Търся клиенти за своята страст

От: Търся клиенти за своята страст

Ивооооо Ужасно Много ти се Извинявам ! Просто не се сдържах :)
 
Последно редактирано:
От: Търся клиенти за своята страст

copypaster,
Имам една голяма молба към теб!
С този цитат ще ми дойде на гости някое гугълско животно и ще накаже сайта за дублирано съдържание.

Може ли да го махнеш?

Предварително ти благодаря!:roll:
 
От: Търся клиенти за своята страст

Ами Хисар си е точно място за пенсионерска почивка, да ходят там да се лекуват на минералните бани.
То друго там няма какво да се прави:) Мои познати бяха ходили там преди 2 години и казаха, че умряли от скука.:)
Обаче Иво толкова е накъдрил статията, че чак да му се приходи на човек в Хисар-я,
което е и целта на такава статия в крайна сметка.:)
Мерси на Деси, че я пусна. Много е интересна и нестандартна и за пореден път Браво! на Иво.:D
 
От: Търся клиенти за своята страст

copypaster, знам че професията ти те задължава да копираш и пастираш на конвейр, но кой ти разреши да ползваш моя авторска статия? Само с извинение няма да стане, дължиш ми пари. Пейпал или Пауза?
 
От: Търся клиенти за своята страст

Аз пък съм изключително доволна от статията, която поръчах на Иво.
Така, че поръчвайте му смело.
Ето я и статията.

това е абсолютно безсмислено "Снимки: Google image" - или сложи урл към източника на всяка снимка или не слагай нищо
 
От: Търся клиенти за своята страст

това е абсолютно безсмислено "Снимки: Google image" - или сложи урл към източника на всяка снимка или не слагай нищо

Съгласен съм, това е много глупаво и не те оправдава по никакъв начин ако си взел без разрешение някоя снимка. Всъщност и надписа откъде си взел някоя снимка пак не те оправдава, ако си я взел без разрешение, но поне си личи, че не се правиш на тарикатче.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Иво, отваряш този линк: http://www.flickr.com/search/advanced/, вписваш в полето думичката (дестинацията), която търсиш, като по-долу даваш отметка в чекбоксите: 'Only search within Creative Commons-licensed content', 'Find content to use commercially', 'Find content to modify, adapt, or build upon' и задай търсене. Ще се покажат хиляди резултати с красиви фотографии. Можеш да свалиш само тези, които имат лиценз 'Some rights reserved'. Като обърнеш внимание на автора им - копираш линка към профила му и го пействаш на клиента ти. Той си поставя под публикацията нещо подобно - Източник: Борил Майстора, като го линква към профила му. Не е задължително да си играе да линква всички снимки ;)
 
От: Търся клиенти за своята страст

Съгласен съм, това е много глупаво и не те оправдава по никакъв начин ако си взел без разрешение някоя снимка. Всъщност и надписа откъде си взел някоя снимка пак не те оправдава, ако си я взел без разрешение, но поне си личи, че не се правиш на тарикатче.
Те пък щото снимките в твоя сайт са уникални или си искал специални разрешения.:)
Под нито една няма източник, а линковете им водят към галерии в tumbrl, flickr и руски сайтове.

Не мога да ви разбера като започнете да се правите на стражарите на нета, а не дишате по-спокойно и
не си гледате вашата работа и вашите сайтове.

-----------------------
Петя, пак си с полезно включване! Репутация от мен!:D
 
От: Търся клиенти за своята страст

Иво не е виновен. Аз слагам снимките.
Иначе ще взема предвид съвета на Петя.
Аз не знам защо се хващате за най-малкото нещо?
Оставете човека да си пише статии!
Защо трябва да му спамим темата?
 
От: Търся клиенти за своята страст

Иво не е виновен. Аз слагам снимките.
Иначе ще взема предвид съвета на Петя.
Аз не знам защо се хващате за най-малкото нещо?
Оставете човека да си пише статии!
Защо трябва да му спамим темата?

Е, не му спамим темата, напротив - учим го как е правилно да се постъпва. Но значи в случая ти си била тази, която е постъпвала грешно със снимките, а не Иво.
 
От: От: Търся клиенти за своята страст

Иво, отваряш този линк: http://www.flickr.com/search/advanced/, вписваш в полето думичката (дестинацията), която търсиш, като по-долу даваш отметка в чекбоксите: 'Only search within Creative Commons-licensed content', 'Find content to use commercially', 'Find content to modify, adapt, or build upon' и задай търсене. Ще се покажат хиляди резултати с красиви фотографии. Можеш да свалиш само тези, които имат лиценз 'Some rights reserved'. Като обърнеш внимание на автора им - копираш линка към профила му и го пействаш на клиента ти. Той си поставя под публикацията нещо подобно - Източник: Борил Майстора, като го линква към профила му. Не е задължително да си играе да линква всички снимки ;)

Да. Това е изключително полезно. Тъкмо ще имам нужда от маса снимки и видеа за една поредица. Данке, Петя! Какво щяхме да правим мъжете без жените? Едно на ръка е, че всички щяхме да сме педали......;)
 
От: Търся клиенти за своята страст

Е, не му спамим темата, напротив - учим го как е правилно да се постъпва. Но значи в случая ти си била тази, която е постъпвала грешно със снимките, а не Иво.
Признавам си без бой!:(
 
От: Търся клиенти за своята страст

Радвам се, че намирате подсказката ми за полезна и благодаря за репчетата. Ще допълня в случай, че снимките са от различни автори - изреждате ги с линкнати имена, като 'източник' може да се замени с 'фотоизточник'. ;) Не си играйте да линквате всяка снимка към един и същ домейн с различни разширения - по-малко изходящи линкове само с връзка към авторите на фотографиите.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Евала бате, задобряваш :) Гледам вече се стараеш да пишеш в лице по-различно от СОБСТВЕНОТО, както и да форматираш текста подходящ за четене :wink: Все пак има полза от тъпи копилиета кат мен, нищо че няма да го признаеш никога :rolleyes:

Само незнам що бинки така мазно шано минава и ми трие постовете.... Ще ме вкара май в излишни размисли за причината :twisted:
 
От: Търся клиенти за своята страст

Творчески интелигентно с работнически размах

Реших да ставам творчески играч
криейтнах си обява сладкодумна.
На сайт велик - Предприемач
послушно мишката я думна.

Написах статии приличен брой
и трудно бизнеса потръгна.
Тоз чалнат стил - типично мой
читатели добри в душата ръгна.

Кръчмарю, викна силно антифен,
изкуството объркал с ресторант.
Поспрях за миг аз притеснен,
преди да дойде отговор гарант.

Не съм пияч, не съм трошач.
Аз скромно думички фльонгирам.
Това не прави супер разбирач,
но хляб ще мога да намирам.

Не се косете и не ме съдете
в тази криза кинтите са кът.
Ситуацията бързо преценете
заръчвайте - опашка е на път.
 
Последно редактирано:
От: Търся клиенти за своята страст

Честит рожден ден на темичката ми. :beer: Днес навършва един месец и за този период има над 3000 посещения.:D Добро постижение, едва ли е рекорд, но заслужава уважение.:roll: В никакъв случай това не ми е била целта, но все пак така доказах тезата си, че привличам добър трафик, а от него се печели. Сега е мъртъв сезон, но се надявам за в бъдеще все повече хора да се възползват от услугите ми. Успешен ден.:|
 
От: От: Търся клиенти за своята страст

Какво щяхме да правим мъжете без жените? Едно на ръка е, че всички щяхме да сме педали......;)

Виж ся - тебе това не може да те спре.... както и да е... за друго ми е мисълта. Статията за Хисаря. Лично на мен (след първите 5-10 изречения не ми харесва) Ся, ясно е, че е само заради линковете. Пишеш като 2 класник (не е обида, на някой тук му харесва) пък илинковете ще минат през гугл като топли лай/на през пате.
За собственика на сайта е важно като напишеш 'почивка' в търсачката да му излезе сайта, а това се постига и с тотална безмислица от текст, гарнирана с кл. думи и линкове (това последното е тествано)
 
От: От: От: Търся клиенти за своята страст

Виж ся - тебе това не може да те спре.... както и да е... за друго ми е мисълта. Статията за Хисаря. Лично на мен (след първите 5-10 изречения не ми харесва) Ся, ясно е, че е само заради линковете. Пишеш като 2 класник (не е обида, на някой тук им харесва) пък илинковете ще минат през гугл като топли лай/на през пате.
За собственика на сайта е важно като напишеш 'почивка' в търсачката да му излезе сайта, а това се постига и с тотална безмислица от текст, гарнирана с кл. думи и линкове (това последното е тествано)
garnet, сори брат не предлагам услугата "наливане на мозък"...:lol: Потърси в друга тема, някъде може и да има.....все пак ти съчувствам :rolleyes:
 

Горе