Търся дами за писане в женски форум

От: Търся дами за писане в женски форум

Изпратих на ЛС мейла си, за да ме намериш във фейсбук. Ако случайно не си го получил, мога и тук да си напиша мейла.
 
От: Търся дами за писане в женски форум

Здравейте, интересувам се и искам повече информация...Ако може на лични съобщения. Благодаря!!! Феисбука ми е Eleonora Tasheva. :)
 
Последно редактирано:
Доста голям интерес. @glndrk, ще можеш ли да даваш в лични мейл или нещо друго, защото гледам, че доста от желаещите са с недостатъчно постове за лични. ;) Предполагам го правиш, но да напомня, може и в началния пост да поставиш мейл или други детайли за комуникация. :)
 
От: Re: Търся дами за писане в женски форум

Доста голям интерес. @glndrk, ще можеш ли да даваш в лични мейл или нещо друго, защото гледам, че доста от желаещите са с недостатъчно постове за лични. ;) Предполагам го правиш, но да напомня, може и в началния пост да поставиш мейл или други детайли за комуникация. :)

За по лесна комуникация с хората които нямат регистрация в форума, оставям личния си ФБ профил - https://www.facebook.com/profile.php?id=1393900213 (моля като ме адвате и пишете споменавайте, че пишете във връзка с обявата ми)
 
От: Търся дами за писане в женски форум

Набирането продължава. Имам нужда от още малко дами...
 
От: Търся дами за писане на "статии" в женски форум

За всеки направен пост, ще получавате

Гледах ценоразписа в pdf-а.
Имам впечатлението, че тук не правиш разлика между мнение в тема - коментарно, и мнение, което отваря тема. А в ценоразписа има разлика.
Използването на англицизми, когато има утвърдени български думи, понякога играе лоша шега.
 
От: Търся дами за писане в женски форум

Единственото условие e да сте дама...
Да, но на лично искаш и условие за определен брой фейсбук приятели, така че офертата е малко некоректна.
За последно отпадна ли това изискване?
 
От: Търся дами за писане на "статии" в женски форум

Хубаво е да има феисбук приятели, но не е задължително. Има хора с по 100 приятеля които съм одобрил...
 
От: Търся дами за писане в женски форум

Повдигам темата за последно, с което се надявам да запълня оставащите няколко свободни места...
 
Re: От: Търся дами за писане в женски форум

Повдигам темата за последно, с което се надявам да запълня оставащите няколко свободни места...

Айде дами, и без това в бг мама едва ли ще имате такова предложение. ;)

Успехи с набирането на дами и да се похвалиш с развитието на форума.
 
От: Търся дами за писане в женски форум

Пиши на лично за какво става на въпрос. :)
 
Re: От: Търся дами за писане в женски форум

Пиши на лично за какво става на въпрос. :)
Здравей и добре дошла. Надявам се престоя ти тук да е пълноценен и интересен. само да ти кажа, че за да отговориш на личните са ти нужни още поне 4 поста. Успехи. ;)
 
От: Търся дами за писане в женски форум

Освен в Предприемач и още 2 уебмастърски форума, рядко влизам в други. Но, в женския на колегата се регистрирах просто като обикновен потребител. С няколко думички - форумът е със страхотна визия, семпло структуриран и приятен за престой. Макар и да не съм по женските приказки, допадна ми обстановката в него. Виждам потенциал за развитие. Нищо общо с бг мама-та няма. ;)

Пожелавам му да се развива с предприемачески дух и същевременно да ни препраща повечко предприемачки тук. :D
 
От: Търся дами за писане в женски форум

Освен в Предприемач и още 2 уебмастърски форума, рядко влизам в други. Но, в женския на колегата се регистрирах просто като обикновен потребител. С няколко думички - форумът е със страхотна визия, семпло структуриран и приятен за престой. Макар и да не съм по женските приказки, допадна ми обстановката в него. Виждам потенциал за развитие. Нищо общо с бг мама-та няма. ;)

Пожелавам му да се развива с предприемачески дух и същевременно да ни препраща повечко предприемачки тук. :D
Благодаря за мнението @petya77
Старая се да създам нещо уникално [emoji1]
 
От: Търся дами за писане в женски форум

Ъпвам си темата защото ми трябват още момичета. Контактите ми ги има по нагоре, така, че които има малко свободно време и желание да пише в форума, нека ми пише...
 
От: Търся дами за писане в женски форум

Тюх, а аз продължавам да нямам ФБ профил. Нищо, че съм дама. :)

Успех в начинанието.
 
От: Търся дами за писане на "статии" в женски форум

Направи си, след месец(че и по рано) ще отговаряш на условията :)
 

Горе