Търся партньори

От: От: Търся партньори

:D:p

@TheCrazyBastard
Вземи ги форматирай някакви да са в синхрон, че едни са един шрифт, после някви друг размер, подчертавани, удебелявани без логика..
Какво е това нещо Висия?
@ Видов
Разсмя ме ... ... Толкова си мога! Какво да се прави?!! Писането на текстова не ми е силна черта :)


@TheCrazyBastard
Тая твоята "Самоделка" мяза на дялана с теслата,
@ Видов
Ама че си ... :cry::lol::lol:
 
От: Търся партньори

Съвсем накратко и на бързо, че почвам вече леко да ти се чудя. Дали все пак не се правиш на интересен.

Има ли разбирачи програмисти в България? Можеш ли да наемеш няколко от тях, да им поставиш ясни и конкретни задачи и да се действа здраво по проекта. Можеш ли да заделиш малко пари за популяризиране? За да е успешна една подобна система трябва да си има фенове (комюнити). Те ще дават идеи и ще откриват бъгове, които да се изчистват.

И не ми говори, че си намерил двама човека, които си работят без пари и всичко е 6. А популяризирането не го мислиш, защото системата ще стане после от само себе си популярна.

Оставям те да си работиш и да помислиш не само върху техническия аспект на Самоделка, но и по организацията на проекта. Е, пари имаш (четвърт милион), така че действай.
 
От: Търся партньори

Имаш 250к, а ми говориш че лаптопа ти бил слаб, ми ок аз ще ти кажа - вземи си купи първо добра машина, после вземи си наеми дизайнер, направи екип от няколко души поне, като направиш нещо което да хваща окото на обикновения потребител, може и да почнеш да го рекламираш... Това е някакво начало, но да биеш WP можеш само да мечтаеш....
ОК! Явно нещо пропускам :cry:

Имам 250,000 лв на разположение. Какво да ги правя? Това е сериозно. Намерих си човек с възможности който само дето не ме наби да ги взема. И това е само първоначалната сума. След като завъртя колелото ако е нужно ще се дофинансира. И какво?

Айде някой от вас да ми каже как точно и за какво да ги инвестирам.

@ops5

@ Видов
Форумът си свърши работата :)
 
От: Търся партньори

Сетих се, че пропускаме да уточним нещо!

ЗНАЧИ!

В момента като се говори за "Самоделка" се има в предвид възможността за безплатните блогове, сайтове и магазини. На този етап "Самоделка" ПРЕВЪЗХОЖДА като възможности WordPress и това е ФАКТ!
И не само WP. Самоделка превъзхожда ВЕЧЕ всичките БГ платформи за безплатен сайт и това можете да го видите дори и сега. Проблемът на системата е външния вид на този етап.

Скоро нещата рязко ще се променят скъпи ми съфорумници.

Когато стигна до момента да се конкурирам с платения си WP, защото за да имаш пълнофункционален WP ти трябва ПЛАТЕН хостинг и ПЛАТЕНА тема иначе сайтът ти ще прилича на дялан с теслата :lol: , тогава пак ще си пишем надълго и на широко ;)
 
От: Търся партньори

Сетих се, че пропускаме да уточним нещо!

ЗНАЧИ!

В момента като се говори за "Самоделка" се има в предвид възможността за безплатните блогове, сайтове и магазини. На този етап "Самоделка" ПРЕВЪЗХОЖДА като възможности WordPress и това е ФАКТ!
И не само WP. Самоделка превъзхожда ВЕЧЕ всичките БГ платформи за безплатен сайт и това можете да го видите дори и сега. Проблемът на системата е външния вид на този етап.

Скоро нещата рязко ще се променят скъпи ми съфорумници.

Когато стигна до момента да се конкурирам с платения си WP, защото за да имаш пълнофункционален WP ти трябва ПЛАТЕН хостинг и ПЛАТЕНА тема иначе сайтът ти ще прилича на дялан с теслата :lol: , тогава пак ще си пишем надълго и на широко ;)

Хостинг има за 3 лева на месец. Теми има и безплатни, които са много качествени. Плъгините незнам колко са, но мога да ти гарантирам, че не си минал като функционалност WP и всички български конкуренти. Още повече, че външния вид, "дизайна", е да не кажа даже 50% от цялата работа.
 
От: Търся партньори

На този етап "Самоделка" ПРЕВЪЗХОЖДА като възможности WordPress и това е ФАКТ!

Тук грешиш много. Както съм казвал и преди съм върл фен и защитник на WP. :) Не знам кое е факт при теб, но ето ти един факт за WP. В момента има 31,394 плъгина САМО на тяхната страница. Сигурно има още толкова разработени, които не са на сайта на WP. Това са поне 50к различни "функционалности" както ги наричаш ти, както и различни хиляди решения за хиляди различни проблеми. Как можеш да кажеш, че ги превъзхождаш по функционалност?
 
От: Търся партньори

елка" се има в предвид възможността за безплатните блогове, сайтове и магазини. На този етап "Самоделка" ПРЕВЪЗХОЖДА като възможности WordPress и това е ФАКТ!
И според какви авторитетни източници, освен болния Ви мозък Tова е ФАКТ ?!?!
Фактите господине се доказват. Подплатете това си аматьорско изказване с анализи.
 
От: Търся партньори

Здравейте , г-н Видов ,прочетох няколко страници от темата и видях идеята на сайта . Аз съм човек който не разбира от интернет и дори не мога да си нарпавя сайт - влязах и гледам на бутон "Документи" - думи като - ПЛЪГНИНИ , АЙДЖЕТ , АPI ... другите не ги отворих защото ми се струва че ще се почувствам още по-непросветен ,бос и .. абе неразбиращ та дори сам да си направя БЕЗПЛАТЕН сайт . Просто съвет давам , опростете я малко тая платформа САМОДЕЛКАТА и ще къса ! :) ако истинската и идея е да помага на неразбиращи като мен да си направят сайт .

Поздрави !
 
От: Търся партньори

Сакън, не земай пари.
Едно е да поизгубиш времето на няколко човека, друго е да земеш пари, дето няма как да върнеш под никаква форма.

Направи сам ядрото, скалъпи демо и чак тогаз се показвай от дупката (фигуративно).
 
От: Търся партньори

Здравейте, скъпи ми съфорумници. Зачезнах за доста време но все пак животът е непредсказуем на 100%. Както и да е. Ето последните новини покрай системата "Самоделка":
[video=youtube_share;5q4a9nJaY0I]http://youtu.be/5q4a9nJaY0I[/video]

Моля, споделете вашите мнения, критики и препоръки. На дневен ред в момента е не толкова системата да се развие и довърши, колкото да се изкарват пари от нея. Целта е да си подсигуря финанси за да мога да се фокусирам върху работата и да я завърша час по-скоро. Също така търся спонсори, инвеститори както и ентусиасти които да работят за "Самоделка".
 
От: Търся партньори

Никога. Точно това е целта. Създадох ядро което да поеме всичко което е измислено и да поддържа бъдещи разширения. Скоро ще има работеща версия. Трябва ми месец работа за да го завърша. Проблемът е, че не мога да си позволя да седя толкова време без пари защото имам наеми, сметки и храна. Става въпрос за 500лв. да му се ... Някой да иска да дари? :) Сериозно. Ако намеря финансиране очаквам скоро да започна да се издържам от проекта. Вече имам сериозен човек за дизайна. Поне за сега работи с хъс. Ей така - без пари. Обаче след време ще е шеф на екипа дизайнери. Който иска да инвестира време за да си подсигури бъдещето е добре дошъл на борда. Какво трябва да направя още за да стане ясно, че това е сериозен и с времето ще е успешен проект? Имам 25 регистрации в проект който е пълен с бъгове. Работят 3 сайта на него. Имам по 16-25 посещения всеки ден. Това значи нещо. Както и да е. Ако някой реши да ме намери. Искам сериозни хора покрай себе си. ОСтаналите да наблюдават как ще успеем ;)
 
От: Търся партньори

кога проекта ще е завършен изцяло?
Ако имате предвид кога ще изкарва пари мога да кажа скоро с ръка на сърце. Остана ми малко работа по сървърната част и след това започвам отпред с Javascript. Ако намеря хора да поемат части от работата нещата ще станат за дни.
 
От: Търся партньори

Пич, какво значи "да дари"? Ние инвестираме не "даряваме". Само че аз не разбрах за какво трябва да се инвестира тук...
 
От: Търся партньори

Само като щтракнах на "Виж примерен сайт онлайн", за който да платя 15 лв на година и ми се отщя да пия кафе и ми иде да повърна. По-грозно нещо не бях виждал от преди 2000 година. Вземете променете примера си. Не виждам голям смисъл да ползвам подобна услуга, след като има редица безплатни алтернативи, които интуитивно всеки може по готов шаблон да си спретне за 5 минути подобен много по-красив сайт на поддомейн.
 

Горе