Търся бизнес партньор !

SSTrader

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте предприемачи,

Скоро станах главен дистрибутор на стока липсваща на гръцкия пазар. За жалост ме изпревариха за България, но както и да е ...
Трябва ми човек, който да владее гръцки отлично.
Да знае гръцки онлайн магазини
Да има що годе опит в онлайн търговията.

Разчитам на коректни партньори.

Поздрави
 
От: Търся бизнес партньор !

Коректни партньори няма ;)
от опит знам - играе ли парата... всеки се увълчва!
Снимката на аватара ти е колкото нелепа толкова и селска :)
Всеки е искал да стане гангстер в някоя част от живота си - но точно тази част не е подходяща за бизнес и доверие!

Може би това се оправдава от факта че си на 19... от Дупница :)
Но това пък от своя страна ме навежда на мисли - какво толкова може да предложи един 19 годишен гамен на гърчолята за което да са готови да плащат...
и това за което се сещам не е по мой вкус... аз не харесвам момчешки дупета... сори - и приятен ден

п.п. Абе тая фамилия Апостолов - много ли е популярна? Да нямаш рода с другите двама?
 
От: Търся бизнес партньор !

И каква е тази стока и как си толкова сигурен че липсва на Гръцкия пазар.
Какви са тея футболни прогнози в подписа ти, 3 сайта ? Какво ли ще им предложиш на Гърците само ти си знаеш .
Здравейте предприемачи,

Скоро станах главен дистрибутор на стока липсваща на гръцкия пазар. За жалост ме изпревариха за България, но както и да е ...
Трябва ми човек, който да владее гръцки отлично.
Да знае гръцки онлайн магазини
Да има що годе опит в онлайн търговията.

Разчитам на коректни партньори.

Поздрави
 
От: Търся бизнес партньор !

AMOUN благодаря ти за отговора :D На 19 години мисля че съм успял много повече колкото вие на тези години и то сам :) Стоката е луксозни часовници. Моля ви без СПАМ в темата :)
 
От: Търся бизнес партньор !

Ти не възприемай любопитството ни и критичните ни мнения като спам. Какво е това без спам, някой се съмнява моля без спам, някой критикува моля без спам.
Просто ми е любопитно как стана главен дистрибутор на часовници, но в България те изпревариха, но в Гърция можеш да продаваш и за къде си главен дистрибутор ? Какво се влага в това главен? Ако не е тайна разбира се!
И те попитах как си толкова сигурен че липсва на Гръцкия пазар стоката ?
П.П. И това не е спам (както и да го пишеш и с малки и с големи букви и на кирилица и на латиница).
Лек ден.
 
От: Търся бизнес партньор !

AMOUN благодаря ти за отговора :D На 19 години мисля че съм успял много повече колкото вие на тези години и то сам :) Стоката е луксозни часовници. Моля ви без СПАМ в темата :)

И как мислиш, че ще заредиш такива часовници? Например някой Франк Мюлер, на който бройката е $10 000? И последно, кой те излъга, че в Гърция не знаят що е то часовник и нямат такива работи?
 
От: Търся бизнес партньор !

AMOUN благодаря ти за отговора :D На 19 години мисля че съм успял много повече колкото вие на тези години и то сам :) Стоката е луксозни часовници. Моля ви без СПАМ в темата :)
Да знам че стоката ти е ЧАСОВНИЦИ видях в Акурото търговете ти ... евала че си успял.. ама с тея снимки с пищовчета и пачки...това ти обяснявам...

а часовницити ОР'ГИНАЛНИ ли са или са ОРИГИНАЛДЪ ? маде ин дъ CHINA или RPC :) въпроса е риторичен - можеш да не отговаряш :)
От коментарите в Акуро всички ли са от теб и приятели или са само от теб ?
колко часовника продаде?
 
От: Търся бизнес партньор !

Благодаря на всички за мненията. Благодаря и за критиките (мисля, че са градивни) Намерих си човека.
1-во AMOUN - нямам коментари от приятели
2-ро AMOUN - над 20 часовника
3-то AMOUN - часовниците са изключително харесвани
4-то AMOUN Благодаря ти, че уважи темата ми. Оценявам го !

Поздрави и пожелания за лек,успешен и паричен ден :)
 
От: Търся бизнес партньор !

Изтърва да отговориш на въпроса в болд? умишлено предполагам :)
щом нямаш от приятели - значи ти си си ги писал ?
и 20 часовника по колко пари ?
 
От: Търся бизнес партньор !

Наистина аватара не ти е на място.Какво би казал някой евентуален съдружник при вида на този лапешки аватар.
 
От: Търся бизнес партньор !

1. Часовниците са оригинални
2. Харесва ми чувството ти за хумор :D
3. Цената варира

Благодаря на всички писали в темата. Намерил съм човек и мисля, че темата става ненужна.

П.П: Стига сте се занимавали с аватари ми :D Щом не ви харесва ще си го сменя
 
От: Търся бизнес партньор !

Наистина аватара не ти е на място.Какво би казал някой евентуален съдружник при вида на този лапешки аватар.

Е смее ли някой да му каже нещо , нали ще го застреля! :D :D
 
От: Търся бизнес партньор !

Сега аватара ти вече е по-нормален. Приличаш на преуспял от бизнеса с часовници човек, който почива на Канарите.

А сега сериозно, дайте да видя някой търг, че ми стана интересно.
 
От: Търся бизнес партньор !

евалата колега :)
хубаво е лятото а :)
сериозно ако не беше оня аватар нямаше да погледна с такъв скептицизъм на поста ти :)
 

Горе