Търся плъгин/добавка/plugin/dobavka за ...

Някой може ли да ми препоръча плъгин за абониране в сайта ? Например някой влиза в сайта и му излиза съобщение дали иска да се абонира за нови публикации или някъде долу да има бутон за абониране, и ако се абонира когато се публикува нова публикация в сайта автоматично да му изпраща известие, че има качена нова публикация дори и да не е в сайта. Пробвах няколко, обаче не ми харесаха не работеха както трябва и ги изтрих. Трябва ми някой, който вече е пробвал и наистина работи.
 
Ама то това трябва да си въведат имейл адреса.д Друг няма ли например само да се абонира и после да излиза известие, че има качена нова публикация ?
OneSignal Push Notifications
 
Привет,
търся джаджа, която да сложа в сайдбара и да изкарва поста с най-много споделяния от предходния ден и/или седмица и/или месец

и

безплатна добавка за donation, която прави ДИРЕКТНИ дарения в пейпал или по сметка, а не да минава през формата на пейпал или да иска да се доплаща за директни дарения.
 
Последно редактирано:
Привет, търся някакъв плъгин, с който автоматично да се вкарват вътрешни линкове. Примерно вижте тази статия. Системата не е уърдпрес, ама съм сигурен, че линкове не се вкарват ръчно. Има по 5-10 линка, които водят към кл дума, която се вкарва в "търсачката" на сайта. Има ли такова животно за wordpress?
 
Привет, търся някакъв плъгин, с който автоматично да се вкарват вътрешни линкове. Примерно вижте тази статия. Системата не е уърдпрес, ама съм сигурен, че линкове не се вкарват ръчно. Има по 5-10 линка, които водят към кл дума, която се вкарва в "търсачката" на сайта. Има ли такова животно за wordpress?
Здравей, аз ползвам тои SEO Links for Wordpress, който е на 3D web design, защото има малко повече екстри. Струва 9$, но го има и безплатна версия. Преди ползвах Internal Link Builder, който е безплатен и върши работа.
 
горе-долу как работи? Автоматично ли си избира кл думи, към които да линкне или?
Не задаваш си коя дума или фраза да търси в текста и към кой УРЛ да линкне. Може да задаваш и заглавие на линка. Плъгина на 3Д, може да мести положението на линка в текста, ако има тази дума или фраза повече от веднъж. Така при всяко влизане в старницата от посетител, линкът е на различно място. Поддържа тази функция и за реклами като Адсенс.
 
Привет, колеги!
Търся добавка (може и платена) за директен донейт по сметка, която да може да се сложи след пост.
 
То това го има в специализираните за хазарт WP теми ... В няколко различно разновидности според темата . За плъгин нзн дали го има ... аз преди време като търсех не намерих читав и направо си взех готова тема .
 
То това го има в специализираните за хазарт WP теми ... В няколко различно разновидности според темата . За плъгин нзн дали го има ... аз преди време като търсех не намерих читав и направо си взех готова тема .
Въпросът е, че не ми трябва за тази ниша а за друга :( някои да знае нещо? Би ли споделил за тема която има подобен плъгин. Ще се опитам да го намеря.
поздрави
 
Здравейте, търся добавка за WooCommerce, чрез която в обикновен онлайн магазин да мога да направя секция за обяви, в която потребители да си пускат обявите без моя намеса. Не знам как точно да го търся в търсачката. Благодаря предварително и се надявам да стана ясно горе-долу какво търся :)
 
гугаъл транслейт - > обяви (BG -> EN) -> гугал търсене -> {преведената думичка обяви} wordpress plugin
 
гугаъл транслейт - > обяви (BG -> EN) -> гугал търсене -> {преведената думичка обяви} wordpress plugin
Хайде пробвай по този начин и да видим до какви резултати ще стигнеш. търся някой, който е ползвал подобно нещо!
 

Горе