Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Спешно ми трябва плъгин, чрез който само потребители (регистрирани) на сайта могат да четат и виждат съдържанието в публикациите. Искам публикациите да са видими, но когато кликнат на заглавието да изисква вход и да казва, че Само регистрирани потребители могат да го гледат ? Помощ, благодаря ви предварително! :)

https://codex.wordpress.org/Using_Password_Protection
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Поне уточни за къф сайт търсиш щото плъгини хиляди.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Някой може ли да препоръча плъгин за препоръки от клиенти? Например да са в сайдбара. Написани някъде другаде - по мейла или пък на мяста в някаква книга - после да се пишат в сайта.
 
Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Някой може ли да препоръча плъгин за препоръки от клиенти? Например да са в сайдбара. Написани някъде другаде - по мейла или пък на мяста в някаква книга - после да се пишат в сайта.

Раздели на части - добавяне и показване в сайта, ако не намериш решение което да ги обединява виж за добавяне, самото извеждане е лесно и може да си го направиш сам.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Привет, предприемачи. Искам да попитам някой знае ли плугина за ФБ страницата, дето е в сайдбара на този сайт (ако не е къстъм разбира се). Трябва ми същата функция, т/е лентичка и да пише хората, харесали страницата.
Ето го и сайта: http://fullmatchtv.com/basketball
 
Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Привет, предприемачи. Искам да попитам някой знае ли плугина за ФБ страницата, дето е в сайдбара на този сайт (ако не е къстъм разбира се). Трябва ми същата функция, т/е лентичка и да пише хората, харесали страницата.
Ето го и сайта: http://fullmatchtv.com/basketball

https://wordpress.org/plugins/tags/social-counter
Избери си
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся плъгин който да ми направи всички линкове от кирилица на латинеца.
 
От: Re: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Търся плъгин за Wordpress подобен на Page Builder by SiteOrigin за оформление на статичните страници, но ако може да е с повече опции от към дизайнерска гледна точка. Въобще съществува ли такова нещо или не?
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Така :) да опитам да обясня какво точно търся. Тези дни случайно попаднах на един спортен сайт. Та докато си четях статията отдолу се показа малък надпис (дали искам да получавам известия) ... маркирах "да" (не съм попълвал Еmail или други данни )... и сега всеки ден получавам известие , че в сайта има нова статия . Уточнявам , че всичко става през телефона ми...
Та някой може ли да ми обясни с какъв плугин мога да го направя това в моя сайт.

1e13bcba1dbce8975b9ee0d8ea983cf6.jpg


На снимката се вижда уведомлението на телефона ми (и сайта ) ....надявам се не е проблем .
Благодаря предварително.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравей,
по описанието, което си дал прилича на "Web Push notifications". Не съм на ти с WP, но предполагам вече може да се ориентираш какво да търсиш.
Поздрави.
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Така :) да опитам да обясня какво точно търся. Тези дни случайно попаднах на един спортен сайт. Та докато си четях статията отдолу се показа малък надпис (дали искам да получавам известия) ... маркирах "да" (не съм попълвал Еmail или други данни )... и сега всеки ден получавам известие , че в сайта има нова статия . Уточнявам , че всичко става през телефона ми...
Та някой може ли да ми обясни с какъв плугин мога да го направя това в моя сайт.

1e13bcba1dbce8975b9ee0d8ea983cf6.jpg


На снимката се вижда уведомлението на телефона ми (и сайта ) ....надявам се не е проблем .
Благодаря предварително.

Този сайт не е на WP, но ако въпросния плъгин който каза колегата го намериш и работи, моля сподели мнение да знаят и останалите хора, ако търсят за вбъдеще дали има и дали работи. Иначе изглежда добър вид абониране!
 
От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Намерих нещо подобно ... казва се One Signal ... засега работи коректно . Ще видим дали ще има ефект. Ако решите може да разгледате как се получи на сайта ми (въпреки че имаше доста настройки и незнам дали успях да настроя всичко
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Намерих нещо подобно ... казва се One Signal ... засега работи коректно . Ще видим дали ще има ефект. Ако решите може да разгледате как се получи на сайта ми (въпреки че имаше доста настройки и незнам дали успях да настроя всичко

Да видях го изглежда, че работи правилно дано е така ще видя и аз да го инстална. По - скоро това е пристаква за браузерите, което е + според мен трябва да има полза все пак! УСПЕХ!
 
От: От: Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Здравейте!
Търся този темплейт:
http://www.candock.com/

Със сигурност е доста преобразен, но съм сигурен, че съм го виждам някъде. Не мога да го открия нещо...
 

Горе