Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Много благодаря, но този плъгин не показва правилно посещенията. Всъщност е доста далече от истината.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Много благодаря, но този плъгин не показва правилно посещенията. Всъщност е доста далече от истината.

Ако ползваш кеширане 99.99% от тези плъгини няма да работят.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Ясно защо... Мерси.
 
Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Много благодаря, но този плъгин не показва правилно посещенията. Всъщност е доста далече от истината.

Хм, странно. То тогава за какво е. :) А нещо на което си се спрял. :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,
търся плъгин, който да дава категории според цвят на снимки или съдържание.
Например да се въведат само 6-7 цвята "категории" и после с отметка да се види кое кой цвят е.
Само че това ми трябва за 2-ро меню.

Идеи?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,
търся плъгин, който да дава категории според цвят на снимки или съдържание.
Например да се въведат само 6-7 цвята "категории" и после с отметка да се види кое кой цвят е.
Само че това ми трябва за 2-ро меню.

Идеи?

За онлайн магазин ли става въпрос или сайт за снимки? Защото ако е за онлайн магазин WooCommerce мисля, че си има такава опция. В смисъл не гледа цвета на снимките и не го прави автоматично, всеки продукт си го слагаш в дадената цветова категория ръчно. Иначе ако искаш плъгин, който да го прави автоматично мисля, че няма такова чудо все още. :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

По-скоро ми трябва за страница/не за продукт, но имам качен WooCommerce...
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся плъгин за wordpress, който прави следното нещо.
например пиша статия в Posts, но искам да ми се показва в Page..
идеята ми е да публикувам в Posts - статии и да се показват в Page.. (намерих следният плъгин List Category Posts.. но той ми показва само линкове, а аз искам цялата статия да излиза..)

другият вариант е Page, да може да става като Post:)

дано сте ме разбрали .. :)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Много странно :)
За какво ти е такова нещо?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте, приятели. Трябва ми плъгин, който да добави кутийката за коментиране, чрез Facebook Comments апликацията. Пробвах със следния плъгин - Facebook Comments Plugin от Alex Moss, създадох си и приложение в Facebook Developers. Проблема е, че въпреки, че в полето за администратори присъства моят профил, нямам опция за изтриване или промяна на коментарите. А определено ми трябват такива права. Благодаря Ви.
 
Хм, виж това: https://wordpress.org/plugins/facebook-comments-plugin/ - но да знаеш, че това много бави зареждането си. Гледай да го улекотиш, ако има в документацията Know how.... за това. Или в коментарите. Почти не съм срещал нещо, което да комуникира с Facebook, което да е с добър пърформънс, кат изключим моментите, че орязват елементи, за да удари бързо със зареждането.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Това е същият плъгин, който ползвам. Работи нормално, просто нямам админ права над коментарите, въпреки че в Facebook Developers приложението, което изисква плъгина, и което създадох пише, че съм администратор. :)

ПС: След известно забавяне, вече имам модераторски права. Единственото, което мога да правя с коментарите, обаче, е да ги скривам, като по този начин, те ще бъдат видими само за този, който ги е написал и за неговите приятели във Facebook. Тоест няма я опцията изтриване на мнение. От линка, който Блинки даде, видях в съпорт секцията, питане за същото, и се оказва, че скриването на коментара е единственото, което може да се приложи с този плъгин.
 
Последно редактирано:
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся плъгин за вътрешни линкове в сайта. Примерно задавам няколко думи с няколко линка. Всеки път когато думата я има във статия - да слага зададения линк.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Един въпрос за плъгина Contact Form 7
Има един идиот който постянно ми праща писма с едно и също съдържание :)
Искам да му засека ип-то по някакъв начин, това което прочетох е че трябва да се добави във формата [_remote_ip]
Добавих го и си изпратих от различни ип-та имейл от контактната форма на сайта, показва в имейла ип, но това е ип-то на сървъра :cry:
Има ли друг начин да се настрои или друг плъгин?
 

Горе