Търся клиенти за своята страст

От: Търся клиенти за своята страст

Всичко е ток и жица, обаче посещенията в темата едва ли са повече от 300, а уникалните дори и толко нема :twisted: Само ти си я прегледал около 190 пъти..и аз към 15, и всеки който е писал поне по 10...бе сметай сам :) Не че искам да ти скърша кахъра, ама още ти е рано за супернова :D
 
От: Търся клиенти за своята страст

Всичко е ток и жица, обаче посещенията в темата едва ли са повече от 300, а уникалните дори и толко нема :twisted: Само ти си я прегледал около 190 пъти..и аз към 15, и всеки който е писал поне по 10...бе сметай сам :) Не че искам да ти скърша кахъра, ама още ти е рано за супернова :D

По твоите сметки, в другите теми освен автора друг не влиза, така ли? Ти ако всеки ден минаваш през едно капанче и пиеш по бира.....дали на втория месец собственика ще те посрещне с думите "Къш, писна ни от тебе, цял месец все ти ни се мъкнеш, а ние искаме уникални клиенти т.е. всеки ден различни....къш, къш, къш...."
 
От: Търся клиенти за своята страст

Верно е заприличала на "Пазар" тая тема... :) ... Иво дори Хемингей не го харесват всички.. защо очакваш теб да харесват.. между другото чувам добри отзиви за теб.., а темата е омазана здраво..
 
От: Търся клиенти за своята страст

Добре, хайде признай си колко пъти лично ти си влизал в тая тема :) Айде аз се напънах да те светна как да пишеш СТАТИИ (ония лични дет ме заля), а ти са ако си текъв пич дет се изкарваш ще кажеш честно колко пъти си влизал в темата...ако ги помниш :rolleyes: Според мен е всекъ път кога видиш че някой е писал, профилактично по 3-4 пъти на ден (да провериш дали не си написал някоя глупост), всеки път поне 2 пъти след като ти си я ъпдейтнеш така грижовно както правиш, и около найсе пъти от серпа до кат се любуваш как се индексира :D Всъщност, залагам на 150 редовни потребителя във форума + 100 случайни + 10 от серпа (ти ест)
Еййййй не се става звезда толко лесно а :) Я земи си пусни по една такава тема (или като оная дет я изтриха :D ) в някой оборотен форум, кат дата или мама например, да видиш кво е истински калабалък....или шубето е голям страх?? Щото знаеш, че образ кат мене ще е като монахиня в сравнение с гамените дет ще те налазят :wink:

Са, треве ли да влизам в личното да ти пояснявам и как се ъпва тема :twisted:
 
От: Търся клиенти за своята страст

Верно е заприличала на "Пазар" тая тема... :) ... Иво дори Хемингей не го харесват всички.. защо очакваш теб да харесват.. между другото чувам добри отзиви за теб.., а темата е омазана здраво..

Няколко пъти питах из темата и на лични - Къде съм заявил, че очаквам всички да ме харесват?:mad: Напротив - нормално е повечето да не ме харесват,...... че то аз не се харесвам дори...представяш ли си, ама какво да правя търпя се някак си. Съдба.:cry: Добрите отзиви са, защото хората търсят разнообразие, бягство от шаблона и клишето, интересен поглед върху нещата, здравословна доза лудост ако щеш :lol: и аз ги вадя тези неща от ръкава и готово....:roll::beer:
 
От: Търся клиенти за своята страст

след цялото реване по форума как те нападали, как не те оставяли на мира отиде и изсра тва мнение в ЧУЖДА ТЕМА В ПАЗАРА под ПРЕДЛОЖЕИНЕ НА КОНКУРЕНТ

Holly, прекалено много грешки.
1. не се публикува във форум текст, който евентуално може да се ползва в сайт.
2. това не е място за реклама на продукти
3. правописни грешни
4. смислови грешки
5. търсейки уникалност си сглобила една пълна безсмислица. Много кръпки, но текстът няма душа.
Четох ти статиите - кой ти внуши, че можеш да пишеш? По-големи бози не съм чел от ученическите години, когато пишехме съчинения.
Работи си като хамалин и не се занимавай с неща, от които нищо не разбираш.
Това, че сваляш цените не е проблем. Проблем е, че сваляш нивото и е срамно за гилдията.
Знам, че няма да ме разбереш, но както казва копипастера, трябва да има и гадове като нас да отварят очите на хората.
Сега почвай да ме псуваш, но това няма да те направи добър писател. Някога ще ми благодариш за откровеността....:mad:

мне пич - никво сваляне на мерника повече - ПОДЛЕЖИШ НА ОТСТРЕЛ ЦЕЛОГОДИШНО

БАСИ НАПРАВО НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ кво чета - как не те досрамя така брутално и очевадно просташки да влезеш на шпагат? кво искаш поръчката ли? да ти имам методите за постигане на целта
 
Последно редактирано:
От: Търся клиенти за своята страст

Иво, не искам да влизаме в излишни пререкания и затова благоразумно няма да коментирам цитираното ти от кретен изказване по мой адрес. Само искам да те осведомя, че съм жена и работата като хамалин не би била по силите ми (тежа 50 кила с мокри дрехи). Публикуването на текста в публичното пространство на форума беше съвсем умишлено и целенасочено именно поради причините, които ти сам изтъкваш.

Благодаря ти за рекламата, която ми направи, но за твое добро се надявам с това дискусията да приключи и всеки от нас да продължи по пътя си. Успех!
 
От: Търся клиенти за своята страст

Благодаря ви за солидарността. Иво очевидно има нещо против това, че съм готова да се споразумявам за цените с клиентите. Опита се и на ЛС да ми прави намеци, че му подбивам цените, и след като му отговорих, че всеки сам е свободен да определя цената на труда си, последва второ ЛС със смисъл, подобен на горния му пост "ти за коя се мислиш, направо си некадърна, не ми се пречкай".
Действията и изказваниятана Иво говорят сами за себе си, така че мисля, че няма нужда да спамим темата на човека с излишни размисли и страсти. и само на мен ли ми се струва, че всяка тема, в която "негова светлост" реши да сподели височайшето си мнение, се превръща в пълна боза?!

@tsokala: пращам ти ЛС, за да няма повече мнения на "специалисти". Сорка, че прецакахме темата.

ХОЛИ, СОРИ ЗА ГРУБИЯ ЕЗИК КОЙТО ЩЕ ПОСЛЕДВА - НЕ Е ЗА ТЕБЕ

--------------------

ТИ ВЕРНО ЛИ СИ ТОРМОЗИЛ МОМИЧЕТО НА ЛИЧНО?

===========================

ТИ ЕПТЕН ГО ОБЪРНА НА БАЩИНИЯ ТУКА ВЕ

бааааа - монополизираш пазара на писателски услуги ли ко прайш? баси сикаджията се извъди - ко ще биеш другите дето се опитват да пишат и те ли?

ТРЕА СЕ ЛЕКУВАШ*

* тва отново е съвсем добронамерен съвет
 
Последно редактирано:
От: Търся клиенти за своята страст

Чакам извинение, защото с твоите "намеци" и откровени лъжи забърка невероятна каша. Не го ли осъзнаваш поне? Всичко ли в твоя живот е поръчки, клиенти и пари....? За морал, съвест и човещина да си чувала? Дали да се надявам на чудо?:)
Иво, не искам да влизаме в излишни пререкания и затова благоразумно няма да коментирам цитираното ти от кретен изказване по мой адрес. Само искам да те осведомя, че съм жена и работата като хамалин не би била по силите ми (тежа 50 кила с мокри дрехи). Публикуването на текста в публичното пространство на форума беше съвсем умишлено и целенасочено именно поради причините, които ти сам изтъкваш.

Благодаря ти за рекламата, която ми направи, но за твое добро се надявам с това дискусията да приключи и всеки от нас да продължи по пътя си. Успех!
 
От: Търся клиенти за своята страст

Чакам извинение, защото с твоите "намеци" и откровени лъжи забърка невероятна каша. Не го ли осъзнаваш поне? Всичко ли в твоя живот е поръчки, клиенти и пари....? За морал, съвест и човещина да си чувала? Дали да се надявам на чудо?:)

ТИ Я НАПАДНА И ОБИДИ
ТЯ ТИ ДЪЛЖИ ИЗВИНЕНИЕ?


тоз филм не го бях гледал сори. ти сигурен ли си че си сам в тва тяло?

Покъртителен пример за морал, съвест и особено човещина

"кой ти внуши, че можеш да пишеш?"
"много кръпки, но текстът няма душа"
"по-големи бози не съм чел"
"работи си като хамалин"


линк към цялото мнение http://www.predpriemach.com/showthread.php?p=459159#post459159
 
От: Търся клиенти за своята страст

Защо са тия чертички а? Изтрил си "цитатите" на Холи а? Тогава махни и надписа, че съм я тормозил на лично. Помоли я да ти покаже какво точно съм и писал и може доста неща да ти се светнат във винаги готовия за прибързано-грешни изводи мозък. Аз съм го обърнал на бащиния??? Кой го казва? Човекът, който ми съсипа две теми с псувните и обидите си? Който се рови навсякъде и търси нещо компрометиращо за мене. Още в началото се почудих - Защо толкова ме мразиш? Знам, че е лично. Вече добре знам. Всъщност това, че ме мрази човек като тебе не ми е проблем. Липсата на правила е дразнещото. Отдавна трябваше да бъдещ изгонен от форума за грубия си език и обиди....
--------------------

ТИ ВЕРНО ЛИ СИ ТОРМОЗИЛ МОМИЧЕТО НА ЛИЧНО?

===========================

ТИ ЕПТЕН ГО ОБЪРНА НА БАЩИНИЯ ТУКА ВЕ

бааааа - монополизираш пазара на писателски услуги ли ко прайш? баси сикаджията се извъди - ко ще биеш другите дето се опитват да пишат и те ли?

ТРЕА СЕ ЛЕКУВАШ*

* тва отново е съвсем добронамерен съвет
 
От: Търся клиенти за своята страст

Защо са тия чертички а? Изтрил си "цитатите" на Холи а? Тогава махни и надписа, че съм я тормозил на лично. Помоли я да ти покаже какво точно съм и писал и може доста неща да ти се светнат във винаги готовия за прибързано-грешни изводи мозък. Аз съм го обърнал на бащиния??? Кой го казва? Човекът, който ми съсипа две теми с псувните и обидите си? Който се рови навсякъде и търси нещо компрометиращо за мене. Още в началото се почудих - Защо толкова ме мразиш? Знам, че е лично. Вече добре знам. Всъщност това, че ме мрази човек като тебе не ми е проблем. Липсата на правила е дразнещото. Отдавна трябваше да бъдещ изгонен от форума за грубия си език и обиди....

ми нали и ти ги имаш - публикувай ги ти?

кой ти каза че те мразя бе пич? ти не заслужаваш таквизи силни чувства.

виж ся не мога да отрека че мноо ме кефи как ти се топи репутацията. Мерси на всички дето не пропуснаха да изразят позицията си за поведението ти в другата тема щото единствената причина за вс8ичко това е САМО ТВОЕТО МНЕНИЕ И ПОВЕДЕНИЕ СЛЕД ТОВА
 
От: Търся клиенти за своята страст

Ivobos каза:
Какво студио те гони? Няма никакво студио. И не съм на 20, а на 40 от които съм прекарал 20 на "топло" точно заради такива отворковци като тебе , щото не умеете да си държите езика зад зъбите , а аз като ударя две ракии и ставам много "спонтанен". Ако толкова държиш да се видим все пак знай - 120 кг. 196 см. съм , тренирал съм бокс и бях юношески шампион преди да почна да се бия предимно извън ринга. Умея и кик-бокс. Не ти се хваля, но сега се рамекнах нещо и наистина е по-добре за тебе да не ме виждаш и чуваш . Изтрий си постовете и се махай. Аз също ще се махна от темата. Не ми се прави бизнес , но и не ми се влзиа пак в затвора заради такива коато тебе. Хайде направи ми тази услуга ....постъпи както те помолих и всичко ще е наред .

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43389&p=446069#post446069

опааааа, ей тук падна :D
 
От: От: Търся клиенти за своята страст

А така как ти изглежда? :)

Какво студио те гони? Няма никакво студио. И не съм на 20, а на 40 от които съм прекарал 20 на "топло" точно заради такива отворковци като тебе , щото не умеете да си държите езика зад зъбите , а аз като ударя две ракии и ставам много "спонтанен". Ако толкова държиш да се видим все пак знай - 120 кг. 196 см. съм , тренирал съм бокс и бях юношески шампион преди да почна да се бия предимно извън ринга. Умея и кик-бокс. Не ти се хваля, но сега се рамекнах нещо и наистина е по-добре за тебе да не ме виждаш и чуваш . Изтрий си постовете и се махай. Аз също ще се махна от темата. Не ми се прави бизнес , но и не ми се влзиа пак в затвора заради такива коато тебе. Хайде направи ми тази услуга ....постъпи както те помолих и всичко ще е наред .
 
От: От: Търся клиенти за своята страст

Или така примерно :

Какво студио те гони? Няма никакво студио. И не съм на 20, а на 40 от които съм прекарал 20 на "топло" точно заради такива отворковци като тебе , щото не умеете да си държите езика зад зъбите , а аз като ударя две ракии и ставам много "спонтанен". Ако толкова държиш да се видим все пак знай - 120 кг. 196 см. съм , тренирал съм бокс и бях юношески шампион преди да почна да се бия предимно извън ринга. Умея и кик-бокс. Не ти се хваля, но сега се рамекнах нещо и наистина е по-добре за тебе да не ме виждаш и чуваш . Изтрий си постовете и се махай. Аз също ще се махна от темата. Не ми се прави бизнес , но и не ми се влзиа пак в затвора заради такива коато тебе. Хайде направи ми тази услуга ....постъпи както те помолих и всичко ще е наред .
 
От: От: Търся клиенти за своята страст

Remind, благодаря ти за репутацията, но беше хубаво да се аргументираш. Даваш ми червена репутация на мнение , където се защитавам от обиди и груби нападки. А тази извадка от тема дори не я бях чел. Не е ли странно , че кретена си е говорил с някой и са си "цитирали" някакви съобщения .....уж били от мене. Сега разбирам ,защо някой ми говореше за затвор и ми викаше бияч. Сори, но нямам нищо общо с тези болни фантазии на неизвестен мозък. Това доказва докъде е стигнала омразата на Кретена, че си е подготвил специални компромати за мене ....Боже, колко мъка и низост има по този свят. Прости му той не осъзнава какво прави.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Тоест, искаш да кажеш, че това в цитата не си го писал ти? :)
 
От: От: Търся клиенти за своята страст

А така как ти изглежда? :)

Или така примерно :

ми ок изглежда само дето линка пак си води до твоето мнение

НЕКВИ НОВИ ИНТРИГИ СЕ ОПИТВАШ ДА ВКАРАШ СЯКАШ?
 
От: От: Търся клиенти за своята страст

Remind, благодаря ти за репутацията, но беше хубаво да се аргументираш. Даваш ми червена репутация на мнение , където се защитавам от обиди и груби нападки. А тази извадка от тема дори не я бях чел. Не е ли странно , че кретена си е говорил с някой и са си "цитирали" някакви съобщения .....уж били от мене. Сега разбирам ,защо някой ми говореше за затвор и ми викаше бияч. Сори, но нямам нищо общо с тези болни фантазии на неизвестен мозък. Това доказва докъде е стигнала омразата на Кретена, че си е подготвил специални компромати за мене ....Боже, колко мъка и низост има по този свят. Прости му той не осъзнава какво прави.

жертвата - що не напрайш и една снимка с жална физиономия

2005_07_21_shrek_cat1.jpg

АЗ ПАК ТЕ ПИТАМ

КОЙ ЗАПОЧНА? ХОЛИ С КАКОВ ТЕ ПРОВОКИРА ДА ПУСНЕШ ОНОВА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ГРУБО И ПРОСТАШКО МНЕНИЕ ГОРЕ?

аре ве ще ни накаже гугъл за дупликейт контент - отговори на тоя въпрос вече десет пъти те питаг

и ко стана там с ЛИЧНИТЕ - ЩО НЕ ГИ ПОСТНЕШ ТИ?
 

Горе