Търси се уеб дизайнер с много опит :)

От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Пичове, предлагам да си стиснем ръцете всички, зино да черпи по една бира, админите да изтият темата и да приключваме, че утре градинката ме чака да я прекопая :D
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Боже... я го спрете тоя бе... вече ме обзе паника...

Пич като се наспиш утре ще те е срам че си ги писал такива. По-добре спри

Гаврата с посткомунистически Цървул наречен "бизнесмен" е чест за всеки истински Българин и срам за Идиотите които работят за тези Цървули
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Аз не виждам нещо нагло и дразнещо

Ако си на "ТИ" с PS, ако ти се работи в екип, ако искаш твоите проекти да се забелязват, ако изпипваш своята работа до PIXEL, значи ти си нашия човек.

Изпрати своето портфолио като линк на ЛС или се свържи с мен на skype zino1880

Успех!

този, който се интересува да пише, който не се интересува да не пише... не е ли така? А не 7 страница вече да си говорим за великите постижения в БГ дизйана
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Не наистина се насрахте... явно сте свикнали да си говорите за домейни които струват макс 30лв. и за сайтове които се продават на търг за 100 лв със стъпка 0.50 лв. :) Супер бизнес. Само, че аз наистина имах сериозни намерения. Тези, които са имал същите се свързаха с мен, изпратиха линкове, поинтересуваха се... а вие ще си останете само с лаенето и правенето на ХАН във поредния форум. Жалко, не го разбирате но това влияе косвено и на вас. Замислете се... вместо да бяхме провели разговора като едни зрели и уравновесени хора... а и накрая някой си ХАНчО ще пие валидол от моя череп.

Просто е смешно бе момчета.

Наистина не разбирам какво се опитваш да докажеш? Че всички са малоумници, а ти си готиния пич които е различен?

Нали знаеш как във всеки клас има деца които са отритнати и преживяват тежко годините в училище? Това се случва защото са различни. Не по тъпи или грозни или нещо друго. Просто са различни.

Осовни правила които би трябвало да знаеш от училище още. Няма как да застанеш срещу всички, да ги захранваш непрекъснато с постове и да очакваш добра развръзка.

Според мен доста се изложи. А ти за разлика от други имаш какво да губиш. ТИ си олицетворение на фирмата която представляваш. Негативизмите които трупаш отиват на нея.

Както написах по рано. Някои хора не знаят кога да спрат:)
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Аз не виждам нещо нагло и дразнещо



този, който се интересува да пише, който не се интересува да не пише... не е ли така? А не 7 страница вече да си говорим за великите постижения в БГ дизйана

хайде сега пак същата песен, хората ти казаха че е по-добре да се представиш и т.н. и т.н ти пак, мир предложих? :D
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Е деа ще ми осерете последната бира с някакви сдобрявания....
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Аз спирам, ще погледам обаче още малко ХАН КРУМ какво има да казва, че искрено ме забавлява.

p.s. разгорещения разговор тръгна от теб. Още от миналата тема за opencart.

Пичове, предлагам да си стиснем ръцете всички, зино да черпи по една бира, админите да изтият темата и да приключваме, че утре градинката ме чака да я прекопая :D
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Аз спирам, ще погледам обаче още малко ХАН КРУМ какво има да казва, че искрено ме забавлява.

p.s. разгорещения разговор тръгна от теб. Още от миналата тема за opencart.

е мн ясно, няма да си оставя коня в калта я, може да ме съдиш за подстрекателство в подронване на авторитет, спираш спираш ама нещо не виждам. :D
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

ОК нека да е мир. :roll:

е мн ясно, няма да си оставя коня в калта я, може да ме съдиш за подстрекателство в подронване на авторитет, спираш спираш ама нещо не виждам. :D
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Аз спирам, ще погледам обаче още малко ХАН КРУМ какво има да казва, че искрено ме забавлява.

Ти гледай по бързо да се изнасяш там от където си дошъл да не рече Хан Крум да ти направи публична трепанация
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Ама ти наистина ме забавляваш много. Сериозно ли го говориш или се базикаш?

Ти гледай по бързо да се изнасяш там от където си дошъл да не рече Хан Крум да ти направи публична трепанация
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

така и така сме я подкарали, дайте да направим поне 10 страници, че да спим спокойно. Аз предлагам ХАНА да направи своята силна и сложно построена реч :)
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Ама ти наистина ме забавляваш много. Сериозно ли го говориш или се базикаш?

Продължавай същия дух и ще разбереш колко тънка е границата между майтапа и голия задник - само твоите червени прашки!!!!!
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

ставаш скучен и еднообразен. Нищо ли друго не можеш да измислиш?

Продължавай същия дух и ще разбереш колко тънка е границата между майтапа и голия задник - само твоите червени прашки!!!!!
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

ставаш скучен и еднообразен. Нищо ли друго не можеш да измислиш?

Виж колко народ се е събрал долу да ти гледа сеира ма "работодателке"

Вместо да разсмиваш колегите ходи пускай обяви в китайски и северно корейски сайтове за работа може и да ти излезе късмета
 
Последно редактирано:
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Аз до колкото си спомням Хана е бил едноличен, не е имал колеги ;)

Виж колко народ се е събрал долу да ти гледа сеира ма "работодателке"

Вместо да размиваш колегите ходи пускай обяви в китайски и северно корейски сайтове за работа може и да ти излезе късмета
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

да не повярва човек
 
От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Е наистина си признавам, този път ме смързя да чета 3 страници безсмислена плява.
Интересно ми е защо темопусквателя - zino, не каза нищо за скрийншота който приложих на страница втора?
Какво ще съдите? За каква клевета? За какво действие?
Факт е, че сте некадърници, след като позволявате 5 х 500 кб + 1 х 1.1 мб файлове да ви стоят на главната страница :) Цялата ваша щуротия е 3.7 мб, която макар и с правилни хеадър експаер тагове (което ме изненада), си е пак тотал крап при първоначално отваряне.
Noke, не е казал нищо което да се различава от истината - фактите са си факти.
Ако ви трябва информация за "уронването" на престижа ви и възможносто/предполагаемото дело, на драги сърце ще се включа :) Пратете ми ЛС, ще ви отговоря :)
 
Последно редактирано:
Re: От: Търси се уеб дизайнер с много опит :)

Все пак ми стана любопитно от техническа гледна точка твърдението, че header-а е много голям:)

Как бихте нарязали по добре този пнг? http://webmedia.bg/data/images/index-sub-big.png

Защо смятате, че не е удачен? Как бихте го нарязали и колко к според вас ще се спести?
Бихме го нарязали в оптимизран JPG. Отвори png-то с фотошоп, дай му save for web, малко настройки и от 1.1MB става на 90 kb без видими загуби в качеството на изображението! Това е около 12 пъти по-малък размер. Както споменаха и по-горе, част от изображението може да се направи на лентичка от 2-3 пиксела, която да се повтаря и съответно размера ще падне още.
В момента само началната страница на сайта е около 5 мб, което е абсурдно. Без проблеми може да се свали на 500 кб. :shock:
 

Горе