Предлагам: Търсите ли си писателка?

От: Търсите ли си писателка?

Itrader расте, обаче Rep Power се нуждае от още публикации. Така че аз публикувам:

Селфита:))))

24r0soZ.png
 
От: Търсите ли си писателка?

сЕЛФито помага. Страшно много ми хареса и сайта и статиите. Пожелавам ти успехи!
 
От: Търсите ли си писателка?

Отново съм тук и разширявам офертата си с художествена самодейност. Ако се чудите какво би ми скимнало да направя за няколко долара повече, моля погледнете тук. Забавно и в междучасието на сериозните проекти, твърде самодоволно представям Fiverr

https://www.fiverr.com/svetlavasileva
 
От: Търсите ли си писателка?

Good job, Светле. Харесва ми. Желая ти успех!:)
 
От: Търсите ли си писателка?

Напротив аз ще си и дам ;)
Успех с работата, но селфито по-вероятно да ти намали репутацията тук
 
От: Търсите ли си писателка?

Книгата на Алън Оукън е 600 страници. Като я преведох чувството беше подобно на качването ми на Мусала или завършването на английска филология. Джеймс Рей е един от участниците в небезизвестния филм: "Тайната"
Беше ми горе долу забавно с тях, но много предпочитам да пиша...

Успя ли да изградиш поне някакъв сюжет и характери без psych micromanagement ? :D
 
От: Търсите ли си писателка?

Сърдечни благодарности на всички, които ме подкрепят - Христо, Нанди!

Мисля да правя коледен сценарий, тъй като празника наближава. Открих нещо много мило... от една млада българска авторка и искам да го споделя:

Пак снежинки валят…

Първи снежинки небето пророни.
Ангели с тънко вретено предат.
Късчета ледни по черните клони .
Сякаш светулчици в мрака валят.

Нови надежди възкръсват в земята.
Светят елите под звездната жар.
Пишат на белия старец децата.
Чакат в съня си мечтания дар.

Кой ли художник нощес е рисувал?
Наниз цветя по стъклата блестят.
Вятърът с медни звънчета танцува.
Борови клонки в огнище горят.

Ангели ваят сребристи луни.
Лее небето снежинки във мрака.
Ято врабчета си търсят трохи.
Тихо е. Всички вълшебства очакват.

Ивелина Никова
 
От: Търсите ли си писателка?

Мисля, че е време да споделя за хоби работата си - художествената самодейност която развивам с каквито ми падне програмки.
Ако някой се интересува - знаете как да ме намерите...

https://www.fiverr.com/svetlavasileva
 
От: Търсите ли си писателка?

Свободна съм за нови подвизи.

Пиша - на български и на английски. Уникални текстове на всякакви теми.
Създавам слайдшоута с текст и музика. За най-разнообразни цели.
Създавам колажи, брошури, картички и календарчета.
Създавам забележителни Powerpoint презентации.

При интерес свържете се с мен на скайп: eevrikaa
 
От: Търсите ли си писателка?

Здравей! Интересувам се от предложението, само че на български на тема фотография. :) Статиите не ми трябват наведнъж и са за други сайтове и трябва да са като представяне на услугите ми и на мен съответно. Не искам перифразирани статии, защото ужасно много ме дразнят. Наскоро видях мои думи в друг фотографски сайт с малко изменен словоред и ми стана супер гадно, защото всичко в сайта съм си го писала сама и става въпрос за мен. Имаше мои думи дори в препоръките от клиенти. Моля да ми изпратиш оферта, ако можеш да се справиш със задачата.
 
От: Търсите ли си писателка?

Горещо препоръчвам Светла, работил съм с много от копирайтърите тук но разликата е в класи. Всъщност светла не е копирайтър, тя е писател и това, което можете да очаквате е статията ви да бъде наистина уникална, интересна и написана без стилистични и правописни грешки. Така че, който търси качество и има високи изисквания смятам че тя е точния човек.
 
От: Търсите ли си писателка?

Тук забелязвам леко объркване в терминологията. Писателят създава литература (романи, есета, разкази и etc.), копирайтърът - текстове, които продават. Най-общата категория, която включва и двете професии, е "автор".

Иначе от всички копирайтъри се очаква да пишат без правописни и стилистични грешки.
 
От: Търсите ли си писателка?

Тук забелязвам леко объркване в терминологията. Писателят създава литература (романи, есета, разкази и etc.), копирайтърът - текстове, които продават. Най-общата категория, която включва и двете професии, е "автор".

Иначе от всички копирайтъри се очаква да пишат без правописни и стилистични грешки.

Именно това е разликата между статиите на Светла и статиите от копирайтър. Светла просто пише статии, които не са скалъпени със информация от тук от там. Тя има изключително богат речник, въображение и езикова култура и нейните статии са леки и приятни за четене. Този талант или го имаш или не. Има много хора с добър английски и богат речник но просто нямат този талант и разликата е огрмна. Статиите им стават трудни за четене, натоварващи, без да се следва сюжетна линия и с още куп други недостатъци. Разбира се качеството си има цена и не всеки може да си позволи да работи със Светла но смятам че, който е работил с нея е разбрал разликата.
 
От: Търсите ли си писателка?

Именно това е разликата между статиите на Светла и статиите от копирайтър. Светла просто пише статии, които не са скалъпени със информация от тук от там. Тя има изключително богат речник, въображение и езикова култура и нейните статии са леки и приятни за четене. Този талант или го имаш или не.

Сигурно статиите на Светла са много добри, но не разбирам защо е това разделение между работата на писателя и копирайтъра, що се отнася до качествата на текста. Има добри копирайтъри, има и неуспешни писатели. Разликата между тях е в това, което пишат, а не в това, че единият пише по-добре.

Видях, че тук във форума често "писател" и "копирайтър" се използват като пълни синоними, друг път "писател" = "добър копирайтър" (както е в горния коментар за Светла), а понякога дори "копирайтър" означава някой, който пише статии, "скалъпени със информация от тук от там". Всъщност копирайтингът е сериозна работа, но не когато се предлага на цената на компютърен набор.
 

Горе