Търся си човек за пренаписване на статии!

Boqn

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся си човек за пренаписване на статии от деня и тяхното качване за 80 лв. на месец.
Tрябват ми около 5-6 статии всеки ден, с почивен ден неделя. Статиите трябва да са дълги по около 200-300 думи.
Знам, че парите не са никак много, но ако обичате да пишете и не ви представлява затруднение, това ще Ви е допълнителен доход.
Благодаря за вниманието!
 
Последно редактирано:
От: Търся си човек за писане на статии!

и аз търся човек който пише на тази цена :wink:
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Да може и 20 ст. на статия то сега интернет провайдърите предлагат ниски цени така, че enjoy къде се вика. Една седмица 35 лева добре ли е ... Надявам се, че тук всички писатели са трезви и ценят трудът си като категорично се възпротивявам на подобни оферти и още по-категорично на хора, които ги приемат само и само да "вземат някой лев" ...
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Интересна цена 50 стотинки ... тука просяци ли търсиш :)
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Някъде преди бях срещал тема където човека искаше 2-3 лева за пренаписване на статия.Но нищо чудно и да се намери някой и за по малко.
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Тук е България. Да платиш на някого 50 ст. за пренаписване е щедро. Ще се блъскат за работа робите и даже ръка ще целуват за тези 50 ст.

Не се шегувам!
Лошото е че по нашия край Гърците прибират кирията от изгладнелите българи
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

По принцип писането на статии се отдава повече на жените,но лично аз не виждам кой ще се захване на тези цени.Колко ще напишат ?5-10 статии.....5лв...По- добре да се захванат като общи работници в строителството.Обаче съм съгласен с горното мнение.Просто някои хора са като коне с капаци и не могат или не искат да погледнат отвъд своето рамо за по-добри възможности.
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Пет статии са 2,50 лв. В София сервитьорките взимат по 50 - 80 лева на ден. Това не знам защо е необходимо дори да се коментира.
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Здравей. Интересувам се от обявата. скайпа ми е janson-shopov.не мога да пиша на ЛС.
 
От: От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Пет статии са 2,50 лв. В София сервитьорките взимат по 50 - 80 лева на ден. Това не знам защо е необходимо дори да се коментира.

1600 лв. заплата и казват, че сме в криза ... :shock:
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Е как криза бе, 1600 им е само заплатата а и бакшишите да не забравяме, тук таме и някой излъган ;)
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Споко, и 50 ст. са много, в съседната тема пишат статии за 5 ст., 350 думи. ;) После да не се чудите що толкоз малко плащат в тоя форум. ;)
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Споко, и 50 ст. са много, в съседната тема пишат статии за 5 ст., 350 думи. ;) После да не се чудите що толкоз малко плащат в тоя форум. ;)
А в кой форум плащат повече на писателите? :)
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Ами тук плащат повече сериозните предприемачи - хора които наистина са коректни и уважават труда на автора. Оферти от типа на 0.50 ст. или 0.05 ст., звучат несериозно! :)
 
Последно редактирано:
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Не съм съгласен, че на жените им се отдава повече писането, ама така или иначе, който се хване за толкова малко пари, ясно че няма да е от най-талантливите.
То принципно и за 1 стотинка може да се намери, ако потърси човек...
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

Оплаквате се вие писателите... ами ние със seo-то какво да кажем??? Единствения плюс, който имаме е, че почти няма seo оптимизатор дето няма +10 сайтове, дето да капе тук там по нещо.
Ама друг е въпроса, че в тия 10 сайтове е инвестирано не малка сума за да почне да работи както трябва.

Иначе автора на темата е измекярин.
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

не става въпрос дали се прави бързо, а дали си заслужава за тези пари. :)
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

.....................................................................................................................
 
От: Търся си човек за пренаписване на статии!

А в кой форум плащат повече на писателите? :)

Никъде не съм писала, че само на писателите плащат малко във форума. :) Ама като гледам някои оферти за програмистите...та не знам. Имам си такова чудо у дома и горе-долу съм запозната с ценообразуването. :)
 

Горе