха рязко. ;)

Аз бих препоръчал също някой плъгин, от изброените на @alexkuzmov . Също не лоши алтернативи са Invision Power Board, Simple Machines Forum и може би phpBB.
 
Ако иска да ползва само една бд без излишно бръмчене, по-дбре плъгин за WP от горните и това е :).
Викаш по-леко ше му е на сървъра ако всичко е в 1 база :)
 

Горе