Търся някой, който разбира от математика(вероятности)

hypnocil

Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Търся някой, който разбира от математика. Трябват ми не голям брой елементарни задачи да бъдат решени в следващите няколко часа.

Моля, пишете ми на лично за повече подробности.
 
От: Търся някой, който разбира от математика(вероятности)

Кажи колко пари даваш и колко са задачите, имам 1 приятел които ги разбира :)
 
От: Търся някой, който разбира от математика(вероятности)

Едно време си ги решавахме сами, но явно днешните студенти са вече "по-предприемчиви". :mrgreen:
 
От: Търся някой, който разбира от математика(вероятности)

Смятам, че преди всичко целта на темата е заплащане срещу услуга и че това се вписва в атмосферата на този форум - поправи ме, ако греша?

А 'днешните студенти' и пропаднало поколение са възпитавани точно от това поколение, което си е решавало само задачите и винаги се дава за пример. 'Новото поколение' е плод това, в което живее. А това е построено от предишното поколение... не се раждат цели поколения с дефекти в гените към посредственост, чалга и т.н., нима не би се съгласил?

Без лоши чувства, предполагам и твоите не са такива. Темата е интересна и с удоволствие бих опитал да оборя намека ти, но не е мястото този форум. По същия начин и твоят коментар не беше особено релевантен ;)
 
От: Търся някой, който разбира от математика(вероятности)

Смятам, че преди всичко целта на темата е заплащане срещу услуга и че това се вписва в атмосферата на този форум - поправи ме, ако греша?

Напълно се вписва в атмосферата на този форум, макар и с доста силна иронична нотка. Жалко, че още не сме открили раздел "Разсмей предприемача", за да я поставим на по-подходящо място. :mrgreen:
Можеш да опиташ да я преместиш и в раздела за афилиейт маркетинга. Там разчитат доста на теорията на вероятностите, за да си изчислят приходите и непрекъснато решават такива задачи. Уцелил си правилния форум! :mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: Търся някой, който разбира от математика(вероятности)

Фактът, че продължаваш да пишеш неща, далечни от темата, говори сам по себе си. Ако наистина темата не е за тук - има си съответните хора, които да я изтрият.
 
От: Търся някой, който разбира от математика(вероятности)

Трябват ми не голям брой елементарни задачи да бъдат решени в следващите няколко часа.

Лошо няма - "елементарните задачки" можеш да постнеш като прикачен файл и съответно, който има мерак - ще ги реши в темата. Варианти различни, смешно е да се заплаща за подобна "услуга". Едно време у дома идваха да решаваме задачки ;) Днес всеки самостоятелен ли е?
 
От: Търся някой, който разбира от математика(вероятности)

Фактът, че продължаваш да пишеш неща, далечни от темата, говори сам по себе си. Ако наистина темата не е за тук - има си съответните хора, които да я изтрият.

Тихо, че хората решават задачи и пречиш!
 
От: Търся някой, който разбира от математика(вероятности)

Тихо, че хората решават задачи и пречиш!

:D и двамата ми пречите да решавам задачи! По-кротко, че утре ще има слаб "2"...
 
От: Търся някой, който разбира от математика(вероятности)

Ако е така, да си поръчам за другия месец (дата ще уточним след уговаряне) да ви ъплодна снимка с задачи по Анализ 1 и да ми ги решите.
Тия граници и простотии никак не са ми ясни.
 
От: Търся някой, който разбира от математика(вероятности)

Ако е така, да си поръчам за другия месец (дата ще уточним след уговаряне) да ви ъплодна снимка с задачи по Анализ 1 и да ми ги решите.
Тия граници и простотии никак не са ми ясни.

Що се хабиш? Купи си направо дипломата! :clap:
Това е съвременното българско "образование" - идват в интернет кафето, искат домашно за Амазонка, белите китове и така нататък. Печата се половин страница копи-пейст, в никакъв случай да не е повече от една страница, не се чете нито от "автора" на домашното, нито от учителя...
 
От: Търся някой, който разбира от математика(вероятности)

Що се хабиш? Купи си направо дипломата! :clap:
Това е съвременното българско "образование" - идват в интернет кафето, искат домашно за Амазонка, белите китове и така нататък. Печата се половин страница копи-пейст, в никакъв случай да не е повече от една страница, не се чете нито от "автора" на домашното, нито от учителя...

Така е. Аз обаче искам да уча. Проблема е, че искам да уча и да ми преподават неща които ме интересуват. Не искам да уча математика и геометрия. Всеки преподавател по математика ми обяснява как нещата които учим ще ги ползваме цял живот и простотии, че програмиране не може да се прави без математика ?!?!? Трябва да станем като в чужбина, повече избираеми дисциплини и на кой каквото му се учи. Тоя Анализ който и да питам от моите познати, а доста от тях са и строителни инженери, през живота един път не са го ползвали....
 
От: Търся някой, който разбира от математика(вероятности)

Така е. Аз обаче искам да уча. Проблема е, че искам да уча и да ми преподават неща които ме интересуват. Не искам да уча математика и геометрия. Всеки преподавател по математика ми обяснява как нещата които учим ще ги ползваме цял живот и простотии, че програмиране не може да се прави без математика ?!?!? Трябва да станем като в чужбина, повече избираеми дисциплини и на кой каквото му се учи. Тоя Анализ който и да питам от моите познати, а доста от тях са и строителни инженери, през живота един път не са го ползвали....

Аха, но и в чужбина (САЩ) се учи висша математика, а в зависимост от специалността не е само една. И не говоря за програмиране, а за социология, криминалистика и прочие. Избираеми дисциплини има, но при 3 правописни грешки в доклад може да ти намалят оценката, при 3 отсъствия от лекции имат право да не ти заверят семестъра, при общ успех под 4.00 си пред изключване... такива ми ти работи. Също и не може да се пие в общежитията, а може да ти намалят поведението, ако си в чужда стая след 12. Студентски живот. Моят преди години :)
 
От: От: Търся някой, който разбира от математика(вероятности)

Аха, но и в чужбина (САЩ) се учи висша математика, а в зависимост от специалността не е само една. И не говоря за програмиране, а за социология, криминалистика и прочие.

Математиката не се учи толкова заради ползата в живота - за това си има висше математическо образование, а заради начина на мислене. Ежедневно приложната математика се учи в началното и средно училище.
За съжаление, българската образователна система е далече от идеята учениците да се учат да мислят.
 

Горе