Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте, търся чат плъгин за wordpress, чрез който всички регистрирани потребители могат да си пишат помежду си. Без значение дали е платена или не... предложения?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте търся плъгин, тема или съвет за да направя меню като на този сайт:
suvenir.bg
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Или някой да ми предложи цена да го направи skype: anm725
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Пусни си тема и ще намериш часовника човек.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Добре благодаря за изчерпателния отговор не е ли тук мястото да попитам?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся имейл събскрайбър, който да праща писмо със статията, на всички абонирани, веднага щом я публикувам. Изпробвах някой, но не работеха добре. Едната влизаше в конфликт с потребителските профили и те не можеха да променят нищо по тях, странно защо. А другите пращат съобщенията в раздел "спам", което е проблем.
Може ли да ми препоръчате добър събскрайбър, който работи нормално?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте :)

Търся готино плъгинче, което при ховър да се въртят различни снимки. Става дума, че имам страница с различни категории и при ховър да се въртят картинки разни картинки. Нещо като това: http://buildinternet.com/live/cycle-images/

Поздрави :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте, търся чат плъгин за wordpress, чрез който всички регистрирани потребители могат да си пишат помежду си. Без значение дали е платена или не... предложения?

Никой ли не може да предложи? :) Също търся и видео плъгин като ето този https://wordpress.org/plugins/contus-video-gallery/screenshots/ , бих го използвал, но е адски бъгнат и почти нищо не му работи...

Благодаря предварително.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте! Търся добър плъгин за автоматично качване на новини. Пробвах с RSS autoposter, но ми "реже" новините и не ми качва картинките. Моля, който знае нещо добро, нека помогне! Благодаря на всички, отзовали се на молбата ми! Успешна нова седмица!
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте :)

Търся готино плъгинче, което при ховър да се въртят различни снимки. Става дума, че имам страница с различни категории и при ховър да се въртят картинки разни картинки. Нещо като това: http://buildinternet.com/live/cycle-images/

Поздрави :)

Аз пак да пробвам да попитам дали някой знае подобно плъгинче :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Някой може ли да ми каже как се превежда fancier author box плъгина, намерих му файловете за езика преведох ги обаче, нещо не се сменя, вече се изчерпах от към идеи, освен ако не е някъде в базата, ебаси.
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Някой може ли да ми каже как се превежда fancier author box плъгина, намерих му файловете за езика преведох ги обаче, нещо не се сменя, вече се изчерпах от към идеи, освен ако не е някъде в базата, ебаси.

Не съм го пробвал, но остава самите файлове да са сбозени и да е писал текст направо вътре и да го визуализира така. И другото wplang в конфиг файла да не ти е български, ако нещо си пропуснал. Скоро превеждах един плъгин така за класиране. Преведох всичко, добре де, ама не излиза. Отварям произволен файл гледам индиец ли е бил, какъв, си писал текста вътре и хич не ебава. Че и базата му беше сбозена, ама го нагласих, след 3 дни мъки. Ама така е, като ползваме free работи.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,
Някой може ли да ми даде добър модул за езикови версии на wordpress!
Поздрави.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,
Някой може ли да ми даде добър модул за езикови версии на wordpress!
Поздрави.

Най-добрият, но е платен вариант - WPML.
Безплатният - qTranslate.
 

Горе