Предлагам: Търсите ли си писателка?

От: Търсите ли си писателка?

Я, стига сте обсъждали момичето в темата и в пазара!!!
Ако имате някакви претенции към нея различни от уменията и , има ей тама секция, знаете я много добре нарича се ОФТОПИК.

Не си спомням тя да е спамила в някоя ваша тема, да ви е обсъждала или коментирала по един или друг начин.

Дори мисля, че админите трябва да разчистят темата от излишния спам. Знаете, че не обичам такива неща.....
 
От: Търсите ли си писателка?

Касиопея, усещам зле прикрита завист от твоя страна към надарената колежка :)

Пълни глупости, Лили. Cassiopeia ме е защитавала не е един път точно при подобни спорове и нападки от конкуренти. В случая коментара и беше към снимката, тоест че това все пак не е сайт за запознанства и се цени труда, както и уменията на хората, а не кой как изглежда или къде си пие кафето. Признавам си, че съм наистина силно удивена от креативния подход на колежката Svetla Vasileva, което дори си личи от постовете и тук, но в случая не мисля, че си прав...
 
От: От: Търсите ли си писателка?

Пълни глупости, Лили. Cassiopeia ме е защитавала не е един път точно при подобни спорове и нападки от конкуренти. В случая коментара и беше към снимката, тоест че това все пак не е сайт за запознанства и се цени труда, както и уменията на хората, а не кой как изглежда или къде си пие кафето. Признавам си, че съм наистина силно удивена от креативния подход на колежката Svetla Vasileva, което дори си личи от постовете и тук, но в случая не мисля, че си прав...

Така, аз се отказах да коментирам глупостите на Касиопея в тази тема, защото не е офтопична, но в случая мисля, че гадните й намеци са неуместни, както и фактът, че сложи линк към тази тема от офтопична. В случая се е получила приятна двусмислица, вероятно целенасочено търсена, но тя напълно се връзва с цялостния образ на Светла и характерния й стил на писане. Тя си е излязла с името, с фейсбук-профила и с ютуб-акаунта, така че тази снимка не показва повече, отколкото вече е показала. Мисля, че на Светла й се получават приятно нещата и с лека доза хумор, което присъства и в писането на текстове. Като цяло показва праволинейност.
Ако човек е толкова против даването на лична информация, няма да си поства снимки из темите, както прави Касиопея, а вероятно и нямаше да си дава линк към фейсбука си, където има публични снимки, нямащи общо с професионалните му умения, както си направила ти. Така или иначе човек, който активно ползва интернет, трудно може да остане анонимен.

Извинявам се за мнението, може да се изтрие, тъй като не е много онтопик.
 
От: Търсите ли си писателка?

Дори мисля, че админите трябва да разчистят темата от излишния спам. Знаете, че не обичам такива неща.....
Добре е да знаем, какво не обичаш, скъпи :) Дано админите да се трогнат от деликатната ти чувствителност и наистина да направят нещо по въпроса :)
 
От: Търсите ли си писателка?

На, теб приятно ли ще ти е в темата ти за писане на статии или там с която си в пазара, да те коментират за снимка? Хайде спрете се, вече, че наистина прекалявате. Момичето си работи, тези теми са за работа, и печелене на пари, не за дискутиране на личността, която е пуснала темата.

Ако, някоя от вас е работила с нея, и тя я е разочаровала, не си е свършила работата или нещо от този сорт, пишете, ама не коментари за нея като човек...


Добре е да знаем, какво не обичаш, скъпи :) Дано админите да се трогнат от деликатната ти чувствителност и наистина да направят нещо по въпроса :)
 
От: Търсите ли си писателка?

Момичета:)

В следващия пост очаквам да науча какво има в дамската ми чанта:)

Телефон, гланц за устни и шоколад?:wink: Шегувам се, разбира се.
Успех Светле и ми се иска да знам защо си с нулев rep power, при положение, че аз лично бях първата, която те засили със зеленко тук?:)
 
От: Търсите ли си писателка?

Телефон, гланц за устни и шоколад?:wink: Шегувам се, разбира се.
Успех Светле и ми се иска да знам защо си с нулев rep power, при положение, че аз лично бях първата, която те засили със зеленко тук?:)

И аз се мислех за изпаднала в немилост, когато Blinky ми сподели, че точките от предприемаческата тема не се добавяли към рейтинга...
 
От: Търсите ли си писателка?

Телефон, гланц за устни и шоколад?:wink: Шегувам се, разбира се.
Успех Светле и ми се иска да знам защо си с нулев rep power, при положение, че аз лично бях първата, която те засили със зеленко тук?:)

И последния брой на Космополитън:)
Абе важното е да има средства за романтика и благотворителност:)
 
От: От: Търсите ли си писателка?

И аз се мислех за изпаднала в немилост, когато Blinky ми сподели, че точките от предприемаческата тема не се добавяли към рейтинга...

Ха, и тва от кога така? Нещо ми е нова тая информация и ако е истина, то тези правила са от скоро...
 
От: Търсите ли си писателка?

Репутацията се показва при определен брой мнения - над 50 или 100, вижте, ако се интересувате наистина. Затова не я показва при по-малко мнения. Иначе брои и репутациите, дадени в офтопика, просто има формула за изчисляване на репутейшън пауър, в която участва и броят мнения, затова при доста хора намаля малко, след като орязаха броенето на мнения в офтопика.
 
От: Търсите ли си писателка?

Репутацията се показва при определен брой мнения - над 50 или 100, вижте, ако се интересувате наистина. Затова не я показва при по-малко мнения. Иначе брои и репутациите, дадени в офтопика, просто има формула за изчисляване на репутейшън пауър, в която участва и броят мнения, затова при доста хора намаля малко, след като орязаха броенето на мнения в офтопика.

Ааа, благодарим Лиле за ценната информация - някои сме много незапознати с детайлите и правилата.:)
Значи Светле, пиши повече във форума...
 
От: Търсите ли си писателка?

Репутацията се показва при определен брой мнения - над 50 или 100, вижте, ако се интересувате наистина. Затова не я показва при по-малко мнения. Иначе брои и репутациите, дадени в офтопика, просто има формула за изчисляване на репутейшън пауър, в която участва и броят мнения, затова при доста хора намаля малко, след като орязаха броенето на мнения в офтопика.

Корекция - трябва да имаш 50 мнения, за да се покаже репутацията. Тъй или иначе няма особено значение реп паурърът - айтрейдърът е много по-важен.

п.п. да ми се изтрият излишните мнения, че одеве вместо Промени, съм натиснала Отговори.

Може и на личен дневник - до 50 ти трябва съвсем малко :) Отговарям тук, щото и без това съм заподозряна солидно в трупане на мнения :lol:
 
Последно редактирано:
От: Търсите ли си писателка?

Корекция - трябва да имаш 50 мнения, за да се покаже репутацията. Тъй или иначе няма особено значение реп паурърът - айтрейдърът е много по-важен.

п.п. да ми се изтрият излишните мнения, че одеве вместо Промени, съм натиснала Отговори.

Така ли било? Освен да обърна темата на личен дневник:)))
 
От: От: Търсите ли си писателка?

Странно е, че си чувала за Джойс. Да беше прочела нещо от него, та дори и една страница. Тогава нямаше да ми задаваш този въпрос. Имах щастието и нелеката задача да превеждам част от Портрета. Може да звуча грубо за теб и някои други, но не се заяждам. Искам аз и колегите ми да сме честни, защото превеждаме, а не мамим.
 
От: Търсите ли си писателка?

Теб май не са ти пускали скоро, или е просто завист? Не мога да разбера как до сега нямаше ни един недоволен, обаче някой конкурент веднага се изказва. Гледкай си в своята паничка, че форума кипи от зависници като теб. Човек вече даже да го е страх да си сложи и сайт в подписа, че току виж някой го наклепал, фейсбукърите се плюят един на друг, писателите също.
Аре бегай у десно, докато не съм те светнал у червенко.

Първо, не ми дръж този тон, форумът е място, където хората си казват мнението. Нито завиждам, нито съм КОНКУРЕНТ (странна дума, но ще я приема като начин на изразяване) на онзи, който е пуснал обявата. Не само си гледам в паничката, но се старая да не е празна. Работя и съм доволен от това. Въпреки че не те касае, желая аз и колегите ми да сме на добро ниво. Защото предлагаме услуга, от която зависи хляба в паничката на други хора.
 
От: Търсите ли си писателка?

Дискусията взе да придобива тревожен вид:)

Нищо тревожно, Светле. Приеми го, като конструктивна критика, кажи Благодаря и ако има за какво си вземи бележка - човек се учи, докато е прос', както се казва.:)
Колкото до тона на компетентния господин - леко грубичък ми идва и на мен, но балканските мъже обичат да назидават жените и да им държат заповеднически тон, за да се почувстват мъже, предполагам. Защо не се чувстват такива по пезумпция - за мен си остава загадка.:)
 
От: Търсите ли си писателка?

Михаил Булгаков (в мой превод:)

Вземете един гражданин на Петербург и един на Москва и ги поставете заедно в празна стая. Заключете вратата. Зарешетете всички прозорци. Седнете навън и чакайте.

Когато половин час по-късно глава се промъкне през вентилационната шахта, тя може да е само на един от двамата съкилийници: гражданина на Москва. Той си пооправя косата, приглажда си костюма. „Извинете” казва в обяснение.”Имам да спазя уговорка.”
Сега отключете вратата. Махнете се. Върнете се половин час по-късно. Погледнете вътре: гражданина на Петербург не се е помръднал от мястото където е видян последно – седнал удобно сред облак цигарен дим. Попитан защо не се е опитал да избяга той обяснява: „Бягство! Бягство! Не виждате ли, че очаквам гости. Някой може да се отбие и да ме види всеки миг.”

Заключете вратата отново. Върнете се след два часа.
Вече има двама граждани на Петербург в стаята. Двама Петербургци пиещи чай сред два отделни облака дим. Оригиналния екземпляр е бил допълнен от приятел, който се е отбил от Невски Проспоект през вентилационната шахта. В традицията на импровизирания Петербургски гост, той не е дошъл с празни ръце.

Излезте пак. Върнете се след три дни. Сега има пет отделни облака дим в заключената стая...
Сега проверете действията и намеренията на Московеца. В последните три дни той е: продал апартамента си (два пъти), купил е три нови коли, оженил се е, развел се е, сформирал е политическа партия, оженил се е и се е развел отново и е написал постмодернистично свидетелство за половината час прекаран във вашата заключена стая.

А вие от кои сте? Петербург или Москва? Давайте на лични:)
Така представени нещата, със сигурност Петербург:)
 

Горе