Търся партньори

От: Търся партньори

В dir.bg преди 7-8 години правих по-красиви сайтове от "системата" :lol:
 
От: Търся партньори

Незнам.. аз си мисля ,че този проект е шега :D ... незнам ако наистина е вложил пари и труд в това нещо... как ще ги избие :beer:
 
От: От: Търся партньори

Успеха на даден проект се крие, не толкова във възможностите му или сео-то или екипа има две простички правила, който правят един проект от пълно лайно в златна находка и обратно, ако те липсват!

1 - Дизайн! - това което впечатлява е дизайна, има супер бързи коли от евтиния клас, но хората си харесват ферари, респективно струва адски мног, има много луксозни коли от евтиния клас, както и адски луксозни от скъпия клас, но хората си харесват мерцедес, независимо, че има с пъти по евтини от него коли, който са по - луксозни, по - осигурени и не толкова продавани.

2 - Реклама! - За да спечелиш трябва да дадеш. Няма значение къде в гугъл се показваш, има значение колко хора говорят за теб!


Всичко останало са бонуси към един добре замислен проект или супер зле замислен проект. Може да се вземе за пример facebook и другите социалки предшестващи го. Не е първата платформа фейсбук, но е най - рекламираната и популярността й, обива конкуренцията.

Не знам в какво състояние е системата на човека, нито колко е добра. Нормално е програмист да има грозен сайт, даже отчайващ сайт, все едно на обущаря обувките да са супер и лекаря да пише красиво! Затова се работи в екип! Винаги когато ми се налага да обяснявам, каква е разликата между дизайна и програмирането, го обяснявам така. Ако програмирането е тенис на корт, дизайна е тенис на маса. Ако се научиш да удряш топката на тенис на корт, така че да прескача мрежата, никои път няма да уцелиш масата с топчето за тенис на маса и обратното!

1 - Все по-модерен става този Flat дизайн, дето също напомня на дизайн правен от 10 годишен. Явно красотата не властва в последно време, кой да го очаква :)

2 - И без реклама намират моя сайт например, регистрират се и стават клиенти. Google сам по себе си също е достатъчен. По-важното е продукта да си заслужава, тогава рекламата е просто опция ;)
 
От: Търся партньори

гхххххххххххххххххххххххххххххх
 
От: Търся партньори

:D:D:D:D

Тва е най-яката тема във форума, как не съм я видял до сега. Тоя е направо УНИКАЛЕН! Толкова труд, а вие му казвате, че е грозно, това е грандиозно бе - минимализъм, че е забравил изобщо да включи каквато и да е функционалност и хтмл! Това е шедьовър, вие просто не разбирате :D

Едит: ЛЕЛЕ, тоя правил и други водеоклипчета в ютуб, сега вече сериозно: по-бездарен човек не съм виждал :D пълен бъркоч, майна, освен, че е некадърен и грам не разбира какво прави :shock: Но обяснява минути за някакви елементарни неща, които пак не е направил като хората. Безумно е :lol::lol:

Ще следя с интерес развитието :D
 
Последно редактирано:
От: От: Търся партньори

:D:D:D:D

Тва е най-яката тема във форума, как не съм я видял до сега. Тоя е направо УНИКАЛЕН! Толкова труд, а вие му казвате, че е грозно, това е грандиозно бе - минимализъм, че е забравил изобщо да включи каквато и да е функционалност и хтмл! Това е шедьовър, вие просто не разбирате :D

Едит: ЛЕЛЕ, тоя правил и други водеоклипчета в ютуб, сега вече сериозно: по-бездарен човек не съм виждал :D пълен бъркоч, майна, освен, че е некадърен и грам не разбира какво прави :shock: Но обяснява минути за някакви елементарни неща, които пак не е направил като хората. Безумно е :lol::lol:

Ще следя с интерес развитието :D
Не говори сега така :) това е човека, който някой ден ще ни се смее от високо :) хахах
 
От: Търся партньори

Този сайт е много зле. Видимо не се инвестира нито един лев в него. Всичко се прави от доброволци вярващи в успеха. Според мен трябва да се дават и парички, а не само да се правят разни клипчета и налице да няма нищо. Човека който се занимава със сайта според мен не е вложил нито пари, нито труд в този голям ПРОЕКТ :)
 
От: От: Търся партньори

Прегледа ли му профила във фейсбук?
:D:D:D:D

Тва е най-яката тема във форума, как не съм я видял до сега. Тоя е направо УНИКАЛЕН! Толкова труд, а вие му казвате, че е грозно, това е грандиозно бе - минимализъм, че е забравил изобщо да включи каквато и да е функционалност и хтмл! Това е шедьовър, вие просто не разбирате :D

Едит: ЛЕЛЕ, тоя правил и други водеоклипчета в ютуб, сега вече сериозно: по-бездарен човек не съм виждал :D пълен бъркоч, майна, освен, че е некадърен и грам не разбира какво прави :shock: Но обяснява минути за някакви елементарни неща, които пак не е направил като хората. Безумно е :lol::lol:

Ще следя с интерес развитието :D
 
От: Търся партньори

Самоделка се развива!!!
8042494U.png
 
От: Търся партньори

Самоделка се развива!!!
8042494U.png

Кое е туй нещо, което може да ти отнеме цяла седмица да го направиш с WP, а принципно може да се направи с един клик?
 
От: Търся партньори

"накаква поТредба" :D
 
От: Търся партньори

Само на мен ли ми наподобява на онази музикална бомба жоржано...
 
От: Търся партньори

Пожелавам ти успех отвъд разочароващото впечатление, че за подобна скала и мащаб (да ве, cross language тафтология е) на конкуренцията излъчването е, че ти липсва нужното мислене и отношение. Нито дизайна не е сериозния проблем, нито архитектурни и прогърмистки детайли, но някакси не успях да доловя енергията и вибрацията на достатъчно голямо мислене, че да счупиш пазари, които вече са окупирани брутално.
Отделно, ако наистина искаш да пробиеш не се ходи там, където вече е пренаселено и нагъчкано. Или, ако въпреки това решиш да го сториш - не се ходи по утъпкани пътеки а се проправя нов път, dude !


That being said, наистина чистосърдечно ти пожелавам успех, щото освен всичко друго - евалата че си нахъсан и ербап, и това вАжи !
 
От: От: Търся партньори


Ох, тия хора с голямо самочувствие без покритие и дрънкащи тотални глупости вече взимат да ме дразнят.
Ами поне си признай, че го правиш само за да си изкарваш джобни пари, но като гледам този човек просто си мисли, че мулти про става за нещо, което просто не е така и се надявам да се осъзнае, защото ние хубаво се подиграваме, но с хубаво СЕО ще стигне по - напред в класациите и ще се излъжат хора, които ще платят за да си направят първия сайт и ще се окаже какво е това.
Сложил 1 картинка за всичките си сайтове, нещо на база alle.bg + продуктов каталог и това е работата....нямаме и бутон за купуване дори, но се водиме онлайн магазин.
Айде стига с тези глупости, наистина вече тая тема взе да ми лази по нервите, защото най - много мразя пуяци, които разбират от програмиране точно колкото мен (тоест колкото да направят мулти про и дотам). Мислите ли си, че ей сега като хвана някой от улицата и направим укип няма да стане нещо подобно на мулти про? Еми ще стане, ама няма да се хвалим с тази глупост!!!!
Сайтовете щели да се правят само от екипа - дай сега и опън карт ще почнат да си правят сайтовете от екипа, защото ще следват тенденциите, които налага г - н Видов.
Сори че ви развалям майтапа тука, но на този човек трябва да му се каже ясно и обективно какво предлага и как лъже хората и проваля целия бизнес на начинаещите!
 

Горе