Търся партньори

От: Търся партньори

Леле този пич е успял, аз си знаех, че след 2 години ще се върне да се похвали как си харчи милионите на Карибите :D

Но за съжаление все още дизайна на сайта и видеото му изглеждат, като направени от 10-то класник в час по информатика :)
 
От: Търся партньори

Вижте!

Говорите за хора които не познавате. Manqka е направил много мил жест и аз оценявам труда му. За мен това интро е едно добро начало за неговото развитие в Маути. Момчето изкара 5лв. Не са много, но на този етап това мога да дам. Както виждате все още не става въпрос за милиони, но вече можете да намерите хора които изкарват пари от Маути - колкото мога толкова давам на този етап.

Иначе Маути го правя с Laravel и Multy.JS За мен този проект няма цена.
 
От: Търся партньори

Попитах същото, човека явно само обича да се хвали, без да отговаря ДОРИ на нормални въпроси!
 
От: Търся партньори

Александър, ти хубаво си наперен и отбиваш заядливците все едно че не ти пука. Да не ти пука обаче е много лошо в случая. Сайта ти е тромав, с лош дизайн и неясна цел, това са фактите. Ако всички около тебе ти го казват това, всеки по неговия си начин, а ти си мислиш "Кои сте вие бе, нищо не разбирате", тогава не само вървиш срещу вятъра, ами влачиш и отворен парашут след тебе.

Ясно, това си е твоето "бебе" и даже си го наричаш галено Маути, то си е най-хубавото за тебе, най-милинкото, най-сладинкото. Някакви злобни хора не го харесват... да си гледат работата, всичко каквото казват е лъжа. Да, ама за посетителите на сайта това е просто един сайт. Един пореден сайт, който по някаква причина са посетили. На тях не им пука, не им дреме, не ги е*е за това ти колко си го цениш, как си го наричаш, колко си го обичаш. Хората посещават даден сайт за да вземат нещо от него, а не за да се чувстват собствениците на сайтовете оценени. Ако правиш сайта за себе си, забрави за успехи и постигнати мечти. Ако го правиш за хората, тогава трябва да умееш много добре да слушаш какво ти казват и да изпълняваш желанията им стриктно.
 
От: Търся партньори

- Началната ти страница в момента е 4.9MB, само тази картинка е 791KB, а може да е със 70% по-малка на размер без видима разлика в качеството. Абсурдно е да имаш такива картинки

- Същата картинка, както и другите с нея - попрекалил си с минималистичния дизайн. Направени са все едно са книги, но нямат никакви контури дето да приличат на ръбове. Просто не става така, не е хубаво

- Лентата [ Експресно - Качествено - Гарантирано ] изглежда като 3 бутона, а не са бутони. Тук объркваш хората, това е лош UX. В съвременния дизайн тези неща трябва да са бутони. Да не говорим че в менюто точно над тях имаш действащи бутони със същия стил

- Менюто от ляво - като стъпиш там с мишката и зоната стане синя, цялата трябва да е линк, а не само текста. Отново да споменем горното меню, там и зоните са линкове. Пак имаш различни правила на една и съща страница => лош UX

- Светло синия цвят е неподходящ с другите цветове, особено пък ако е светло синя зона с бял текст. Виж това горе - 0 items-0.00 € - трябва да се кьоравиш че да видиш какво пише там. Прочети за цветовия контраст

- Надолу като скролваш страницата се появяват снежинки от нищото... за какво, никаква връзка нямат с нищо

- Продължаваш да скролираш и някакъв ужасно шарен бекграунд-патерн се появява. Това си е чисто грозно. А тези странни квадратно-кръгли неща в сянка... WTF?

- Продължаваш да скролираш... да бъдем сериозни, никой нормален човек няма да продължава да скролира надолу :)

Отиваме на http://multy.pro/bg_BG/съдържание/

- Линк на кирилица не е добра идея

- Страницата просто изглежда счупена. Толкова светъл син цвят на бял екран, кой ще ти го чете? Целия ul-li е без никакъв стил, на нищо не прилича

- Аз съм с голяма резолюция и пак трябва да скролирам само за да видя третата зона за търсене. Толкова огромни полета за търсене, ти сериозно ли?? И какъв е тоя странен loader дето не е loader точно над полетата за търсене? Отново много лош UX

http://multy.pro/bg_BG/блог/

- Какви са тия 1 vote и 0 vote навряни в текста?

Ох, айде стига повече. Достатъчно е като за начало, но естествено има и още куп недодялани неща по твойто малко Маути :) Най-добре се стегни и отдели колкото време трябва да научиш малко за дизайна.
 
От: Търся партньори

Отворих сайта и ослепях (без майтап) правят се промени по "дизайна" и един ярък цвят ме съсипа. Жалко, гледам години труд , а реално още не е с прилична визия ... Отностно до @Самоделкан - ти за мен си един тревоман (само така мога да си обясня лудоста ти) .
 
От: Търся партньори

Защо е Маути?!

Така го нарече едно момиче и ми хареса как звучи. За това е Маути - така се чете.

Маути е концепция. Маути съм колкото аз толкова и ти.

Искате да видите Маути?
BirariaWest
GoldenDunes
Velislava Art

нямам разрешение да споменавам останалите проекти по които действам или имам участие.

@AseasRo
Както винаги си много над, за което ти благодаря. Само дето става въпрос за Wordpress тема, която просто инсталирах.

Благодаря на всички, че забелязвате дефектите за които пиша от години. Опитвам да подредя сайта и да го направя приятен, но УВИ! Няма какво да кажа по въпроса с дизайна, тъй като е чужд. Когато ми остава време влизам и пооправям кода, въпреки, че искам да си направя моя тема за WP, където вече ще приемам забележките доста на сериозно тъй като ще я пуснем в "Theme Forest".
Иначе за сайта ;) все още има търсения по които съм на първа страница, което ме устройва. Със сайта се ангажира лично най-добрия уеб мастер в страната: г-н Капсъзов, собственик на Brilliant
Ама ако погледнем и неговия сайт ...

Така или иначе се случват нещата.

Иначе тази тема е полезна за Маути.

Относно лудостта, гръмкостта и т.н. мога само да споделя, че имам 100% основание да твърдя, че съм доста напред с материала. С хората, които ми повериха сайтовете си продължаваме да си действаме. Справям се със всяка поставена задача лека-полека и това е нормално. Способен съм точно толкова колкото и ти, колкото и всеки решил да приеме себе си на сериозно.

Някой сериозно не си дава сметката, че изкарвам достатъчно за да плащам на екипа си ?

Не знам защо срещам този отпор по темата и целта си, но темата е полезна за нас.

Благодаря на всички, с които я направихме супер успешен маркетингов инструмент.
 
От: Търся партньори

Здравей, с теб бяхме общували и преди, бях ти предлагал оптимизация на този сайт, но ти се отказа нещо, неясно защо. В момента отново ти предлагам услугите си и смятам, че мога да помогна много за който и да е проект. Ако решиш, че имаш някой, който има добри познания по SEO, особено за онлайн магазини, може да ми пишеш.

Имам и доста други идеи, с които човек като теб, ако наистина имаш добри познания, може да ми е полезен. Поздрави и драсни на ЛС, за да ти кажа кога писахме по мейла :)
 
От: Търся партньори

Здравей, с теб бяхме общували и преди, бях ти предлагал оптимизация на този сайт, но ти се отказа нещо, неясно защо. В момента отново ти предлагам услугите си и смятам, че мога да помогна много за който и да е проект. Ако решиш, че имаш някой, който има добри познания по SEO, особено за онлайн магазини, може да ми пишеш.

Имам и доста други идеи, с които човек като теб, ако наистина имаш добри познания, може да ми е полезен. Поздрави и драсни на ЛС, за да ти кажа кога писахме по мейла :)

Чудя се как може да приемаш тоз паляк на сериозно :ДД
 
От: Търся партньори

Чудя се как може да приемаш тоз паляк на сериозно :ДД

Аз още като писахме преди му казах, че не е сериозно да има подобно изглеждащ сайт човек, който предлага тези услуги. Същото нещо го казах и на агенцията, в която работя и сега сайтът ни изглежда така: http://gchdigital.com. Няма да ти казвам преди на какво приличаше. И сега има да се доизглаждат неща, но не работя по този проект вече.

Все пак смятам, че всеки заслужава да му се даде шанс. Ако напиша ( а аз съм писал тук, че търся проекти за оптимизация), че имам идея да направя едно студио за SЕО, може би голяма част от хората ще се смеят, тъй като не съм известно име в тези среди, макар и да бях партньор на един от най-добрите в БГ някога. Ако виждам, че не съм успешен и не помагам на хората, сам ще се откажа. Просто за момента мисля, че помагам на доста фирми и хора дори и само с идеи, тъй като нямат бюджет да отделят за цялостна оптимизация - и в момента няколко души от форума търсят съвети и ще се радвам, ако им помогна, макар и безплатно.

В случая с Александър, ситуацията може би е подобна. Може наистина човекът да е добър в работата си и да помага на клиенти да развият бизнеса си, не знам. Факт е, че този сайт просто не изглежда професионално, не е и оптимизиран, това ми беше забележката към него :)
 
От: Търся партньори

Аз още като писахме преди му казах, че не е сериозно да има подобно изглеждащ сайт човек, който предлага тези услуги. Същото нещо го казах и на агенцията, в която работя и сега сайтът ни изглежда така: http://gchdigital.com. Няма да ти казвам преди на какво приличаше. И сега има да се доизглаждат неща, но не работя по този проект вече.

Все пак смятам, че всеки заслужава да му се даде шанс. Ако напиша ( а аз съм писал тук, че търся проекти за оптимизация), че имам идея да направя едно студио за SЕО, може би голяма част от хората ще се смеят, тъй като не съм известно име в тези среди, макар и да бях партньор на един от най-добрите в БГ някога. Ако виждам, че не съм успешен и не помагам на хората, сам ще се откажа. Просто за момента мисля, че помагам на доста фирми и хора дори и само с идеи, тъй като нямат бюджет да отделят за цялостна оптимизация - и в момента няколко души от форума търсят съвети и ще се радвам, ако им помогна, макар и безплатно.

В случая с Александър, ситуацията може би е подобна. Може наистина човекът да е добър в работата си и да помага на клиенти да развият бизнеса си, не знам. Факт е, че този сайт просто не изглежда професионално, не е и оптимизиран, това ми беше забележката към него :)

Каква оптимизация бе човек, майната му на дизайна, идеята на сайта е тъпа. За кви клиенти говори пича не знам, но мисля че нещо не го слуша главата :)
 
От: Търся партньори

Защо е Маути?!

Искате да видите Маути?
BirariaWest
GoldenDunes
Velislava Art
Къде е Маути в goldendunes.bg? Стандартна WP инсталация с тема от ThemeForest (http://themeforest.net/item/starhotel-responsive-hotel-wordpress-theme/10947944)
Или Маути си ти самият, взел темата и им го инсталирал на хората.
 
От: Търся партньори

Каква оптимизация бе човек, майната му на дизайна, идеята на сайта е тъпа. За кви клиенти говори пича не знам, но мисля че нещо не го слуша главата :)

Разни хора, разни идеали :) Също така е факт, че има много, много агенции и частни лица у нас, които предлагат някакви услуги на фирми без да разбират и грам от материята, но правят супер много пари чрез инсинуации и лъжи. Не мисля, че този човек е такъв, мисълта ми е, че у нас много рядко се залага на качеството, защото е скъпо...сещаш се.
 
От: Търся партньори

Тъп и упорит. Браво Видов, сайтовете ти приличат на едно голямо лайно. Излъгал си трима клиента, милите, сайтовете са мега зле. Пусни им едни гугъл пейджспийд да видиш колко бързо зареждат. Мама си бало.
 
От: Търся партньори

Същото нещо го казах и на агенцията, в която работя и сега сайтът ни изглежда така: http://gchdigital.com. Няма да ти казвам преди на какво приличаше. И сега има да се доизглаждат неща, но не работя по този проект вече.

Този сайт само дето изглежда по-съвременен, иначе е точно толкова тромав колкото и сайта на Александър. Дори фейсбоклука е по-лесен за браузъра. PNG картинките винаги могат да се намалят значително на файлов размер и то без да има видима разлика в качеството! И става много лесно с ей тея сайтчета:

https://kraken.io/web-interface
https://tinypng.com/
 
От: Търся партньори

Аз още като писахме преди му казах, че не е сериозно да има подобно изглеждащ сайт човек, който предлага тези услуги. Същото нещо го казах и на агенцията, в която работя и сега сайтът ни изглежда така: http://gchdigital.com. Няма да ти казвам преди на какво приличаше. И сега има да се доизглаждат неща, но не работя по този проект вече.

Все пак смятам, че всеки заслужава да му се даде шанс. Ако напиша ( а аз съм писал тук, че търся проекти за оптимизация), че имам идея да направя едно студио за SЕО, може би голяма част от хората ще се смеят, тъй като не съм известно име в тези среди, макар и да бях партньор на един от най-добрите в БГ някога. Ако виждам, че не съм успешен и не помагам на хората, сам ще се откажа. Просто за момента мисля, че помагам на доста фирми и хора дори и само с идеи, тъй като нямат бюджет да отделят за цялостна оптимизация - и в момента няколко души от форума търсят съвети и ще се радвам, ако им помогна, макар и безплатно.

В случая с Александър, ситуацията може би е подобна. Може наистина човекът да е добър в работата си и да помага на клиенти да развият бизнеса си, не знам. Факт е, че този сайт просто не изглежда професионално, не е и оптимизиран, това ми беше забележката към него :)
<title itemprop="name">Home - Рекламна агенция GCH DigitalРекламна агенция GCH Digital</title>

И ти предлагаш SEO оптимизация!?!
 
От: Търся партньори

Някои виждал ли е този саит на мобилно устройство?
Нямам думи...
 

Горе