Търся спонсори за пускане на Lineage 2 Servers...

От: Търся спонсори за пускане на Lineage 2 Servers...

още преди колко време като пусна за сефте темата тоя младеж му предложих аз да взема сървър и всичко той да се занимава с администриране настройки и прочие...
оказа се че аз разбирам повече от него...
той незнаеше дори как да подкара играта на линукс сървър..
и много подобни абе... след два дни в скайпа и се отказах .. ако му знам скайпа може да извадя хронология да ви покажа ко се казва невежество :)

абе изобщо казано накратко ... поне преди година пича не беше в чад.. може сега да се е понаучил :)
 
От: Търся спонсори за пускане на Lineage 2 Servers...

вярно е .. не разбирам от линукс .. но това незначи че не разбирам от другите работи .. да го подкарам под друго, да оправям бъговете и така нататък ..
 
Последно редактирано:
От: Търся спонсори за пускане на Lineage 2 Servers...

Който не разбира от Linux, трудно може да твърди, че изобщо разбира от сървъри. Ако сам вярваше в идеята си, просто щеше да събереш пари от познати и/или банки и така да почнеш. Така цялата печалба ще идва при теб. Само дето, май, и сам се съмняваш в начинанието си. Който вярва в идеите си рискува. Който се съмнява се пробва да накара някой друг да рискува вместо него. Това, че не искаш да рискуваш го виждам. Поне се постарай да убедиш с нещо някой да рискува вместо теб.
 
хепи, ти сигурен ли си, че имаш 18 години? мен ми се струва, че са с 4-5 по-малко.
 
От: Търся спонсори за пускане на Lineage 2 Servers...

едит: не бях видял другите мнения сори изтрийте ми мнението
 
От: Търся спонсори за пускане на Lineage 2 Servers...

и 19 даже .. имам, всеки си знае неговото, това че не разбирам от линукс незначи че не разбирам и от сървъри но щом казвате... явно повече разбирате от мен :)
 
Еми това е все едно да кажеш "Това, че не разбирам от електричество, незначи че не рабирам от електроника... "
Искаш някакви пари, нямаш нито бизнес план, нито си убедителен, нито вдъхваш доверие и се държиш надменно - успех !!!
 
От: Търся спонсори за пускане на Lineage 2 Servers...

просто не е нужно да ползвам линукс че да върви .. мога да ползвам нещо друго :]
 
Последно редактирано:
От: Търся спонсори за пускане на Lineage 2 Servers...

Прегледах ти мненията, много лошо структурирана тема. Никога, когато се търси спонсор, не се започва с " аз съм, мога, търся" и т.н. Трябва да започнеш по следния начин:

"Здравейте! Трябват ми ... лева, за да направя .... Очаквам 100% възвръщаемост на инвестицията след .... години".

Чак тогава започвай да обясняваш кой си, що си.
 
От: Търся спонсори за пускане на Lineage 2 Servers...

не съм толкова напред с нещатата за пускане на теми, или да правя бизнес планове...
 
От: Търся спонсори за пускане на Lineage 2 Servers...

В такъв случай хващаш някой приятел с "доста бърз" компютър, пускате го на домашния интернет и си правите експерименти там. Никой няма да ти налее няколко хиледарки току-така.
 
От: Търся спонсори за пускане на Lineage 2 Servers...

еми то така и аз си правех като бях по надъхан с линеажето :)
има едни почти готови сървъри само настройваш и инсталваш на уиндоус.. ама то това е несериознаработа дева
се едно с уордпрес да искаш да правиш дир.бг
 
От: Търся спонсори за пускане на Lineage 2 Servers...

тея готовите .. имат куп бъгове.. и всичките са настроение за ПвП сървъри.... аз не ползвам такива готови... ползвам само соурце на даден емулатор... като l2jserver от там нататък един и всичко друго сам си правя...

едит: а да експерименти си правя и аз... на моя комп сървъра си върви и оправям това онова ... но няма как да тест на него ... и да го ползвам
 
От: Търся спонсори за пускане на Lineage 2 Servers...

все още търся някой да се включи
 

Горе