Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Готово, даже го инсталирах вече. Благодаря,Blinky:)
Uphero, щеше да ми е интересно да споделиш защо според теб няма смисъл.
Всъщност,може и да си прав...ще разбера скоро:)
 
Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Готово, даже го инсталирах вече. Благодаря,Blinky:)
Uphero, щеше да ми е интересно да споделиш защо според теб няма смисъл.
Всъщност,може и да си прав...ще разбера скоро:)

Защото е досадно. Аз лично не се кефя на такива досадни поп-ъпи, но всеки си преценява. Ако ме кефи сайта, и са си сложили страницата долу във футъра или сайдбара - лайквам, нищо не може да ме накара да не го лайнка, ако не ми харесва. Но да ми се натресе още в началото....чакай бе, аз сега влизам, дай да видя дали си заслужава да ти гледам в бъдеще съобщенията си във фида си. :) Мисля, че това е имал предвид, ако не - да сподели. :)
 
От: Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Защото е досадно. Аз лично не се кефя на такива досадни поп-ъпи, но всеки си преценява. Ако ме кефи сайта, и са си сложили страницата долу във футъра или сайдбара - лайквам, нищо не може да ме накара да не го лайнка, ако не ми харесва. Но да ми се натресе още в началото....чакай бе, аз сега влизам, дай да видя дали си заслужава да ти гледам в бъдеще съобщенията си във фида си. :) Мисля, че това е имал предвид, ако не - да сподели. :)

Точно, няма смисъл даже е дразнещо.
Можем вече да го причислим към прозореца за BGTOP и tyxo брояча - сигурен знак за зарязан сайт.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Затова си има време на показване, според новопридошлите... Ако са в повече, нека си стой "изплюването на полето за харесване" от време. Ако посетителите се задържат повече време, да речем над минута, настройва се да се "изплюва" след минута примерно. Така, наистина който желае, ще го натисне присърце и ще се присъедини към споделената общност..
 
Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Затова си има време на показване, според новопридошлите... Ако са в повече, нека си стой "изплюването на полето за харесване" от време. Ако посетителите се задържат повече време, да речем над минута, настройва се да се "изплюва" след минута примерно. Така, наистина който желае, ще го натисне присърце и ще се присъедини към споделената общност..

Има такава настройка. Аз лично бих сложил 5-6 минути престой, но всеки сам си решава. Дразнещо е още с попадането да ти се отвори. Малко вероятно е някой да хареса нещо още в началото. Има такива потребители, но ако това го правят често, то реално и фида им е пълен с какви ли не неща, и рядко биха обърнали внимание на нещо ваше, като публикация. Та, важното е да се избере едно подходящо време, което не е дразнещо, а времето е стигнало потребителя да си направи заключенията - лай или хикс. :) И вече с такъв потребител си говорим и за добър рич. ;)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Най-добре е да се настрои за потребител(и), който разглежда страници в сайта и се е застоял 1-2 минути и повече, също и да се показва само в определени страници по избор и съобразно някои метрикс от аналитикса. Мое лично мнение разбира се.
 
Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Най-добре е да се настрои за потребител(и), който разглежда страници в сайта и се е застоял 1-2 минути и повече, също и да се показва само в определени страници по избор и съобразно някои метрикс от аналитикса. Мое лично мнение разбира се.

Да, не се сетих да допълня това, което спомена @radoslav68, но е хубаво да е съобразено с поведението на клиентите на база статистиките от някой аналитикс. ;)
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Преди няколко дни бях получил съобщение от ZenCache плъгина, когато го ъпдейтнах, че сървърите на Суперхостинг не поддържал не знам си какво..ама забравих точно и на 1-ви декември ще спре да работи, тъй като оттогава щяло да използват този "модул". Без да искам изтрих това съобщение. Някой друг с подобен проблем? Честно казано не си спомням за какво идваше реч, ама гледам, че от днес вече не функционира..Предложения за друг кеширащ плъгин или трябва да сменявам хостинга? С Про версията дали ще имам проблеми?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,
търся плъгин, който при продуктите, може да се настои така, че посредством кутиика, да пита потребителя, дали иска да добави допълнителен, свързан продукт в количката. Показвам пример, чрез снимките:

Виж файлът 13096

Виж файлът 13097

Попринцип го има варианта със свързани продукти, и вариации, но този е по-очеваден, и лесен.

Поздрави.
 
От: Re: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...


Ами не помня, ама плъгина си бачка.. Не знам какво беше, но имаше такова съобщение. Както и да е..Сега да питам - има ли някакъв плъгин, чрез който да задам определена категория да не се показва в "списъка с последни новини"? В темата нямам такава опция. Мога само да задам да се показват последните публикации от определена категория, но не и да забраня такава..
 
От: Re: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Ами не помня, ама плъгина си бачка.. Не знам какво беше, но имаше такова съобщение. Както и да е..Сега да питам - има ли някакъв плъгин, чрез който да задам определена категория да не се показва в "списъка с последни новини"? В темата нямам такава опция. Мога само да задам да се показват последните публикации от определена категория, но не и да забраня такава..

.
Пробвай WP Hide Category, гледам, че 1000+ инсталации показва, че има.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте,
Търся плъгин за плъзгачи, които спрямо всяка позицията на които са, да изпращат къстъм url след настискането на бутона събмит.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте, реших да си направя нещо като сайт/блог. Искам да имам опцията наречена "list categories". Тоест постовете, които съм сложил към дадена категория, като цъкнеш върху тази категория, да излизат подредени под нея. Блога съм го разработил към безплатния хостинг на wordrpress.com и се чудех дали мога с наличните инструменти да го направя или ми трябва widget, който позволява подобна функция да съществува. Не разбирам нищо от програмиране на сайтове, затова и ако има лесен начин - plugin съм с две ръце ЗА ?

Имам и един втори въпрос. Примерно имам 2 поста на блога си. И са сложени в различни категории. Плъгин ли ми трябва, за да мога да направя препратка от пост 1 към пост 2. Тоест в пост 1 пиша : "за повече информация влезете в пост 2 и слагам линк към пост 2" Въпросът ми е този линк някакъв апликейшън ли го пренасочва или е по-просто от колкото си мисля ? : D

Мерси
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся по-опростен плъгин, който позволява като кача някое изображение в публикацията, да мога да го смаля и да има опция като се кликне върху него да се отваря в пълен размер. Не съм сигурен дали ми е необходим плъгин за целта, или има вградена такава опция в Wordpress.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся по-опростен плъгин, който позволява като кача някое изображение в публикацията, да мога да го смаля и да има опция като се кликне върху него да се отваря в пълен размер. Не съм сигурен дали ми е необходим плъгин за целта, или има вградена такава опция в Wordpress.

https://bg.wordpress.org/plugins/simple-lightbox/screenshots/
https://wordpress.org/plugins/search.php?type=term&q=lightbox
 

Горе