Търся изработка на лого в 3 варианта

strana

Well-Known Member
Рейтинг - 97.7%
43   1   0
Трябва ми изработка на 3 (три) почти еднакви лога за сайтовете: bank-bg.com, bank-eu.com и bank-ru.com. Тъй като са с еднакъв шаблон и тематика, то разликите и акцентите в тях трябва да са върху двете букви (bg, eu, ru) - примерно, може да се интегрират знаменца. Предложения и искана цена за услугата - на ЛС.
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Не разваляй хубавия дизайн със знаменца в логото. Моя препоръка :)

bankbgcom..gif
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Благодаря за препоръката, ще я имам предвид при прегледа на вариантите.

В твоя вариант ми харесва инициала, може да се ползва, но трябва да се измисли да се акцентира по някакъв начин и върху bg-то.
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

препоръчвам да поразпиташ десетина човека преди да се впуснеш да акцентираш

- защо точно искаш да акцентираш?
- ще помогне ли подобен акцент в лого за имиджа на сайта?
- коя сериозна голяма компания или сайт акцентира върху съкращения на държави


bankbgcom2..jpg
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

.. върху bg-то

препоръчвам да поразпиташ десетина човека преди да се впуснеш да акцентираш

- защо точно искаш да акцентираш?
- ще помогне ли подобен акцент в лого за имиджа на сайта?
- коя сериозна голяма компания или сайт акцентира върху съкращения на държави


Виж файлът 534

На мен също ми харесва логото. :)
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Иначе не виждам как стандартният читател ще разграничава тези сайтове. Имам предвид не тези, който четат само на един език, а тези, които ползват различна информация на няколко езика (а в тази финансова тематика повечето от тях ще четат поне два от трите варианта). Еднаквият дизайн показва, че сайтовете са в една група, но смятам, че трябва да има и лек акцент, който лесно да ги откроява. Иначе дори и аз почвам да ги бъркам къде новините трябваше да са на английски, а къде на руски, тъй като bank-eu.com и bank-ru.com доста си приличат.
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Еми ето и с акцент
И пак няма флагчета.

Малко EU цветова гама за EU и става патрон :)

bankeucom..jpg
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

1. За буквите eu ми харесва начина на разграничаването.
2. Цветовете на шаблона не искам да сменям спрямо езиковата версия, тъй като цветовете са навързани със скрипта за текстовите обяви, който пък върти определени цветове на няколко канала (средно по 50 сайта на канал) , а в него е включен и Adsense, което допълнително усложнява работата с цветовете - нямам чисто физическата възможност да създавам за всеки отделен сайт отделен шаблон за текстови обяви, множко са ми, а и екипът е малоброен.
3. само за уточнение.., тъй като получих и няколко проекта на ЛС, няколко от които не са на необходимото ниво - освен на идеята, ще държа и на качествено изпълнение на самото лого. Работя с продуктите на Adobe и Corel вече 12-13 години горе-долу, което хем е достатъчно време да разбера, че от мен дизайнер няма да стане, но хем и достатъчно време да мога да скалъпя лого на средно дилетантско ниво. В случая обаче ми трябва професионално изпълнение и затова потърсих услугите на форума.

пп. Ще съм оффлайн до късно вечерта, така че няма да имам възможност дотогава да отговарям в темата и на ЛС.
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

strana едва ли ще мога аз да го направя, но нека ти подхвърля една идея. Пробвай да добавиш отличителни символи, примерно звезди(за eu) и т.н. Мисля, че ще се получи добре. :)
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Нещо такова ;п
обаркал съм градиента е кажи дали ти харесва така ак оти харесва ще го оправя
 

Прикачени файлове

  • sda..png
    sda..png
    9.4 KB · Преглеждания: 20
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Няма да коментирам :)

Признавам си, че пуснах обява в този форум като се надявах да намеря добро качество на по-ниска цена (всички посочени досега цени ме уреждаха) , но явно имаме разминаване в разбиранията за качество. Без изобщо да подценявам уменията на тукашните дизайнери, тъй като съм виждал техни проекти, които са ми харесвали дори много, но май ще се наложи да потърся услугите на професионална агенция. Благодаря на всички писали досега.
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Е извинявай ама какво разбираш под лого :?
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Под "лого" разбирам лого.

Надписи с различни шрифтове мога да правя и аз.
 
От: От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Под "лого" разбирам лого.

Надписи с различни шрифтове мога да правя и аз.

E да беше драснал 1 л.с. ^^
Аз на такива обяви от тип "конкурс" не обръщам внимание :}
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

А нещо така по добре ли е :?
 

Прикачени файлове

  • sda..png
    sda..png
    18.4 KB · Преглеждания: 13
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Извинявай, z3al0t, изобщо не се усетих, че не гледаш по тези теми. Всъщност, точно твоите проекти ме грабват най-много.
 
От: От: Търся изработка на лого в 3 варианта

А нещо така по добре ли е :?

Представяш ли си какво ще стане като, за да си приличат, трябва да сложиш картата на ЕС или Русия?
 

Горе