Търся партньори

От: Търся партньори

Явно не си разбрал @nortrant, с новия енжин на системата ще поддържам тази опция което ще е изключително добре за всеки един от нас понеже се сещате какво значи това 8) Просто сега имам контролно по математика и трябва да се готвя. Ако закача някоя стипендия ще е добре но все пак материала си е много. Както и да е.

То замисъла е много прост ама нещо Javascript ме мъчи много. Искам да направя следното с темите в системата:
Да зарежда всичко с AJAX. Както е ФБ. Всичко искам да е автоматизирано и работи на чертеж. Онзи ден правих цяла вечер една глупава форма за вход. С това темпо няма да успея. Трябва да действам по-експедитивно. И така.

То не е само да си взема готов и да станат нещата. Нали точно така започнах. Обаче искам темите да са си авторски и да се печели от тях. Нали бях написал, че искам всеки да си печели от уменията. Аз не съм алчен и всеки които ме познава ще го потвърди. Пари има за всеки просто проекта се бави за момента. Иначе все пак си работи. Не знам какво толкова се писка във форумите като проекта и сега си е онлайн. Влизаш и си правиш сайт. Ако имаш проблем ме намираш и си ОК. Явно мрънковците са си няколко души понеже вече имам първите продажби. Просто се намериха хора които да ме подкрепят.

Верно, че имам бъгове но един по един ги чистим с помощта на потребителите. И така...
 
От: Търся партньори

Hugo. Познаваме се лично. Знаеш ли какво е намислил? НАЙ–ДОБРИЯ ХОСТИНГ В ЦЕЛИЯ СВЯТ.
:-o Хостинг с бг домейн продава на американци. :lol: Милионите янки желаещи да си купят място на сървърите в София правят ддос атака и сабарят хостинга :-o

Брат, дизайна ти е все едно съм го правил аз на пейнта. Чесно, не става за сега. За да схванеш разликата, скиви каква конкуренция имаш (понеже им мяркам рекламата): Гомбашоп
 
От: От: Търся партньори

:-o Хостинг с бг домейн продава на американци. :lol: Милионите янки желаещи да си купят място на сървърите в София правят ддос атака и сабарят хостинга :-o

Брат, дизайна ти е все едно съм го правил аз на пейнта. Чесно, не става за сега. За да схванеш разликата, скиви каква конкуренция имаш (понеже им мяркам рекламата): Гомбашоп

Точно това ме притеснява. От БГ много трудно ще направя кой знае какво. Дори и да имам невероятен продукт. А относно посочения сайт като пример, само мога да кажа, че единствено като дизайн са по-добри от "Самоделка". Пробвал съм и тях. 24лв./мес. е доста висока цена за това което предлагат. Иначе за този външен вид отзивите са най-добри до сега.

ОК. Сега ще подредя малко админа пък да видим какво ще стане.

@bgobqva.com , не знам кой е твоя сайт но смея да твърдя, че всеки каприз или идея за функционалността на системата е удовлетворен до колкото подателя му е имал интерес. Сега ще подредя админа и пак ще следя за отзиви.

Ще споделя, че един от магазините при мен мигрира от Съмър карт. Малко били скъпчии. Искат пари да развиват продукта си според изискванията на клиена. Не знам що за политика и дизайн на кода имат, че това е толкова трудно, че и скъпо. Именно там ми е най-голямата сила. Аз съм "Самоделка" мога да изпълня всяко изискване на клиент в рамките на ден-два и това не е проблем. Само дето го правя безплатно защото услугата е взаймна. Ама азни хора разни идеали. Всеки си знае за него си и всеки си има своите плюсове и минуси и съответните клиенти които да се закачат.

ЗАБЕЛЕЖКА: Аз лично много харесвам Съмъркарт. Те са ми фаворити и пред световните конкуренти. Обаче в бизнеса е така.

Сега погледнах, че от гамба са вдигнали цените и са орязали трафика и мястото. Че и инсталационна такса имат. Като че ли аз съм глупака в случая, че пускам аванта ама аз пък си ценя потребителите и клиентите.
 
Последно редактирано:
От: Търся партньори

И къде е тая функционалност на недодялката? Че аз освен калпав КМС, където дори и урл-ите са мазало, друго не съм видял. Я слез на земята, няма такива простотии където пишеш.
Като че ли аз съм глупака в случая, че пускам аванта ама аз пък си ценя потребителите и клиентите.
ти си неспасяем кретен


И стига си лъгал хората, които ги караш да работят за теб за без пари - щели да бъдат шефове на отдел дизайн и отдел програмиране - убиваше ме от смях, но след последните ти глупости, ми става жал за тебе. Хубаво е тея, където сега ти правят нещата за без пари да влязат тук да видят мнения на хора, които разбират от сферата, а не да слушат твоите глупости, че да си правят изводите дали си струва да се занимават с такъв измекяр като тебе.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От: Търся партньори

И къде е тая функционалност на недодялката? Че аз освен калпав КМС, където дори и урл-ите са мазало, друго не съм видял. Я слез на земята, няма такива простотии където пишеш.
ти си неспасяем кретен


И стига си лъгал хората, които ги караш да работят за теб за без пари - щели да бъдат шефове на отдел дизайн и отдел програмиране - убиваше ме от смях, но след последните ти глупости, ми става жал за тебе. Хубаво е тея, където сега ти правят нещата за без пари да влязат тук да видят мнения на хора, които разбират от сферата, а не да слушат твоите глупости, че да си правят изводите дали си струва да се занимават с такъв измекяр като тебе.


Това, че губиш самообладание за мен е достатъчно. Фактите говорят по-добре от нас самите. Защо се чудиш, че си имам вече някакъв екип? Явно някой ми вярва и знае, че това което кажа ще бъде, както това което казвах вече е факт. Работим и се забавляваме и всяко посещение, всеки нов сайт, всяко ново писмо за нас е удоволствие. Пожелавам на всеки да го изпита.

@ReminD, направи услуга на всички четящи и спри да си толкова вулгарен. Казах ти и преди, че след време тези твои мнения ще изглеждат глупаво, както ти сега с подобен пост.
 
От: От: От: Търся партньори

Това, че губиш самообладание за мен е достатъчно. Фактите говорят по-добре от нас самите. Защо се чудиш, че си имам вече някакъв екип? Явно някой ми вярва и знае, че това което кажа ще бъде, както това което казвах вече е факт. Работим и се забавляваме и всяко посещение, всеки нов сайт, всяко ново писмо за нас е удоволствие. Пожелавам на всеки да го изпита.

@ReminD, направи услуга на всички четящи и спри да си толкова вулгарен. Казах ти и преди, че след време тези твои мнения ще изглеждат глупаво, както ти сега с подобен пост.
Ако всички нормални и с някакви умения си вярваха колкото теб света щеше да е едно по-добро място за живеене!
 
От: Търся партньори

Сега погледнах сайта http://multy.pro/
в него пише "Съвременни WEB услуги почти на две годинки"

Дизайна не е от преди 2 г, а някъде от времето на зараждане на Интернета.
Името обаче напълно съответства.... "Самоделка" - или все едно се е издялала сама, без чужда помощ. Възникнала е ей така от само себе си.
Като правиш нещо и имаш големи претенции изчакай и представи готов продукт, иначе е смешно.
 
От: Търся партньори

В духа на деня на народните будители, ще си позволя да цитирам Йовков:

"- Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!"
 
От: Търся партньори

Леле, автора е студент дори. Сигурен съм, че се разхожда из Библютекарския с купчина флаери (нарисувани на ръка разбира се, няма да им плаща за принт) и зарибява млади библютекарки да му ползват услугите.

Бате, честно, като бях на 10 горе долу още имаше стационарни телефони и много често идваха от БТК да решат жици в таблото отстрани на блока. Аз и още един пич като последните клошари събирахме тея жички по 4-10 см и ги снаждахме. Прибирам се веднъж у нас и показвам на баща ми жица почти метър и казвам, че ще направя алармена система, за да не ни крадат "вилата" (то е едно изгнило бунгало, не вила), която е на 40 км. от София. Той ме погледна едно снизходително и как не ми е отвъртял една по цигански още тогава не знам, ама....

Ама аз спрях да ги мисля тея глупости там някъде... Ти обаче явно си продължил...
 
От: Търся партньори

"Блез в клуба на успяващите"

Блез и си оправи началната страница
 
От: Търся партньори

Здравейте скъпи съфорумници.
Ето едно ведро видео от системата към днешна дата:
[video=youtube;3e_bT4_rxE8]https://www.youtube.com/watch?v=3e_bT4_rxE8&feature=youtu.be[/video]

Скоро версия 2 ще бъде пусната официално.

Важно беше да довърша кода защото версия 1, която е към днешна дата, не поддържа важна част от функционалността чрез която се изграждат дизайните. Скоро ще сменя дизайна с професионален и нещата ще започнат да се подреждат :)

Viva "Самоделка" :|


Съобщение​
Събирам мнения за цветове, лого, име, и изобщо всичко свързано с маркетинга. Също така потребителите могат да започнат да пращат искания за функционалност. Всеки един ще бъде възнаграден с бонус във вид на услуга или екстра към свой проект или ще може да преотстъпва това си право на трето лице. Бонусите могат и да се натрупват и като точки които ще бъдат запазвани през времето. Тези точки ( както се наричат за момента ) ще Ви позволяват да отключвате различни части от системата. Все пак имам в папките и сайт за запознанства, сайт за обяви и не на последно място браузър играта която ще промени тази индустрия.

Помогнете заедно да изградим система №1 в света.

Viva "Самоделка" :|

Поздрави,
Алекс Видов
 
Последно редактирано:
От: Търся партньори

Е с тези темплейти ще си един ход напред, но как потребителят, който за пръв път се докосва до сайт, ще може да си напише дизайн или въобще да пипне нещо по него. Добре, все пак има подобрение.
 
От: Търся партньори

Здравейте, скъпи ми съфорумници!
Поех ангажимента да ви държа в течение за развитието на проекта и ето какво се случва към днешна дата:

[video=youtube_share;f700cKqXwng]http://youtu.be/f700cKqXwng[/video]

Поздрави,
Алекс Видов
 
От: Търся партньори

Кажи малко за производителността, колко заявки към базата данни се правят за генериране на страница, колко време отнема .. и т.н.
 

Горе