Търся партньори

От: Търся партньори

Психодиспансер...
следващо видео -> как да си спрем компютъра и да си направим сандвич
 
От: Търся партньори

Тази тема заслужава да бъде изчетена докрай. :lol: За първи път съм в нея, ама ми грабна вниманието.
 
От: Търся партньори

Лошото в случая, че това момче от началото имаше желани и тръгна на горе, но към днешна дата се е запътил устремено надолу.
 
От: Търся партньори

Всъщност доста ме заинтригува в началото, но след това стана пълно мазало, но явно човека е с доста свободно време. Ако четеш това авторе, какво стана със Самоделката?
 
От: Търся партньори

Пак е тръгнал в грешна посока. След месец ще чакаме мултибро 3- 4 и т.н.
 
От: Търся партньори

Как сте?

Отдавна не съм писал по форуми и реших, че от "Предприемач" ще започна новата пропаганда за Маути.

Към днешна дата излиза, че Маути като концепция е готов. Да! Наистина е станал перфектен, както го искам :) Това, което искам и се стремя, в днешно време е познато под две наименования - по едно за всяка част на системата.

Първата ( клиентската ) част е позната под името Angular.JS и е разработена от самите Google.

Втората ( сървърната ) част е позната под името Laravel.

Браво на колегите, които ми съдействат, дори и несъзнателно, да си сбъдна целите.


Ако някой се чуди какво се случва с проекта, нека да продължи да чете.

Взех, че успях в крайна сметка. Все още не съм милионер, но изкарвам достатъчно за да предплащам на хората с които работя. Това разбира се можете да проверите на Фейсбук страницата на Маути.

Вече имам няколко проекта в които участвам и си разширявам екипа лека-полека.

За мен остава да си създам модулите, или да интегрирам вече готовите, като всичко това се прави с типично Маути почерк ( Getting better ). Това значи, че нема грижа.

Сега освен БГ, се насочвам към англо-говорящите и най-вече в щатите. Предплатих си превода на обявите и сега чакам колегата за да ги напишем, че в Понеделник колежката започва да ги качва в американски сайтове за обяви, за което също съм й предплатил.

С Бога напред!


ПП за сериозните бизнеси ( като Маути )

Приемаме поръчки от сайта, който тази седмица искам да пооправя и евентуално да преместя на по-коректен хостинг.

За тези, които ползват Wordpress, имам добри новини: Много задобрехме с WP. Нашия сайт тепърва ще си го гласим, тъй като искам да пуснем поне една тема за WP. Една ама в Маути стил ;)


ПП за тези във фотьойлите

;)
 
От: Търся партньори

The reason we are showing you our circle is because you are already part of it! Multy.PRO is more like a growing comunity that unifies people like you and me. We are already creating this movement, that is trying to show the people that their ideas can manifest infront of themselves in the blink of an eye. This concept is in progress and the whole development has pushed to this point. Share your ideas , talk with other people and our company will make it true just like a child's play. We want to show you that you have the potential to decide your own faith the way you imagine it the best. There are a lot of people worldwide that have this utopic imagination , but we are already making it happen.


You want to start your own online shop, chatroom , website of anykind. Well , you are in the place . Our people will understand you really clear and we are going to improve our ideas together. We call this symbiosis between the parthners and this really strengthens our relationship. We want to one reliable and honest connection between us. Explain your ideas in very simple and raw language, we will start creating it from the very basic to the smallest detail that fits you just fine.


Multy.PRO offers you one user friendly way to express your ideas and concepts. There's nothing complicated that is going to confuse you ... so let' get started!
 
От: Търся партньори

Браво за труда, наистина е станал перфектно, но само някой с наистина абстрактно мислене може да го оцени. Ти си Пикасото на сайтовете пич. Много ми харесва, как креативно си разположил хем български, хем английски текст. Това показва на какво професионално ниво ги владееш и двата и какъв 100% контрол имаш над системата, поздравления. Също така, диспропорционалния дизайн блазни окото на всеки ценител на модерното изкуство. Вместо да правиш сайтове и системи, с което само си хабиш таланта, направи му един скрийншот и тръгвай по галериите в Ню Йорк, сигурен съм, че ще се намери кой да ти даде някой друг милион.
 
От: Търся партньори

@ GeorgeG

Много добър шанс за самореклама ;)

Благодаря ти за този пост. Всъщност ти пишеш за WP темата theShop, която ползвам. Нека всеки погледне сайта сега, защото идната седмица аз лично ще претворя темата правена от някой си и качена да се ползва.

Дали ти светна, Джордж?

ПП

Глей са ко прай Маути с бъгавите теми на WP, за да ни имаш предвид ако нещо се случи с твоя сайт.

Между другото, докато чакате да претворя поредната бъгава тема, можете да се насладите на Goldendunes.BG. Сменете езика и ако разбирате оценете труда ни ;)

Viva Multy.PRO! :roll:
 
От: Търся партньори

holiday_2737.gif
 
От: Търся партньори

Intro na Multy PRO ot Manqka Bg
[video=youtube_share;BTgwZpAx8r0]https://youtu.be/BTgwZpAx8r0[/video]

Благодарим на нашия приятел за тази приятна изненада.
Лол , най-якото интро което съм гледал :cry:
 

Горе