Търся клиенти за своята страст

От: Търся клиенти за своята страст

Копи, така и неразбрах какво ти пречи моето Аз, Его или както ти е удобно. То си стои в моята тема и не я напуска. Аз не съм И.Ф. да ти седна в скута, че да се оплакваш.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Нека да опровергая @copypaster,
Защото Иво пише хубаво и му трябва малко, за да влезе в крачка и да докара трафик на сайта.
Иво ще ми напишеш ли една статия за туризъм?
Ще я кача в моя сайт е ще сложа името ти на автор.
Нека да е Почивка в Хисаря. Това ти е ключовата дума, трябва да повториш няколко пъти в текста. Можеш да напишеш в Гугъл този израз и да видиш какво още ще ти излезе при търсене. Другите думи, които излизат ще ги вмъкнеш в статията, без да ги повтаряш.
Да бъде като справочник - указател за туриста. Какви забележителности има, къде може да се отседне, къде да се нахрани човек, как да стигне до там. Ако искаш намери си и снимки по твой избор.
И, ако нямаш инструмент за тестване за уникалност, който е задължителен при всички статии, ползвай това.
Позволени са лирични отклонения, защото темата туризъм го позволява.

Ок. Какъв обем? Срок?
 
От: Търся клиенти за своята страст

Обем - по твой избор. Ако е дълга ще се раздели на две, с две различни заглавия. Въпросът е да е полезна за читателите, но и за търсачките.
Срок - пак по твой избор.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Обем - по твой избор. Ако е дълга ще се раздели на две, с две различни заглавия. Въпросът е да е полезна за читателите, но и за търсачките.
Срок - пак по твой избор.

Ти си душичка. ;) Първото ми гадже се казваше Десислава и още имам специално отношение към това име. Нищо, че после изредих всякакви имена и доста не ги и помня. ( Егото пак си показва рогата ;) ) Старата любов ръжда не хваща. ;)
 
От: Търся клиенти за своята страст

Ivobos искам да те питам защо си изтрил всички твои коментари в темите, които си пускал досега? Или има многоточие или това - 12345678910. Любопитно ми е каква ти е била идеята за това упражнение, затова питам.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Ivobos искам да те питам защо си изтрил всички твои коментари в темите, които си пускал досега? Или има многоточие или това - 12345678910. Любопитно ми е каква ти е била идеята за това упражнение, затова питам.

Бях тръгнал да напускам форума и затова реших да почистя след себе си като добро момче. С четири думи - нападна ме стадо хейтъри! Когато писах до модераторите да делнат цялата тема, те ми се извиниха и ме помолиха да поостана като обещаха да следят кой ме безпокои. Това е. ;) Няма драма.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Щото иска да изгради нов образ човека :wink: Виде че тука не му е бащинията и казаните думи са хвърлен камък и понеже явно НЕ МОЖЕ ДА СИ ГО ПОЗВОЛИ :lol: реши, че трябва да се възползва от ултра либерализма умишлено допуснат от админите, тоест - възможноста всеки когато реши да си разчисто говнята :)

Не че съм особено запознат, но в една тема видях, че нещо се е дуел как е 120 кила без дрехи и некви автомати вадел и тн...неща дет естествено всеки може да каже, особено така страстен копирайтър като боса :rolleyes:


Иначе, босе, на мен лично не ми пречи и грам големото ти аз, видел съм ги секакви вервай ми :) Обаче кофти се опита да изкараш некаква измислена завист в мен като причина за намесата ми в така убавката ти тема, дет МА ЕСТЕСТВЕНО всички трябва да те харесват и минзухарчета да ти подхвърлят...някои разбира се и със сълзи на очи... - от щастие нали, не кат моите от мъка и завист :twisted:

Бате, га прочетеш у правилата, че всяка тема и смръдните в нея трябва да бъдат харесвани от всички, тогава ще ми претендираш какво да пиша в нея! Точка с тебе...бахти 50-годишният лигоч!
 
От: Търся клиенти за своята страст

Много е ОК за клиентите - сегашни и бъдещи когато между копирайтърите във форума има
коректно и колегиално отношение. От това печелят всички.
Айде стига вече, не сме в детската градина все пак :), пък и твърдо вярвам, че всеки си има теми, в които е най-най-добър в писането.
Вече почти се ориентирах кого да търся за преводи, кого за статии и на какви теми,
както и за пренаписване. Само измамниците Въннннн, нямат място тук.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Ти си душичка. ;) Първото ми гадже се казваше Десислава и още имам специално отношение към това име. Нищо, че после изредих всякакви имена и доста не ги и помня. ( Егото пак си показва рогата ;) ) Старата любов ръжда не хваща. ;)
Абе, хич не съм душичка, особено ако питаш домашния ми народ!
Иначе си прав, че първата любов ръжда не хваща.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Ivobos искам да те питам защо си изтрил всички твои коментари в темите, които си пускал досега? Или има многоточие или това - 12345678910. Любопитно ми е каква ти е била идеята за това упражнение, затова питам.

Бях тръгнал да напускам форума и затова реших да почистя след себе си като добро момче. С четири думи - нападна ме стадо хейтъри! Когато писах до модераторите да делнат цялата тема, те ми се извиниха и ме помолиха да поостана като обещаха да следят кой ме безпокои. Това е. ;) Няма драма.


лежал в затвора заради келеши като нас дето не могат да си затварят устите? 120кг 195 см тренирал кикбокс и кого от нас канеше на среща по тъмни доби? определено имаше какво да се чисти.

ама само моля ти се не се прай на светица да не ти пейстна поста "Предприемач ни навява на мисълта за.... буламач"

успех с услугата
 
От: Търся клиенти за своята страст

Старата любов ръжда не хваща. ;)

Иначе си прав, че първата любов ръжда не хваща.

Глупости, тая приказка още ли е модерна :lol:?! Ръжда не хващат само истинските хора и истинската любов. Некви подобия независимо в какъв ред са не влизат в това число.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Глупости, тая приказка още ли е модерна :lol:?! Ръжда не хващат само истинските хора и истинската любов. Некви подобия независимо в какъв ред са не влизат в това число.

Нямах предвид първата детска любов в 3 - 4 клас, а първата истинска любов. Поне при мен е така.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Не знам кой какъв е, а и не ме интересува, защото в нета всеки може да се прави на какъвто си иска,
но Ivobos ми написа отлично издържан цикъл от 10 кратки статии на тема бижута.
Спазено е всичко както си трябва - плътност на думите,
уникалност, а са и информативни и интересни за четене от потребителите.

Четох старите теми и видях, че е имало някакви истории, но това, което получих от
него като автор наистина е добро и изпускате като не му поръчвате статии,
но вие си решавате в крайна сметка все пак...
 
От: Търся клиенти за своята страст

Не знам и на кой му пречи егото или АЗ-ът на Иво, според мен Иво има уникален талант, който много от копирайтърите нямат, именно за това те не могат да се нарекат нещо повече от драскачи и именно за това тяхното име остава неизвестно, никой не се интересува от кой е написана поредната безмислена и безполезна драсканица, наблъскана с ключови думи. В статиите си Иво влага и част от себе си, това е неговото АЗ. За това когато прочетем негова статия искаме да видим кой е автора. Така той гради име, което се запомня. Не завиждайте копирайтъри, не всеки го може и не му давайте наклон на оная работа... когато започне да пише така както на вас ви се иска той просто ще загуби собственото си АЗ и ще стане поредния драскач. Радвайте се че не ви е навял и насял за да разберете че да си врете носа в чужди работи не е най-добрата идея. Това че на вас ви плащат за статии, които са чисто информативни, скучни и безлични не значи че неговата ниша ще бъде същата.
 
От: Re: Търся клиенти за своята страст

@Ivobos имате лично съобщение от мен.

Системата го е уведомила преди теб :)
освен ако не му пишеш, че има ЛС, преди да си му писал - но тогава няма лс и незнам за какво искаш да кажеш с
@Ivobos имате лично съобщение от мен.

въобще за какво пишете - "имаш ЛС"

ако това е така - той ще види
WTF
 
От: Търся клиенти за своята страст

Ето един мой ежедневен спортен коментар - ревю за притежателите на спортни форуми:

Гледах целия мач. Уникален спектакъл ! Две състезателки с абсолютно различен стил една срещу друга. Много зрелищно се получи. В процеса на мача Цибулкова ми стана по-симпатична, защото искаше повече победата. Вложи много енергия и страст. Не спря да напада и рискува през цялото време. На другия полюс беше Ага Радванска - студено пресметлива, отлична защита, феноменални отигравания при неспасяеми топки. И двете заслужават поздравления и нямаше да е несправедливо и полякинята да спечели, но аз съм привърженик на агресивния стил и се радвам за Доминика. Хареса ми как се раздаде на корта.

И още един:

Турнира не е никак лош. Може би, защото е първи от хард сезона не всички бяха добре подоготвени. Бояна Йовановски беше поставена под номер 1, но не беше във форма. Липсата на публика е единственият недостатък и организаторите трябва да направят по-сериозна реклама за догодина, а и на тениса целогодишно. Все ще се намерят 1000 души да проявят интерес.
 
От: Търся клиенти за своята страст

Пич, само си въобразяваш, че си гений : ) - т'ва с тея водопади от мисли... не е кой знае к'во. И на мен всеки ден ми минават през главата няколко десетки мисли по-колко различни начина мога да изчукам съседката, но не са довели до голям прогрес, за сега. Имам един познат, техните казват, че на 7 годишна възраст за пръв път е казал "мама" - ето това приятелю, е гениално : ).
 
От: От: Търся клиенти за своята страст

Имам един познат, техните казват, че на 7 годишна възраст за пръв път е казал "мама" - ето това приятелю, е гениално : ).
Че какво му е на това гениалното? Така обяснено ми прилича на психологичен проблем.:rolleyes:
 
От: От: Търся клиенти за своята страст

Пич, само си въобразяваш, че си гений : ) - т'ва с тея водопади от мисли... не е кой знае к'во. И на мен всеки ден ми минават през главата няколко десетки мисли по-колко различни начина мога да изчукам съседката, но не са довели до голям прогрес, за сега. Имам един познат, техните казват, че на 7 годишна възраст за пръв път е казал "мама" - ето това приятелю, е гениално : ).
Никога не съм казвал, че съм гений. Не съм си го и помислял дори. Твърдя натрапчиво, че съм различен и това ми помага много при писането да давам винаги нестандартен, непредубеден, неподвластен на правилата и манипулациите и дори шокиращ поглед на всичко заобикалящо. Относно примера с твоята съседка - не бих го сложил в приоритетите си, но ако мой приятел се нуждае от помощ в тази област ще впрегна сили да му дам полезни съвети. Вече няколко пъти го казах по различни начини - щастлив съм когато се чувствам полезен на кауза или хора. За себе си мисля дотолкова, че да съм в прилична форма да помагам на другите. В този материален век е трудно да обясня, че не трупам нито пари, нито вещи и от тях ценя само книгите.
 

Горе