Търся някой, който се занимава с фотошоп и "Turn Photos of People into Line Art" ?

keutu

New Member
Търся някой, който се занимава с фотошоп и " Turn Photos of People into Line Art " му говори нещо, т.т занимавал/а се е и преди, дори не съм сигурна ,че описанието е правилно :shock: . Снимка да се превърне в рисунка ??? Не предлагам дългосрочна работа. Надявам се някой да прояви интерес, става дума за обработка на една снимка, естествено далече съм от мисълта, че някой ще се занимава с моите снимки безплатно. Благодаря ви предварително. Моля, свържете се с мен на скайп: keutuhka
 
Последно редактирано:
От: Търся някой, който се занимава с фотошоп и "Turn Photos of People into Line Art"

Хайде де хора :((((((((((((((((( поне някой , който познава някой ????????????? ПЛССССССССССССССССССССССССС Хелпппппппппппппппппппп :cry:
 
От: Търся някой, който се занимава с фотошоп и "Turn Photos of People into Line Art"

Значи има тема Пазар, в която можеш да публикуваш оферта. Преди няколко дни потребителя LovechGuy каза, че има опит с фотошоп и т.н. програми за обработка на изображения и търси начин да изкара някой лев с уменията си. Може да се свържеш с него. Ето я темата http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=30246
Ако не той то тук със сигурност има хора, които могат да поемат тази работа. Да ти кажа честно ако става въпрос за една снимка изгледай 1-2 tutorial-а в Youtube ( http://www.youtube.com/watch?v=UyWlgibdZho) и си мисля, че ще се справиш без допълителна намеса стига да имаш фотошоп.
 
От: Търся някой, който се занимава с фотошоп и "Turn Photos of People into Line Art"

Съмнявам се тук да намериш каквото търсиш, а дори и да го намериш смятам, че цената няма да е много поносима.
 
От: Търся някой, който се занимава с фотошоп и "Turn Photos of People into Line Art"

Още вчера видях това което е писал LovechGuy , но не знам до колко той е видял, че има интерес или пък не му се захваща.... не знам, така попаднах във форума. :) А фотощопа го отворих онзи ден за 1-ви път :cry: . Благодаря за линка, ще погледна, всъщност имам един опит :)
 
От: Търся някой, който се занимава с фотошоп и "Turn Photos of People into Line Art"

Благодаря за отговорите ви :) ще опитам с програмите , и още не съм се отказала от фотошопа :) трябва да разуча това онова, но все пак не е чак толкова сложно, трябва малко повече търпение и умения, които аз все още не притежавам. Ето го моя първи опит :) untitled66666666666666666.JPG
 
От: Търся някой, който се занимава с фотошоп и "Turn Photos of People into Line Art"

Рисунка по снимка - Цената е нищожна.. Апропо, в Гугъл излиза на първо място по "Рисунка по/от снимка", пробвайте и българският, предполагам си правила сърчове от типа Photos of People into Line Art..
 
От: Търся някой, който се занимава с фотошоп и "Turn Photos of People into Line Art"

Опитах да ти пиша лично, но имам малко постове понеже съм и аз нов във форума :\


Погледни последното ми съобщение и виж дали ти е познато, това което съм направила, а като напишеш това "Turn Photos of People into Line Art" в нета ти излиза и мястото от където съм гледала как става, ако си се занимавал с нещо такова или ти се занимава с радост ще обсъдим и $ :)
 
От: Търся някой, който се занимава с фотошоп и "Turn Photos of People into Line Art"

Погледни последното ми съобщение и виж дали ти е познато, това което съм направила, а като напишеш това "Turn Photos of People into Line Art" в нета ти излиза и мястото от където съм гледала как става, ако си се занимавал с нещо такова или ти се занимава с радост ще обсъдим и $ :)

Занимавал съм се с подобни ефекти и прочие. Ще помогна с каквото мога.
 
От: Търся някой, който се занимава с фотошоп и "Turn Photos of People into Line Art"

Търся някой, който се занимава с фотошоп и " Turn Photos of People into Line Art " му говори нещо, т.т занимавал/а се е и преди, дори не съм сигурна ,че описанието е правилно :shock: . Снимка да се превърне в рисунка ??? Не предлагам дългосрочна работа. Надявам се някой да прояви интерес, става дума за обработка на една снимка, естествено далече съм от мисълта, че някой ще се занимава с моите снимки безплатно. Благодаря ви предварително. Моля, свържете се с мен на скайп: keutuhka

Изпълних молбата ти, писах ти в скайп, а не тук - все още не си се обадила. Защо така - не ползваш скайп или си решила да игнорираш хората обадили ти се по скайп? Все пак ти си написала, помолила да се свържем с теб по скайп, а не тук на лична или да ти пишем във дискусията. Но щом не искаш да отговаряш в скайп, добре, и аз като другите тогава да се наредя на опашка, и да ти кажа, че това което искаш е лесно постижимо от нас, нашия екип се е занимавал точно с това, което търсиш.
 
От: Търся някой, който се занимава с фотошоп и "Turn Photos of People into Line Art"

Изпълних молбата ти, писах ти в скайп, а не тук - все още не си се обадила. Защо така - не ползваш скайп или си решила да игнорираш хората обадили ти се по скайп? Все пак ти си написала, помолила да се свържем с теб по скайп, а не тук на лична или да ти пишем във дискусията. Но щом не искаш да отговаряш в скайп, добре, и аз като другите тогава да се наредя на опашка, и да ти кажа, че това което искаш е лесно постижимо от нас, нашия екип се е занимавал точно с това, което търсиш.

Съжалявам , прав сте. Днес до 17ч. мога да ползвам скайп, както и от понеделник сутрин до 17ч. :oops:
 
От: Търся някой, който се занимава с фотошоп и "Turn Photos of People into Line Art"

Благодаря на всички които проявиха интерес. Желанието ми вече е изпълнено !

Само не знам как да закрия темата !!!!

Успех на всички!
 

Горе