Предлагам: Търсите ли си писателка?

От: Търсите ли си писателка?

Наистина добра статия, има живец в нея, браво на авторката

Благодаря и на двамата, трогната съм от вниманието:) Радвам се, че ви харесва - аз пиша от сърце...Успехи пожелавам!
 
От: Търсите ли си писателка?

Хехе, Светле, пак ме изненада:
Питате се дали планинската роса наистина има вкус на уиски Mountain Dew (планинска роса)? Шегуваме се – планинската роса има вкус на чиста, ухаеща на билки вода. Искате ли да проверите?
Мда, искам! Напукаха ми се джуките от жажда! Само не съм сигурен, дали ми се пие повече роса или уиски. :)
Оставаш вярна на себе си винаги да вкарваш лек хумористичен гъдел в статиите ти. Винаги те чета с удоволствие.
Респект!
 
От: Търсите ли си писателка?

Ето, че Лейди Каприз се появи с нова концепция, нов дизайн и нови капризи. Няма нищо старо, сякаш всичко е по-близо до мен. За тези, които обичат "симпатични безсмислици, поднесени с вкус и финес" (meleager)

Дами и господа: Lady Fickle

А ако по някаква причина копнеете за старите статии те са сервирани в The Heart World
 
От: Търсите ли си писателка?

Не се заяждам, но ти откъде знаеш как се завършва английска ф-я? Погледнах какво си писала на английски. То е странно. Дори не слагаш запетаите, а... Прочети в Гугъл поне. Не ми се занимава с поредния филолог. Бъди успешна, но бъди и граматически точна. Казвам ти го като колега, ако евентуално си завършила филология.
 
От: Търсите ли си писателка?

Колежката има уникален талант и е много добра в това което прави.
Препоръчвам я на всички, аз бях омилостивен да получа статия подарък от нея, и просто останах заслепен.
Ето и статията: http://womansbook.com/kakvo-mazhete...la-ti-v-sayt-za-zapoznanstva-articles-81.html

Поръчвайте, няма да забъркате, рядко срещано точен и уникален човек. :)

Успехи Светле. :)
Мъжете са визуални типове. Много визуални, ама най-вероятно е било visual+ Демек, онези, които гледат... Мъжете кьорят, гледат, бройкат, и т.н. На български vision не е просто визия, глагола е гледам, от там и синонимите. Мъжете кьорят, бройкат, гледат, типове не се превежда,...
Ето откъде е
She’s stylish and beautiful. She’s not shy about accentuating her physical beauty and being admired for it. We all know that men are visual creatures. However, she doesn’t dress this way solely to please a man; she does it first and foremost for herself.
Писва ми от филоложки, дето и салама не знаят как да използват.
 
От: Търсите ли си писателка?

Признавам си, че завърших филология без много да уча, понеже бях вундеркинд:)
Както казват братята македонци: Ако ме сакаш, те сакам - ако ме мразиш - ти се смеам!:)

http://i.imgur.com/1JjmPEf.png
 
От: От: Търсите ли си писателка?

Не се заяждам, но ти откъде знаеш как се завършва английска ф-я? Погледнах какво си писала на английски. То е странно. Дори не слагаш запетаите, а... Прочети в Гугъл поне. Не ми се занимава с поредния филолог. Бъди успешна, но бъди и граматически точна. Казвам ти го като колега, ако евентуално си завършила филология.

Джеймс Джойс да е слагал запетаи в Пенелопа?
 
От: Търсите ли си писателка?

Теб май не са ти пускали скоро, или е просто завист? Не мога да разбера как до сега нямаше ни един недоволен, обаче някой конкурент веднага се изказва. Гледкай си в своята паничка, че форума кипи от зависници като теб. Човек вече даже да го е страх да си сложи и сайт в подписа, че току виж някой го наклепал, фейсбукърите се плюят един на друг, писателите също.
Аре бегай у десно, докато не съм те светнал у червенко.
Мъжете са визуални типове. Много визуални, ама най-вероятно е било visual+ Демек, онези, които гледат... Мъжете кьорят, гледат, бройкат, и т.н. На български vision не е просто визия, глагола е гледам, от там и синонимите. Мъжете кьорят, бройкат, гледат, типове не се превежда,...
Ето откъде е
She’s stylish and beautiful. She’s not shy about accentuating her physical beauty and being admired for it. We all know that men are visual creatures. However, she doesn’t dress this way solely to please a man; she does it first and foremost for herself.
Писва ми от филоложки, дето и салама не знаят как да използват.
 
От: Търсите ли си писателка?

Светлето ми написа още 5 статии и разбира се вложи много чувства в съдържанието. Лоша черта у повечето българи е завистта за съжаление!
 
От: Търсите ли си писателка?

Светлето ми написа още 5 статии и разбира се вложи много чувства в съдържанието. Лоша черта у повечето българи е завистта за съжаление!

Благодаря, за мен беше радост да работя за теб! Надявам се това да вдъхнови и клиентите ти!
 
От: Търсите ли си писателка?

Толкова свободно време имам, че се шляя по заведенията.
Лято е, а жегата тече бавно, когато не си ангажиран.
Плюс това трябва да си покривам разходите по романтика и благотворителност:)

С други думи, свободна съм, поръчвайте:)

zbAzwJg.jpg
 
От: Търсите ли си писателка?

Толкова свободно време имам, че се шляя по заведенията.
Лято е, а жегата тече бавно, когато не си ангажиран.
Плюс това трябва да си покривам разходите по романтика и благотворителност:)

С други думи, свободна съм, поръчвайте:)

zbAzwJg.jpg


А хубавата новина е, че от много свободно време сайтът ми започва да припка...:)))
 
Последно редактирано:
От: Търсите ли си писателка?

Толкова свободно време имам, че се шляя по заведенията.
Лято е, а жегата тече бавно, когато не си ангажиран.
Плюс това трябва да си покривам разходите по романтика и благотворителност:)

С други думи, свободна съм, поръчвайте:)

zbAzwJg.jpg


А хубавата новина е, че от много свободно време сайтът ми започва да припка...:)))

Е-ха! Това се казва снимка!!! :clap:
Да ти напълни ... душичката, ако не сайта с контент :twisted:
Така се прави. Браво!
 
От: Търсите ли си писателка?

Касиопея, усещам зле прикрита завист от твоя страна към надарената колежка :)
 
От: Търсите ли си писателка?

Защо да е завист? Не може ли да е възхищение?

Но както искаш. Харесва ми ... "стилът" й на првокация. Думите "свободна съм" са едно, а със снимка си е друго.
Какво лошо има да се признае?
 
От: Търсите ли си писателка?

Защо да е завист? Не може ли да е възхищение?

Но както искаш. Харесва ми ... "стилът" й на првокация. Думите "свободна съм" са едно, а със снимка си е друго.
Какво лошо има да се признае?

Няма нищо лошо да се признае, че даден професионалист е свободен за работа, даже напротив. Ако много те напъва все пак да си постнеш снимка в някоя тема, може би е добре да вземеш пример от Светла и действително да упражниш някаква професионална дейност, за да има някакъв профит от ексхибиционизма ти.
 
От: Търсите ли си писателка?

Не ме напъва нищо. Отдавна разбрах, че снимките ми не те радват. Няма вече. Спи спокойно.
Да са живи и здрави надарените професионалистки. ... и смелите :twisted:

...и всъщност, ако не търсеше вечно да се заядеш с мен, щеше да оцениш, че вместо жената сама да си пише и поства две мнения едно след друго, аз косвено й помагам като й вдигам темата и тя е в "Какво ново", за да я видят повече заинтересовани. Така че, Моля за Благодарято, че ви съдействам, да си намирате клиенти. Приеми, че съм продуцент 8) а не писателка
 
От: Търсите ли си писателка?

Защо да е завист? Не може ли да е възхищение?

Но както искаш. Харесва ми ... "стилът" й на првокация. Думите "свободна съм" са едно, а със снимка си е друго.
Какво лошо има да се признае?

хи-хи! Даже и репче получих за това си мнение 8) Мерси на ценителят!
 
От: Търсите ли си писателка?

Ха сега да имаше някой грамотен да ти даде репче и за пълния член...

Стига с тоя пълен член бре! Темата е за друго! Да имаше и на теб да ти даде някой поне за нещо, че с тия нули жал да му стане на човек. Язък ти за грамотността неоценена! И колко пъти да отбелязвам, малко е тъпо да ми правят забележка хора, които демонстративно си пишат и общуват с други умишлено преиначавайки граматиката ни! Стига съскане. Отиди обиколи блока. Разтовари малко, баси!
 

Горе