Предлагам: Търг за статия на тема история и значение на уеб адресите

С толкова бизнеси, дето развиваш едновременно, кога ти остана време и статии да пишеш?
 
Информацията. Ти, който и да си, намери я , провери я, обработи я, събери я, подреди я, предложи я в четлив формат и я подари, или пък ако искаш я предложи за 25 лв. За мен 80 лв. за такъв труд са малко.
Който го интересува - welcome, който не - все ми е тази.

Може да не ме поучаваш какво е url, www и omg.
Какво да те поучавам? Поука и безплатни съвети приемат интелигентните хора, които търпят градивна критика. А професорите, които си мислят, че от всичко разбират почват да се тръшкат като деца, дето са им взели близалката.
 
Какво да те поучавам? Поука и безплатни съвети приемат интелигентните хора, които търпят градивна критика. А професорите, които си мислят, че от всичко разбират почват да се тръшкат като деца, дето са им взели близалката.
Не съм настроен за любезности в момента.
Някаква тук обаче иска война, ами воювай бе.
Каската, шинела и на фронта, направо да заминава за Израел, аз сега ще си правя пица, за пръв път от доста време. Ще е Nuclear bomb detected.
 
Не виждам някой да е предложил повече от мен, така че печеля.
Моля да ми се прати статията.
Потърпи още малко до "... 02.09.2021, 21:00 часа".

Към автора на темата: Предполагам, че "историята" е насочена към незапознатата с техническите термини аудитория, която "познава" фразата "уеб адреси" и ще прояви интерес да се информира за "значението" им.
 
Ако не стигне началната цена, има право да я пусне тук фрии. Така е най-честно :) А и искам да ме образова какво е "уеб-адрес", както и значението му за живота на магададудите :D
 
Не съм настроен за любезности в момента.
Някаква тук обаче иска война, ами воювай бе.
Каската, шинела и на фронта, направо да заминава за Израел, аз сега ще си правя пица, за пръв път от доста време. Ще е Nuclear bomb detected.
При теб е бой с вятърни мелници. Безнадежден случай... Прави си пиците и спри да се излагаш. Всички ти се смеят, но не е смешно.
 
При теб е бой с вятърни мелници. Безнадежден случай... Прави си пиците и спри да се излагаш. Всички ти се смеят, но не е смешно.
И не ги показвай, защото изглеждат отвратително и ми се отяжда.
 
Потърпи още малко до "... 02.09.2021, 21:00 часа".

Към автора на темата: Предполагам, че "историята" е насочена към незапознатата с техническите термини аудитория, която "познава" фразата "уеб адреси" и ще прояви интерес да се информира за "значението" им.
Не съм видял никой да е сложил стартовата цена.

Нямам никакво желание да ти казвам повече към кого е ориентирана статията. Сега си правя фокача с име "от Козлодуй до Околчица през О-в Санторини".
 
Последно редактирано:
Нямам никакво желание да ти казвам повече към кого е ориентирана статията. Сега си правя фокача с име "от Козлодуй до Околчица през О-в Санторини".
Не ти е в полза отговорът. Коментарът ми беше сериозно добронамерен.
Успех с търга! :)
 
С този темп на прогрес, за наречената от някои тук "петъчна тема" ще се споменават суми над обявената за старт. Даже добра идея е да се направи първоначална вноска от страна на наддаващите в размер на 10лв както си му е реда. Преди време в ибей имаше нещо подобно за "пакетче родопски въздух", ако не се лъжа...така че защо не? Както и да е, успех <a href="...">на победителя</a>. Да добавим и малко линк билдинг към уеб адресите :D :D :D.
 

Горе